Canlı Maç İzle

Tüm şifreli spor kanallarını izlemaç farkıyla ücretsiz olarak hd kalitede canlı maç izlemek için izlemac42.net’i tercih edin!

DUYURU: Instagram'da @izlemacnettv olarak bizi takip edebilirsiniz.
DUYURU: Twitter'da @izlemacnet olarak bizi takip edebilirsiniz.
Barcelona - Osasuna (spor SMART HD)
compressexpand
13:30Ümraniyespor - Menemenspor (TRT Spor HD)CANLI
13:30Ümraniyespor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)CANLI
13:30Gaziantep FK - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 1)CANLI
13:30Gaziantep B.B. - Yeni Malatyaspo |N|CANLI
13:08Lokomotiv Brest - Niva BrestCANLI
13:00FC Arda Kardzha - Montana |N|CANLI
13:00Vissel Kobe - Guangzhou Everg |N|CANLI
12:30Queensland Lion - Olympic FC Bris |N|CANLI
12:00Hin City - Samut SongkhramCANLI
12:00Ubon Kruanapat - Sakon NakhonCANLI
11:45Kabin United - Marines EurekaCANLI
11:45KohKwang - Bankhai UnitedCANLI
11:45Rayong United - ChachoengsaoCANLI
11:45Thawi Watthana Samut Sakhon - Bang Pa-in AyutthayaCANLI
00:00Bein 1 - HD |N|
00:00SSPOR 2 - Bundesliga |N|
00:00SSPORT 1 - Premier League |N|
00:00Smart Spor - La Liga HD |N|
13:30Ümraniyespor - Menemen Belediyespor
13:30Lori - Ararat - Ermenistan
13:30Juventud Torremolinos - Melilla
13:30Gaziantep - Yeni Malatyaspor
14:00Belshina Bobruisk - Rukh Brest
14:00Dinamo Brest - Neman Grodno
14:00Dinamo Minsk - BATE Borisov
14:00Slavia-Mozyr - Energetik-BGU
14:00Vitebsk - Torpedo-BelAZ
14:00Isloch - Gorodeya
14:00Shakhtyor Soligorsk - Minsk
14:00Arda Kardzhali - Montana
14:00Narva Trans - Legion Tallinna
14:00Tallinna Kalev - Kuressaare
14:00Al-Hudood - Al-Zawra'a
14:00Union Viera - Gran Tarajal
14:00Hang - Chun Ka I
14:00Olimpia Elbląg - Błękitni Stargard Szczeciński
14:00Starogard Gdanski - Pomorzanin Torun
14:00Radomsko - Broń Radom
14:00Académico de Viseu - Penafiel
14:00Caldas da Rainha - 1º de Dezembro
14:00Vitoria Guimarães - Tirsense
14:00Mbeya City - Mtibwa Sugar
14:00Lamphun Warrior - Kamphaeng Phet
14:00Kasetsart Üniversitesi - Chai
14:00Nong Bua Pitchaya - Khon Kaen United
14:00Chonburi - Port
14:00Rayong - Sukhothai
14:00Arsenal Tula - Zenit Saint Petersburg
14:15U Craiova 1948 - Poli Timisoara
14:30Jastrzębie - Zagłębie Sosnowiec
14:30Puszcza Niepołomice - Stomil Olsztyn
14:30Olimpia Zambrów - Sokół Aleksandrów Łódzki
14:30Concordia Chiajna - Botoșani
14:30Farul Constanța - Academica Clinceni
14:30Viitorul Pandurii Targu - Argesul Pitesti
14:30Púchov - Poprad
14:30Komarno - Dubnica
14:30Košice - ŽP Šport Podbrezová
14:30Partizán Bardejov - Skalica
14:30Muangnont Bankunmae - Nonthaburi United
14:30Suphanburi - Ratchaburi
14:35Beijing Guoan - Chengdu Better City
14:40Nieciecza - Tychy
14:55Cibalia - Hrvatski Dragovoljac
15:00Chiangmai - Sisaket
15:00KhonKaen - Ayutthaya United
15:00Ranong - Customs United
15:00Karlsruher - Paderborn 07
15:00Jahn Regensburg - Würzburger Kickers
15:00Sandhausen - Erzgebirge
15:00Neftchi Baku - Zirə
15:00Sloboda Tuzla - HŠK Zrinjski Mostar
15:00Olimpic Sarajevo - Tuzla City
15:00Skive - Fredericia
15:00Vukovar '91 - Belisce
15:00Oriolik Oriovac - Dakovo
15:00Leopards - Tusker
15:00Bandari - Sofapaka
15:00Vardar - Academy Pandev
15:00Kadino - Vardari Forino
15:00Labunishta - Skopje
15:00Ohrid - Velazerimi 77
15:00Pobeda Prilep - Kozuv Gevgelija
15:00Hutnik Nowa Huta - Bytovia Bytów
15:00Lech Poznań - Wigry Suwałki
15:00Pogon - Śląsk Wrocław
15:00Kutno - MLKS Znicz Biala Piska
15:00Piast Żmigród - Miedz Legnica
15:00Polonia Bytom - Stal Brzeg
15:00Polonia-Stal - Foto-Higiena
15:00Record Bielsko-Biala - Polonia Nysa
15:00Ślęza Wrocław - Gwarek
15:00Unia Skierniewice - Legia Warsaw
15:00Warta Gorzow - Goczalkowice-Zdroj
15:00Buducnost Dobanovci - Zarkovo
15:00Dubocica - radnicki Pirot
15:00Oleksandriya - Rukh Vinnyky
15:00Jagodina - Radnički 1923
15:00Loznica - Dinamo Vranje
15:00Zeleznicar Pancevo - Kabel Novi
15:00Mačva Šabac - Inđija
15:00Al-Foutoua Deir ez-Zor - Harjaleh
15:00Al-Sahel Tartus - Jableh
