Canlı Maç İzle

Tüm şifreli spor kanallarını izlemaç farkıyla ücretsiz olarak hd kalitede canlı maç izlemek için izlemac42.net’i tercih edin!

DUYURU: Instagram'da @izlemacnettv olarak bizi takip edebilirsiniz.
DUYURU: Twitter'da @izlemacnet olarak bizi takip edebilirsiniz.
16:00Akhisarspor - Ankaraspor (TRT Avaz HD)CANLI
16:00Akhisarspor - Ankaraspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)CANLI
16:00İstanbulspor - Giresunspor (TRT Spor HD)CANLI
16:00İstanbulspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)CANLI
16:00M.Başakşehir - Denizlispor (beIN SPORTS HD 1)CANLI
16:00Elche - Cadiz (spor SMART HD)CANLI
16:00Příbram - Mladá Boleslav |N|CANLI
16:00Elche - Cadiz |N|CANLI
16:00HB Køge - Esbjerg |N|CANLI
16:00Roda JC Kerkrad - Excelsior Rotte |N|CANLI
16:00Yokohama F Mari - Shanghai SIPG |N|CANLI
16:00Brescia - Frosinone |N|CANLI
16:00Empoli - Vicenza |N|CANLI
16:00Pescara - Pordenone |N|CANLI
16:00İstanbul Başakş - Denizlispor |N|CANLI
16:00Pisa - Cittadella |N|CANLI
16:00Venezia - Ascoli |N|CANLI
15:45İstanbul Başakşehir - DenizlisporCANLI
15:45Salibikhaet - Al-Shabab AhmadiCANLI
15:30Ain Al-Atawlah - Al-RaedCANLI
15:30Reading - Bristol City (beIN SPORTS HD 2)CANLI
15:30Brighton - Liverpool (S SPORT HD)CANLI
15:15Brighton & Hove Albion - LiverpoolCANLI
15:15Reading - Bristol CityCANLI
15:00Lech Poznań - Wigry SuwałkiCANLI
15:00Lechia Zielona Gora - Energetyk ROW RybnikCANLI
15:00Polonia-Stal - Foto-HigienaCANLI
15:00Loznica - Dinamo VranjeCANLI
15:00Zeleznicar Pancevo - Kabel NoviCANLI
15:00Chiangmai - SisaketCANLI
15:00KhonKaen - Ayutthaya UnitedCANLI
15:00Ranong - Customs UnitedCANLI
15:00Timok - VlasinaCANLI
15:00Jahn Regensburg - FC Würzburger K |N|CANLI
15:00SV Sandhausen - Erzgebirge Aue |N|CANLI
15:00Karlsruher SC - SC Paderborn 07 |N|CANLI
15:00Skive - FC Fredericia |N|CANLI
14:45Neftchi Baku - ZirəCANLI
14:45Skive - FredericiaCANLI
14:45Nieciecza - TychyCANLI
14:45Unia Skierniewice - Legia WarsawCANLI
14:30Jastrzębie - Zagłębie SosnowiecCANLI
14:30Puszcza Niepołomice - Stomil OlsztynCANLI
14:30Concordia Chiajna - BotoșaniCANLI
14:15Partizán Bardejov - SkalicaCANLI
00:00Bein 1 - HD |N|
00:00SSPOR 2 - Bundesliga |N|
00:00SSPORT 1 - Premier League |N|
00:00Smart Spor - La Liga HD |N|
16:15Gornik Polkowice - 1925 Kalisz
16:15Mura 05 - Koper
16:30Costa - Platinum
16:30Vorwarts Steyr - Juniors
16:30Wacker Innsbruck - Rapid Wien
16:30Magra - Chlef
16:30Olympique de Médéa - Saoura
16:30Connah's Quay - Barry Town
16:30Orlando Pirates - Baroka
16:30Galaxy - Lamontville Golden Arrows
16:30Khimki - Krasnodar
16:45Várda - Budafoki MTE-Ujbuda
17:00Grenoble Foot 38 - Paris
17:00Toulouse - Chamois Niortais
17:00Stal Mielec - Jagiellonia Białystok
17:00Buffles du Borgou - Alger
17:00Sassuolo - Inter (beIN SPORTS HD 3)
17:00Grenoble - Paris FC (beIN SPORTS HD 4)
17:00Degerfors - Sundsvall
17:00GAIS - Akropolis
17:00Halmstads - Örgryte
17:00Jönköpings Södra - Trelleborgs
17:00Östers - Ljungskile
17:00Umeå - Vasteras
17:00Velež Mostar - Sarajevo
17:00Biskra - Skikda
17:00Bengaluru - Hyderabad
17:00Varaždin - Istra 1961
17:00Vibonese Calcio - Ternana Calcio
17:00Pergolettese 1932 - Renate
17:00Anorthosis Famagusta - Enosis Neon Paralimni
17:00Codru Lozova - Sheriff Tiraspol
17:00Tromsø - Ranheim Fotball