15:00Al-Talia - Al-Karamah
15:00Al-Wathba - Al-Ittihad SC Aleppo
15:00Hurriya - Al-Shorta Damascus
15:30Kariana Erden - Strumska Slava
15:30Minyor Pernik - Yantra Gabrovo
15:30Neftochimic Burgas - Sozopol
15:30Vysočina Jihlava - Varnsdorf
15:30Ústí nad Labem - Fotbal Třinec
15:30Hradec Kralove - Prostějov
15:30Taborsko - Lisen
15:30Chrudim - Blansko
15:30Slavoj Vysehrad - Graffin Vlašim
15:30Viktoria Zizkov - Dukla Prague
15:30Opatija - Croatia Zmijavc
15:30Sesvete - Dugopolje
15:30Solin - Junak Sinj
15:30HASK Zagreb - Gaj Mace
15:30Spansko - Trnje
15:30Vodice - GOSK Dubrovnik
15:30Vrbovec - Jarun
15:30Zagora Unešić - OSK Otok
15:30Bullets - Blue Eagles
15:30Ekwendeni Hammers - Kamuzu Barracks
15:30Karonga United - Chitipa United
15:30MAFCO - Lions
15:30Mighty Tigers - Stars
15:30Zarqa - Tanta
15:30Baladiyet El Mahallah - Bani Ebeid
15:30Gomhoreyet Shebeen - Sers Elyan
15:30Brighton - Liverpool (S SPORT HD)
15:30Reading - Bristol City (beIN SPORTS HD 2)
15:30Morecambe - Solihull Moors
15:30Brighton & Hove Albion - Liverpool
15:30Reading - Bristol City
15:40Al-Dhaid Sharjah - Taawon
16:00Pisa 1909 - Cittadella
16:00Brescia Calcio - Frosinone Calcio
16:00Delfino Pescara 1936 - Pordenone Calcio
16:00Empoli - Vicenza Calcio
16:00Unione Venezia - Ascoli Calcio 1898
16:00Hansa Rostock - Bayern Munich
16:00Zwickau - Magdeburg
16:00Hallescher - Viktoria Köln
16:00SpVgg Unterhaching - Wehen Wiesbaden
16:001860 München - Turkgucu Ataspor
16:00Køge - Esbjerg
16:00Roda JC Kerkrade - Excelsior
16:00Maccabi Petah Tikva - Ironi Sport Hadera
16:00Eskilsminne - Torns
16:00Lunds - Lindome
16:00Qviding - Oskarshamns
16:00Skövde - Trollhättan
16:00Salibikhaet - Al-Shabab Ahmadi
16:00George's - Fgura United
16:00Birkirkara - Gudja United
16:00Hibernians - Sirens
16:00ViOn Zlaté Moravce - Zemplín Michalovce
16:00M.Başakşehir - Denizlispor (beIN SPORTS HD 1)
16:00Ružomberok - Nitra
16:00İstanbulspor - Giresunspor (TRT Spor HD)
16:00MŠK Žilina - Pohronie
16:00İstanbulspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Dodoma - Ihefu
16:00Akhisarspor - Ankaraspor (TRT Avaz HD)
16:00Young Africans - Ruvu Stars
16:00Akhisarspor - Ankaraspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:00Centro Atlético Fénix - Deportivo Maldonado
16:00Elche - Cadiz (spor SMART HD)
16:00Lusaka Dynamos - Zanaco
16:00Nkwazi - Prison Leopards
16:00Armée Patriotique Rwandaise - Mahia
16:00Young Green Eagles - Kabwe Warriors
16:00Yokohama F. Marinos - Shanghai Dongya
16:00Příbram - Mladá Boleslav
16:00Gillingham - Exeter City
16:00Newport County - Salford City
16:00Port Vale - Leyton Orient
16:00Akhisar Belediyespor - Ankaraspor A.Ş.
16:00İstanbulspor - Giresunspor
16:00Elche - Cádiz
16:00İstanbul Başakşehir - Denizlispor
16:15Gornik Polkowice - 1925 Kalisz
16:15Mura 05 - Koper
16:30Costa - Platinum
16:30Vorwarts Steyr - Juniors
16:30Wacker Innsbruck - Rapid Wien
16:30Magra - Chlef
16:30Olympique de Médéa - Saoura
16:30Connah's Quay - Barry Town
16:30Orlando Pirates - Baroka
16:30Galaxy - Lamontville Golden Arrows
16:30Khimki - Krasnodar
16:45Várda - Budafoki MTE-Ujbuda
17:00Grenoble Foot 38 - Paris
17:00Toulouse - Chamois Niortais
17:00Stal Mielec - Jagiellonia Białystok
17:00Grenoble - Paris FC (beIN SPORTS HD 4)
17:00Sassuolo - Inter (beIN SPORTS HD 3)
17:00Buffles du Borgou - Alger
17:00Velež Mostar - Sarajevo
17:00Biskra - Skikda
17:00Bengaluru - Hyderabad
17:00Varaždin - Istra 1961
17:00Vibonese Calcio - Ternana Calcio
17:00Pergolettese 1932 - Renate
17:00Anorthosis Famagusta - Enosis Neon Paralimni
17:00Tromsø - Ranheim Fotball
17:00Chrobry Głogów - Sandecja Nowy Sącz
17:00Bałtyk Gdynia - Swit Skolwin
17:00Degerfors - Sundsvall
17:00Al-Wehdat - Maan
17:00GAIS - Akropolis
17:00Halmstads - Örgryte
17:00Jönköpings Södra - Trelleborgs
17:00Östers - Ljungskile
17:00Umeå - Vasteras
17:00Sassuolo Calcio - Internazionale Milano
17:30Stuttgart - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
17:30Caernarfon Town - Haverfordwest County
17:30Flint Town United - Cardiff Metropolitan University
17:30New Saints - Aberystwyth Town
17:30Borussia Dortmund - Köln
17:30Augsburg - Freiburg
17:30Leipzig - Arminia Вielefeld
17:30Union Berlin - Eintracht Frankfurt
17:30Stuttgart - Bayern Munich
17:45Amorebieta - Real Unión
18:00Norwich City - Coventry City
18:00Rotherham United - Bournemouth
18:00Sheffield Wednesday - Stoke City
18:00Watford - Preston North
18:00Sabadell - Fuenlabrada
18:00Monza Brianza 1912 - Reggina Calcio
18:00Midtjylland - Fodbold
18:00Viking - Start
18:00Manchester City - Burnley (S SPORT HD)
18:00Sheffield W. - Stoke (beIN SPORTS HD 2)
18:00Ipswich Town - Charlton Athletic
18:00Oxford United - Swindon Town
18:00Altrincham - Maidenhead United
18:00Bromley - Wrexham
18:00Sutton United - Halifax Town
18:00Weymouth - Chesterfield
18:00Alloa Athletic - Heart of Midlothian
18:00Arbroath - Dunfermline Athletic
18:00Hibernian - Dundee
18:00Livingston - United
18:00Motherwell - Johnstone
18:00Slovácko - Opava
18:00Karviná - Fastav Zlín
18:00Alger - Sétif
18:00Liberty Professionals - Eleven Wonders
18:00Billericay Town - Hampton & Richmond Borough
18:00Chippenham Town - Concord Rangers
18:00Bradford City - Oldham Athletic
18:00Eastbourne Borough - Albans
18:00Cheltenham Town - Crewe Alexandra
18:00Hungerford Town - Dartford
18:00Harrogate Town - Blackpool
18:00Tonbridge Angels - Hemel Hempstead Town
18:00Plymouth Argyle - Lincoln City
18:00Chester - Gateshead
18:00Portsmouth - King's Lynn Town
18:00Fylde - Boston United
18:00Gloucester City - Farsley Celtic
18:00Hereford - Kettering Town
18:00Bolton Wanderers - Southend United
18:00Kidderminster Harriers - Curzon Ashton
18:00Leamington - York City
18:00Spennymoor Town - Bradford Park Avenue
18:00Telford United - Guiseley
18:00Airdrie United - Cove Rangers
18:00Montrose - Partick Thistle
18:00Peterhead - Forfar Athletic
18:00Albion Rovers - Stirling Albion
18:00Annan Athletic - Edinburgh City
18:00Brechin City - Stranraer
18:00Elgin City - Cowdenbeath
18:00Queen's Park - Stenhousemuir
18:00Nairn County - Clachnacuddin
18:00Bonnyrigg Rose - East Kilbride
18:00Numancia - Real Valladolid
18:00Osasuna - Izarra
18:00Deportivo Alavés B - Leioa
18:00Alcúdia - Santa Catalina Atletico
18:00Cultural y Deportiva Leonesa - Atletico Astorga
18:00Santa Marta - Cristo Atletico
18:00Cliftonville - Portadown
18:00Coleraine - Larne
18:00Glenavon - Crusaders
18:00Glentoran Belfast United - Dungannon Swifts
18:00Olimpia Grudziądz - Garbarnia Kraków
18:00Cova da Piedade - Feirense
18:00Manchester City - Burnley
18:00Dynamo Kyiv - Vorskla Poltava
18:00Birmingham City - Millwall
18:00Blackburn Rovers - Barnsley
18:00Cardiff City - Luton Town
18:00Derby County - Wycombe Wanderers
18:00Huddersfield Town - Middlesbrough
18:15Sint-Truidense - Waasland-Beveren
18:15Valencia - Atletico Madrid (spor SMART HD)
18:15Manacor - Sóller
18:15Spartak Trnava - DAC 1904 Dunajská Streda
18:15Larissa - Atromitos
18:15Valencia - Atletico Madrid
18:20Bnei Sakhnin - Ashdod
18:30Dordrecht - Ajax
18:30Sant Jordi - Binissalem
18:30Agoncillo - Comillas
18:30Novelda - Hercules
18:30Fahaheel - Al-Arabi SC Kuwait
19:00Pölten - Bull Salzburg
19:00Sturm Graz - Swarovski Tirol
19:00Trenkwalder Admira Wacker Mödling - Hartberg
19:00Vipers - Al-Hilal Club
19:00Ç.Rizespor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
19:00Altay - Bursaspor (TRT Spor HD)
19:00Altay - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Marsilya - Nantes (beIN SPORTS HD 4)
19:00Borac Banja Luka - Široki Brijeg
19:00Lokomotiv Plovdiv - Botev Plovdiv
19:00Douanes Ouagadougou - Étoile Filante
19:00Flora Tallinn - Tammeka Tartu
19:00Annecy - Quevilly
19:00Mamelodi Sundowns - Stellenbosch
19:00Compostela - Pontevedra
19:00Tenerife Sur Ibarra - Mensajero
19:00Guadalajara - Tarancon
19:00Villacanas - Pedroñeras
19:00Gernika Club - Balmaseda
19:00Sociedad Cultural Deportiva Durango - Urduliz