17:00Chrobry Głogów - Sandecja Nowy Sącz
17:00Bałtyk Gdynia - Swit Skolwin
17:00Al-Wehdat - Maan
17:00Sassuolo Calcio - Internazionale Milano
17:30Stuttgart - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
17:30Caernarfon Town - Haverfordwest County
17:30Flint Town United - Cardiff Metropolitan University
17:30New Saints - Aberystwyth Town
17:30Borussia Dortmund - Köln
17:30Augsburg - Freiburg
17:30Leipzig - Arminia Вielefeld
17:30Union Berlin - Eintracht Frankfurt
17:30Stuttgart - Bayern Munich
17:45Amorebieta - Real Unión
18:00Dynamo Kyiv - Vorskla Poltava
18:00Birmingham City - Millwall
18:00Blackburn Rovers - Barnsley
18:00Cardiff City - Luton Town
18:00Derby County - Wycombe Wanderers
18:00Huddersfield Town - Middlesbrough
18:00Norwich City - Coventry City
18:00Rotherham United - Bournemouth
18:00Sheffield Wednesday - Stoke City
18:00Watford - Preston North
18:00Sabadell - Fuenlabrada
18:00Monza Brianza 1912 - Reggina Calcio
18:00Midtjylland - Fodbold
18:00Viking - Start
18:00Ipswich Town - Charlton Athletic
18:00Oxford United - Swindon Town
18:00Altrincham - Maidenhead United
18:00Bromley - Wrexham
18:00Sutton United - Halifax Town
18:00Weymouth - Chesterfield
18:00Alloa Athletic - Heart of Midlothian
18:00Arbroath - Dunfermline Athletic
18:00Hibernian - Dundee
18:00Livingston - United
18:00Manchester City - Burnley (S SPORT HD)
18:00Motherwell - Johnstone
18:00Sheffield W. - Stoke (beIN SPORTS HD 2)
18:00Slovácko - Opava
18:00Karviná - Fastav Zlín
18:00Bradford City - Oldham Athletic
18:00Cheltenham Town - Crewe Alexandra
18:00Harrogate Town - Blackpool
18:00Plymouth Argyle - Lincoln City
18:00Portsmouth - King's Lynn Town
18:00Bolton Wanderers - Southend United
18:00Alger - Sétif
18:00Liberty Professionals - Eleven Wonders
18:00Billericay Town - Hampton & Richmond Borough
18:00Chippenham Town - Concord Rangers
18:00Eastbourne Borough - Albans
18:00Hungerford Town - Dartford
18:00Tonbridge Angels - Hemel Hempstead Town
18:00Chester - Gateshead
18:00Fylde - Boston United
18:00Gloucester City - Farsley Celtic
18:00Hereford - Kettering Town
18:00Kidderminster Harriers - Curzon Ashton
18:00Leamington - York City
18:00Spennymoor Town - Bradford Park Avenue
18:00Telford United - Guiseley
18:00Airdrie United - Cove Rangers
18:00Montrose - Partick Thistle
18:00Peterhead - Forfar Athletic
18:00Albion Rovers - Stirling Albion
18:00Annan Athletic - Edinburgh City
18:00Brechin City - Stranraer
18:00Elgin City - Cowdenbeath
18:00Queen's Park - Stenhousemuir
18:00Nairn County - Clachnacuddin
18:00Bonnyrigg Rose - East Kilbride
18:00Manchester City - Burnley
18:00Numancia - Real Valladolid
18:00Osasuna - Izarra
18:00Deportivo Alavés B - Leioa
18:00Alcúdia - Santa Catalina Atletico
18:00Cultural y Deportiva Leonesa - Atletico Astorga
18:00Santa Marta - Cristo Atletico
18:00Cliftonville - Portadown
18:00Coleraine - Larne
18:00Glenavon - Crusaders
18:00Glentoran Belfast United - Dungannon Swifts
18:00Olimpia Grudziądz - Garbarnia Kraków
18:00Cova da Piedade - Feirense
18:15Sint-Truidense - Waasland-Beveren
18:15Valencia - Atletico Madrid
18:15Manacor - Sóller
18:15Spartak Trnava - DAC 1904 Dunajská Streda
18:15Larissa - Atromitos
18:20Bnei Sakhnin - Ashdod
18:30Dordrecht - Ajax
18:30Sant Jordi - Binissalem