19:00Elche CF Ilicitano - Crevillente Deportivo
19:00Jove Español San Vicente - Benigánim
19:00Fehervar - Zalaegerszegi
19:00Deportivo Llacuabamba - Cusco
19:00Polonia Warszawa - Huragan Morag
19:00Ceahlăul Piatra Neamț - Petrolul Ploiești
19:00Al-Wahda SC Damascus - Tishreen
19:00Altay - Bursaspor
19:00Akhmat - Lokomotiv Moskova
19:00Rostov - Dynamo Moskova
19:00Olympique de Marseille - Nantes
19:00Çaykur Rizespor - Galatasaray
19:05Gorica - Lokomotiva
19:15Maribor - Tabor Sežana
19:30Podbeskidzie Bielsko-Biała - Śląsk Wrocław
19:30Atletico Marte - Once Municipal
19:30Sestao River Club - Beasain
19:30Salamis Famagusta - APOEL
19:30Al-Hussein - Al-Faisaly Amman
19:45Al-Hilal - Nassr
20:00Brann - Aalesunds
20:00Benevento - Juventus (beIN SPORTS HD 3)
20:00Diaraf - Kano Pillars
20:00GAMTEL - Casablanca
20:00Sonsonate - Luis Ángel Firpo
20:00Cholet - Red Star Saint-Ouen
20:00Cobán Imperial - Deportivo Malacateco
20:00Racing de Santander - Barakaldo
20:00San Fernando - Algeciras
20:00Silva - Unión Deportiva Somozas
20:00Palmas - Panaderia Pulido
20:00Extremadura - Calamonte
20:00Korona Kielce - CWKS Resovia Rzeszów
20:00Sokol Ostroda - Chojniczanka Chojnice
20:00Ruch Chorzow - Górnik Zabrze
20:00Benevento Calcio - Juventus
20:15Rayo Vallecano - Cartagena
20:15Vaduz - Sion
20:15Mirren - Aberdeen
20:15Daburiya Osama - Haifa Robbie Shapiro
20:15Thun - Chiasso
20:15Andrews - Marsa
20:15Gżira United - Santa Lucía
20:15Sliema Wanderers - Lija Athletic
20:30Cercle Brugge - Genk
20:30Monchengladbach - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
20:30Everton - Leeds United (S SPORT HD)
20:30Huesca - Sevilla (spor SMART HD)
20:30Dynamo Ceske Budejovice - Viktoria Plzen
20:30Peterborough United - Chorley
20:30Felanitx - Collerense
20:30Eldense - Intercity Alicante
20:30Hapoel Herzliya - Hapoel Bnei Furadiss
20:30Warrenpoint Town - Linfield
20:30Aris - Olympiacos
20:30Everton - Leeds United
20:30Borussia Monchengladbach - Schalke 04
20:30Huesca - Sevilla
20:30Dnipro-1 - Shakhtar Donetsk
20:45FC Emmen - Ajax (tivibu SPOR 2 HD)
20:45Hapoel Bnei Arara - Hapoel Ironi Baqa Al-Gharbiyye
20:45Emmen - Ajax
20:50Bnei Yehuda Tel Aviv - Hapoel Tel Aviv
21:00Ajaccio - Chambly
21:00Auxerre - Valenciennes
21:00Clermont Foot - Nancy
21:00Sochaux-Montbéliard - Havre
21:00Rodez Aveyron Football - Avant de Guingamp
21:00Stade Malherbe Caen - Châteauroux
21:00Troyes - Amiens
21:00Dunkerque - Pau
21:00Associação Desportiva Cabofriense - Cascavel
21:00Bangu Atlético Clube - Mirassol Futebol Clube
21:00Clube Nautico Marcilio Dias - Pelotas
21:00Ferroviário Atlético Clube - Nacional Atlatico Clube Sociedade Civil Ltda
21:00Novorizontino - Joinville Esporte Clube
21:00San Luis - Tubarao
21:00Toledo Colônia Work - Associação Atlética Portuguesa
21:00CFRJ Marica - Sampaio Corrêa Futebol Clube
21:00Nova Iguaçu Futebol Clube - Duque de Caxias Futebol Clube
21:00Betim - Athletic Club
21:00Audax Sao Paulo Esporte Clube - Portuguesa Santista
21:00Agua Santa - Novorizontino
21:00Primavera - Comercial de Ribeirão Preto
21:00Nacional Sao Paulo - Associação Portuguesa de Desportos
21:00Itarare - Manthiqueira
21:00Maua - Grêmio Prudente
21:00Brancо - São José Esporte Clube
21:00Brusque Futebol Clube - Volta Redonda
21:00Sao Jose Porto Alegre - Criciúma Esporte Clube
21:00Club Canoneros Marina - Azores de Hidalgo
21:00Santa Clara - Porto
21:10Radomiak Radom - Belchatow
21:15KOZAF - SONABEL
21:15AmaZulu - Cape Town City
21:30Itumbiara Esporte Clube - Inhumas
21:30Maranguape Futebol Clube - Centro Esportivo Uniao Ceara
21:30Santa Tecla - Jocoro
21:30Ferencvárosi - Budapest
21:45Dinamo București - Viitorul Constanța
22:00Wisła Kraków - Zagłębie Lubin
22:00Maceio - Associação Atlética Ponte Preta
22:00Atletico Palmaflor Vinto - San Jose Oruro
22:00Águia Negra - Rondonópolis
22:00Operario - Aparecidense
22:00Fast Clube - Galvez
22:00Goiania - Real Noroeste Capixaba
22:00Independente - Branco Sport Club
22:00River-PI - Sinop Futebol Clube
22:00Vitoria - Goianésia Esporte Clube
22:00Fluminense Joinville - Internacional de Lages
22:00Esporte Clube - Sao Bento
22:00Ituano Futebol Clube - Ypiranga Futebol Clube
22:00Londrina Esporte Clube - Tombense
22:00Lota Schwager - Provincial Ranco
22:00Haag - Heerenveen
22:05Deportivo Sacachispas - Club Xelajú
22:30Mirandés - Castellon
22:30Servette - Luzern
22:30Cochabamba - Chaco Petrolero
22:30Torre Fuerte - Deportivo Kivon
22:45Royal Mouscron-Péruwelz - Club Brugge
22:45Atalanta - Verona (beIN SPORTS HD 3)
22:45Atalanta - Hellas Verona
22:45Lierse Kempenzonen - Westerlo
22:45Imolese Calcio 1919 - Atletico Arezzo
23:00Santos - Sport Club do Recife
23:00Sociedade Esportiva Palmeiras - Clube Atlético Paranaense
23:00Paris Saint Germain - Bordeaux (beIN SPORTS HD 4)
23:00WBA - Sheffield Utd (S SPORT HD)
23:00Real Madrid - Alaves (spor SMART HD)
23:00West Bromwich Albion - Sheffield United
23:00Real Madrid - Deportivo Alavés
23:00Potros Marietta - Matata
23:00Velo Clube - Marília Atlético Clube
23:00Treze Futebol Clube - Vila Nova
23:00Esporte Clube Comercial - Operario
23:00Paris Saint-Germain - Girondins de Bordeaux
23:00Cibao - Delfines Del Este
23:00Independiente de La Chorrera - Atlético Chiriquí
23:00Danubio - Peñarol
23:00VVV-Venlo - Zwolle
23:10Barracas Central - Independiente Rivadavia
23:10Club Almagro - Gimnasia y Esgrima de Jujuy
23:10Club Atlético Atlanta - Platense
23:10Club Atlético Brown - Boys
23:10Deportivo Santamarina - Quilmes Atlético Club
23:10Racing Club de Avellaneda - Union de Santa
23:30Técnico Universitario - Deportivo Cuenca
23:30Atletico Grau - Alianza Universidad
23:30Carlos Stein - Universidad Técnica de Cajamarca
23:30Sport Huancayo - Alianza Lima
23:30Sporting Cristal - Academia Deportiva Cantolao
23:30Sporting Lisbon - Moreirense
00:00Atlético Acreano - Ji-Parana
00:00Agila - Alianza San Salvador
00:00Marathón - Real Sociedad Tocoa
00:00Atlético Venezuela - Yaracuyanos
00:15Strongest - Club Blooming
00:30Vitoria Salvador - Maceio
01:00Bajai - São Paulo
01:00Club Atlético Sarmiento - Villa Dalmine
01:00Diaspora United - Orlando City Hunter's Creek
01:00Manaus - Clube do Remo
01:00Club Olimpia - River Plate Asuncion
01:10Club Atletico Mitre - Club Atlético Belgrano
01:10Instituto Atlético Central Córdoba - Chacarita Juniors
01:15Club Atletico Atenas - Cerrito
03:00Atlético Clube Goianiense - Sport Club Internacional
12:00Ural Sverdlovsk Bölgesi - Soçi
13:30BB Erzurumspor - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
13:30Keçiörengücü - Adana Demirspor (TRT Spor HD)
13:30Keçiörengücü - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30Bandırmaspor - Balıkesirspor (TRT Avaz HD)
13:30Bandırmaspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
13:30Erzurumspor - Antalyaspor
14:00FC - Tambov
14:15Vitesse - Fortuna Sittard
14:30Lazio - Udinese (beIN SPORTS HD 3)
14:30Lazio - Udinese Calcio
15:00Lyon - Reims (beIN SPORTS HD 4)
15:00Lyon - Stade de Reims
15:30Heidenheim - Hamburg (S SPORT 2 HD)
15:30Mechelen - Beerschot (tivibu SPOR HD)
16:00Alanyaspor - Konyaspor (beIN SPORTS HD 2)
16:00Kasımpaşa - Gençlerbirliği (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Eskişehirspor - Altınordu (TRT Spor HD)
16:00Eskişehirspor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:00Barcelona - Osasuna (spor SMART HD)
16:00Barcelona - Osasuna
16:00Alanyaspor - Konyaspor
16:00Kasımpaşa - Gençlerbirliği
16:00Jablonec - Bohemians 1905 Prag
16:30Feyenoord - Utrecht (tivibu SPOR 2 HD)
16:30Rubin Kazan - CSKA Moskova
16:30Groningen - Willem
16:30Feyenoord - Utrecht
16:30LASK Linz - Rheindorf Altach
16:30Wolfsberger - Ried
17:00Monaco - Nimes (beIN SPORTS HD 4)
17:00Milan - Fiorentina (beIN SPORTS HD 3)
17:00Southampton - Manchester Utd (S SPORT HD)
17:00Monaco - Nîmes Olympique
17:00Lorient - Montpellier
17:00Metz - Stade Brestois 29
17:00Lens - Angers
17:00Southampton - Manchester United
17:00Milan - Fiorentina
17:00Bologna 1909 - Krotone
17:00Raków Częstochowa - Warta Poznań
17:30B.Leverkusen - Hertha Berlin (S SPORT 2 HD)
17:30Bayer 04 Leverkusen - Hertha
18:00Vicente - Ave
18:00Portimonense - Nacional da Madeira
18:00Teplice - Sparta Prague
18:15Getafe - Athletic Bilbao (spor SMART HD)
18:15Getafe - Athletic Bilbao
18:45Heracles Almelo - Alkmaar
19:00Samsunspor - Tuzlaspor (TRT Spor HD)
19:00Samsunspor - Tuzlaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Fenerbahçe - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
19:00Nice - JDA Dijon (beIN SPORTS HD 4)
19:00Nice - Dijon
19:00Spartak Moskova - Rotor Volgograd
19:00Fenerbahçe - Beşiktaş
19:00Rapid Wien - Austria Wien
19:30Chelsea - Tottenham (S SPORT HD)
19:30Chelsea - Tottenham Hotspur
19:30Legia Warsaw - Piast Gliwice
20:00Mainz - Hoffenheim (S SPORT 2 HD)
20:00Cagliari - Spezia (beIN SPORTS HD 3)
20:00Mainz 05 - Hoffenheim
20:00Cagliari Calcio - Spezia Calcio
20:15Anderlecht - Standard Liege (tivibu SPOR 3 HD)
20:30Celta Vigo - Granada (spor SMART HD)
20:30Celta de Vigo - Granada
20:30Boavista Porto - Belenenses
20:30Slavia Prague - Zbrojovka Brno
22:00Twente - PSV (tivibu SPOR 2 HD)
22:00Eindhoven - Sparta Rotterdam
22:15Arsenal - Wolverhampton (S SPORT HD)
22:15Arsenal - Wolverhampton
22:45Napoli - Roma (beIN SPORTS HD 3)
22:45Napoli - Roma
23:00St. Etienne - Lille (beIN SPORTS HD 4)
23:00Real Sociedad - Villarreal (spor SMART HD)
23:00Saint-Étienne - Lille
23:00Real Sociedad - Villarreal
23:00Orlando City Soccer Club - England Revolution
23:00Braga - Farense
02:00Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense - Goiás Esporte Clube
04:00Columbus Crew - Nashville
18:00Adanaspor - Boluspor (TRT Spor HD)
18:00Adanaspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:30Kayserispor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS HD 2)
19:30Sivasspor - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
19:30Kayserispor - Fatih Karagümrük
19:30Sivasspor - Göztepe
20:00Lechia Gdańsk - Lech Poznań
20:30Torino - Sampdoria (beIN SPORTS HD 3)
20:30Leicester City - Fulham
20:30Torino - Sampdoria
22:00Marítimo - Benfica
22:45Genoa - Parma (beIN SPORTS HD 3)
22:45Genoa - Parma
23:00West Ham - Aston Villa (S SPORT HD)
23:00Real Betis - Eibar (spor SMART HD)
23:00West Ham United - Aston Villa
23:00Real Betis - Eibar
00:00Vasco da Gama - Ceará Sporting Club
02:00Fluminense FutbolClub - Clube Atletico Bragantino
13:30Menemenspor - Ankaraspor (TRT Spor HD)
13:30Menemenspor - Ankaraspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:55Lokomotiv Moskova - Bull Salzburg
20:55Shakhtar Donetsk - Real Madrid
23:00Atalanta - Midtjylland
23:00Atletico Madrid - Bayern Munich
23:00Borussia Monchengladbach - Internazionale Milano
23:00Liverpool - Ajax
23:00Olympique de Marseille - Olympiacos
23:00Porto - Manchester City
00:45Moreirense - Paços de Ferreira
01:15Club Atlético River Plate - Clube Atlético Paranaense
01:15Santos - Liga Deportiva Universitaria de Quito
03:30Flamengo Regatas - Racing Club de Avellaneda
05:30Seattle Sounders - Dallas
13:30Altay - Giresunspor (TRT Spor HD)
13:30Altay - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:55Başakşehir - Leipzig (beIN SPORTS HD 1)
20:55Sivasspor - Villarreal (beIN SPORTS HD 1)
19:00Bursaspor - Ümraniyespor (TRT Spor HD)
19:00Bursaspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Tuzlaspor - İstanbulspor (TRT Avaz HD)
19:00Tuzlaspor - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
19:30Beşiktaş - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
22:30Hertha Berlin - Union Berlin (S SPORT 2 HD)
23:00Aston Villa - Newcastle (S SPORT HD)
23:00Athletic Bilbao - Celta Vigo (spor SMART HD)
13:30Ankaraspor - Adanaspor (TRT Avaz HD)
13:30Ankaraspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
13:30Giresunspor - Eskişehirspor (TRT Spor HD)
13:30Giresunspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30Gençlerbirliği - Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
13:30Göztepe - Kayserispor (beIN SPORTS HD 2)
15:30Burnley - Everton (S SPORT HD)
16:00Levante - Getafe (spor SMART HD)
16:00Boluspor - Altay (TRT Spor HD)
16:00Boluspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Menemenspor - Bandırmaspor (TRT Avaz HD)
16:00Menemenspor - Bandırmaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:00Konyaspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS HD 2)
16:00Y.Malatyaspor - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
17:30E.Frankfurt - B.Dortmund (S SPORT 2 HD)
18:00Manchester City - Fulham (S SPORT HD)
18:15Sevilla - Real Madrid (spor SMART HD)
19:00Balıkesirspor - Samsunspor (TRT Spor HD)
19:00Balıkesirspor - Samsunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Galatasaray - Hatayspor (beIN SPORTS HD 1)
20:30Bayern Münih - Leipzig (S SPORT 2 HD)
20:30West Ham - Manchester Utd (S SPORT HD)
20:30Atletico Madrid - Valladolid (spor SMART HD)
23:00Chelsea - Leeds United (S SPORT HD)
23:00Cadiz - Barcelona (spor SMART HD)
13:30Fatih Karagümrük - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 1)
15:00WBA - Crystal Palace (S SPORT HD)
16:00Antalyaspor - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 2)
16:00Altınordu - Keçiörengücü (TRT Spor HD)
16:00Altınordu - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Granada - Huesca (spor SMART HD)
17:15Sheffield Utd - Leicester City (S SPORT HD)
17:30Werder Bremen - Stuttgart (S SPORT 2 HD)
18:15Osasuna - Real Betis (spor SMART HD)
19:00Adana Demirspor - Akhisarspor (TRT Spor HD)
19:00Adana Demirspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Denizlispor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
19:30Tottenham - Arsenal (S SPORT HD)
20:00Schalke 04 - B.Leverkusen (S SPORT 2 HD)
20:30Villarreal - Elche (spor SMART HD)
22:15Liverpool - Wolverhampton (S SPORT HD)
23:00Alaves - Real Sociedad (spor SMART HD)
19:30Trabzonspor - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
22:30Hoffenheim - Augsburg (S SPORT 2 HD)
23:00Brighton - Southampton (S SPORT HD)
23:00Eibar - Valencia (spor SMART HD)
23:00Paris Saint Germain - Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
13:15Miedler/Oberleitner - Stodder/StrombachsCANLI
13:00Pronin, Oleg - Zhulyabin, Vlad |N|CANLI
12:43Egor Plaksin - Kirill MalyshevCANLI
12:30Igor Druzhchenko - Danylo PustovoitenkoCANLI
12:30Vladimir Zhukovich - Georgiy SlepininCANLI
12:15Fedor Fomichev - Vyacheslav KudryavtsevCANLI
12:05Pavel Filin - Gennady UrbanovichCANLI
11:15Piotr Paliukhovich - Pavel LeonchikCANLI
13:15Otegui/Paz - Nikles/Sanchez Jover
13:15Nefedova/Ortenzi - Avanesyan/Kubareva
14:00Joao Monteiro - Michael Vrbensky
14:00Riccardo Bonadio - Filip Cristian Jianu
14:00Elmar Ejupovic - Maxime Hamou
15:00Nicolas Alvarez Varona - Marco Bortolotti
15:00Andrea Lazaro Garcia - Katharina Gerlach
15:00Ghorbel/Ouakaa - Bittoun Kouzmine/Kirkin
15:00Giacomini/Potenza - Carou/Lipovsek Puches
15:00Zukas/Roveri Sidney - Raisma/Tamm
15:30Nino Serdarusic - Michael Geerts
16:00Matheus Cury Bueres - Juan Manuel Cerundolo
16:30Evtimova/Monnet - Droguet/Talbi
16:30Catini/Cirott - Vanlangendonck/Ponomar
17:00Kaichi Uchida - Diego Hidalgo
17:00Sebastian Baez - Genaro Alberto Olivieri
17:00Pedro Sakamoto - Felipe Meligeni Rodrigues Alves
17:30Tiago Cacao - Altuğ Çelikbilek
18:00Harri Heliovaara - Nikolas Sanchez Izquierdo
18:00Igor Sijsling - Duje Ajdukovic
18:00Camilo Ugo Carabelli - Facundo Arguello
19:00Aziz Dougaz - Nicolas Alvarez Varona
19:00Christian Lindell - Agustin Velotti
19:00Thiago Agustin Tirante - Vitaliy Sachko
19:55Frederico Ferreira Silva - Joao Lucas Magalhaes Hueb de Menezes
20:00Jelle Sels - Igor Marcondes
20:30Marcelo Tomas Barrios Vera - Daniel Elahi Galan Riveros
21:30Eduardo Ribeiro - Carlos Gomez-Herrera
21:30Martinez/Meligeni Rodrigues Alves - Dutra Da Silva/Romboli
22:00Roca Batalla/Cervantes Huegun - Altamirano/Sachko

Maç İzle

Canlı Maç İzle siteleri arasında son 2 yıl içerisinde isim yapmış olan izlemaç izleyicilere süper lig, premier lig, bundesliga gibi büyük ligleri sunuyor. Sade ve anlaşılır arayüzüyle yapması gereken işi yapıyor. Yayın konusunda da sektörün lideri konumundadır. En düşük gecikme sürelerini sunmaktadır.

Bedava Maç İzle

Bedava Maç İzle demek anlayacağınız üzere beleş yani ücretsizdir. Jestyayın,iSpor,Sekastream,Tikobet gibi sitelerden farklı olarak izlemaç tek bir lige odaklanmaz. Yeri gelir 1080p yayın veriririz. Sezon içinde tuttuğunuz takımın bütün maçlarını buradan izlersiniz.

Bein Sports İzle

Bein Sports İzle bildiğiniz gibi digi çok yükse paralar istiyor. Biz ise para falan istemeyiz. Kafanıza göre izleyin bütün maçları. Futbol, basketbol, tenis onlarda olan tüm etkinlikler bizde de var. :)

Lig Tv İzle

Lig Tv izle bir zamanların popüler araması. Şimdi ise artın yerini bein sports aldı. Aynı şeyin laciverti işte. Değişen bir şey yok. Ekstra birkaç bir şey geldi. O kadar. Futbol basketbol tenis falan var işte.

Smart Spor İzle

Smart Spor İzle işte burası fenerbahçeli kardeşlerin sevdiği bir kanal. Panzerlerin yaptığı şeyleri burada görebiliyorlar. İşin şakası, hazırlık maçları, audi cup gibi etkinlikleri yayınlıyorlar. Tabi ki bizim sitemiz olan izlemaç adresinde de bu kanalı izleyebilirsiniz.

Tivibu Spor İzle

Tivibu spor izle ekranını kullanarak izlemaç güvencesi ile sizler de bu ekrandaki tüm canlı yayınları yani spor müsabakalarını ücretsiz olarak takip edebilirsiniz. 1080p yayın kalitesi ile birlikte kendinizi tribünde hissedecek ve bu heyecanı bir üst seviyede yaşayacaksınız.

Süper Kupa Burada!

Süper Kupa izlebutonuna tıkladığınız takdirde yayın direkt olarak karşınıza çıkacak ve sorunsuz bir şekilde müsabakayı seyredeceksiniz. Şampiyonlar Ligi şampiyonu ve Uefa Kupası şampiyonunu karşı karşıya getiren ve dünyada milyonlarca futbol severin büyük bir heyecanla takip ettiği özel bir etkinlik olan Süper Kupa, izlemaç farkı ile birlikte ücretsiz olarak karşınıza çıkıyor. Bu konuda aklınıza herhangi bir soru işareti takılmasın çünkü şifreli yayın değil ve sizlerden ücret talep eden bir site olmadığını da belirtmek gerekiyor. Futbol heyecanı bu adres ile birlikte bir üst seviyeye taşınıyor ve sizler de günü futbol ile tamamlayabiliyorsunuz.

Şampiyonlar Ligi Maçları

Şampiyonlar ligi izle aramalarına gerek kalmadan izlemac42.net üzerinden bu kupayı da takip etmek mümkündür. Şampiyonlar Ligi, milyonlarca futbol severi ekran başına kilitleyen turnuvalardan bir tanesidir. Dünyanın en büyük takımları yine dünyanın en büyük kupasını almak için mücadele veriyor ve ortaya harika bir futbol çıkıyor. Sizler de gerçek bir futbol tutkunu iseniz ve bu kupayı kaçırmak istemiyorsanız eğer sitedeki yerinizi alabilirsiniz. Ücretli kanallara ödediğiniz rakamlar artık canınızı sıkıyor ve alternatif arıyorsanız eğer izlemac42.net bu konuda sizlere en iyi şekilde yardımcı olacaktır. Heyecanı üst seviyeye taşıyan ve standartları yükselten yayın kalitesi ile futbola doyacaksınız ve tüm bunlar için hiçbir ücret ödemenize de gerek kalmıyor. Tek bir tık ile dünyanın en iyi takımları yaşam alanlarınıza taşınıyor.

Uefa Avrupa Ligi Heyecanı

Dünyanın nefesini tutup izlediği Uefa Kupası mücadeleleri de Uefa Kupası izleekranında yanı izlemaç’da sizleri bekliyor olacaktır… Dünyanın en iyilerinin karşı karşıya geldiği ve büyük bir heyecana sahne olduğu bu etkinlik, milyonlarca kişi tarafından takip ediliyor ve futbol severler bu kupa ile birlikte futbola doyuyor da diyebiliriz. Ücretli kanallara para ödemek yerine sizler de online dünya aracılığı ile hiçbir ücret ödemeden futbol keyfini sürebilirsiniz. Bültendeki tüm maçlar canlı olarak yayınlanıyor ve hem görüntü hem ses kalitesi bakımından bir inceleme yapıldığında ortaya muazzam bir yayın çıkıyor. Ayrıca, UEFA Avrupa Ligi ücretsiz canlı izleyebilirsin.