18:30Agoncillo - Comillas
18:30Novelda - Hercules
18:30Fahaheel - Al-Arabi SC Kuwait
19:00Compostela - Pontevedra
19:00Tenerife Sur Ibarra - Mensajero
19:00Guadalajara - Tarancon
19:00Villacanas - Pedroñeras
19:00Gernika Club - Balmaseda
19:00Sociedad Cultural Deportiva Durango - Urduliz
19:00Elche CF Ilicitano - Crevillente Deportivo
19:00Jove Español San Vicente - Benigánim
19:00Fehervar - Zalaegerszegi
19:00Deportivo Llacuabamba - Cusco
19:00Polonia Warszawa - Huragan Morag
19:00Ceahlăul Piatra Neamț - Petrolul Ploiești
19:00Al-Wahda SC Damascus - Tishreen
19:00Çaykur Rizespor - Galatasaray
19:00Pölten - Bull Salzburg
19:00Sturm Graz - Swarovski Tirol
19:00Trenkwalder Admira Wacker Mödling - Hartberg
19:00Marsilya - Nantes (beIN SPORTS HD 4)
19:00Altay - Bursaspor (TRT Spor HD)
19:00Altay - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Ç.Rizespor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
19:00Altay - Bursaspor
19:00Akhmat - Lokomotiv Moskova
19:00Rostov - Dynamo Moskova
19:00Borac Banja Luka - Široki Brijeg
19:00Olympique de Marseille - Nantes
19:00Lokomotiv Plovdiv - Botev Plovdiv
19:00Douanes Ouagadougou - Étoile Filante
19:00Namungo - Rabita Juha
19:00Flora Tallinn - Tammeka Tartu
19:00Annecy - Quevilly
19:00Mamelodi Sundowns - Stellenbosch
19:05Gorica - Lokomotiva
19:15Maribor - Tabor Sežana
19:30Atletico Marte - Once Municipal
19:30Sestao River Club - Beasain
19:30Salamis Famagusta - APOEL
19:30Al-Hussein - Al-Faisaly Amman
19:30Podbeskidzie Bielsko-Biała - Śląsk Wrocław
19:45Al-Hilal - Nassr
20:00Diaraf - Kano Pillars
20:00GAMTEL - Casablanca
20:00Sonsonate - Luis Ángel Firpo
20:00Cholet - Red Star Saint-Ouen
20:00Cobán Imperial - Deportivo Malacateco
20:00Racing de Santander - Barakaldo
20:00San Fernando - Algeciras
20:00Silva - Unión Deportiva Somozas
20:00Palmas - Panaderia Pulido
20:00Extremadura - Calamonte
20:00Korona Kielce - CWKS Resovia Rzeszów
20:00Sokol Ostroda - Chojniczanka Chojnice
20:00Ruch Chorzow - Górnik Zabrze
20:00Brann - Aalesunds
20:00Benevento - Juventus (beIN SPORTS HD 3)
20:00Benevento Calcio - Juventus
20:15Rayo Vallecano - Cartagena
20:15Daburiya Osama - Haifa Robbie Shapiro
20:15Thun - Chiasso
20:15Andrews - Marsa
20:15Gżira United - Santa Lucía
20:15Sliema Wanderers - Lija Athletic
20:15Vaduz - Sion
20:15Mirren - Aberdeen
20:30Dnipro-1 - Shakhtar Donetsk
20:30Felanitx - Collerense
20:30Eldense - Intercity Alicante
20:30Hapoel Herzliya - Hapoel Bnei Furadiss
20:30Warrenpoint Town - Linfield
20:30Aris - Olympiacos
20:30Cercle Brugge - Genk
20:30Dynamo Ceske Budejovice - Viktoria Plzen
20:30Monchengladbach - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
20:30Everton - Leeds United (S SPORT HD)
20:30Huesca - Sevilla (spor SMART HD)
20:30Peterborough United - Chorley
20:30Everton - Leeds United
20:30Borussia Monchengladbach - Schalke 04
20:30Huesca - Sevilla
20:45Emmen - Ajax
20:45Hapoel Bnei Arara - Hapoel Ironi Baqa Al-Gharbiyye
20:45FC Emmen - Ajax (tivibu SPOR 2 HD)
20:50Bnei Yehuda Tel Aviv - Hapoel Tel Aviv
21:00Santa Clara - Porto
21:00Ajaccio - Chambly
21:00Auxerre - Valenciennes
21:00Clermont Foot - Nancy
21:00Sochaux-Montbéliard - Havre
21:00Rodez Aveyron Football - Avant de Guingamp
21:00Stade Malherbe Caen - Châteauroux
21:00Troyes - Amiens
21:00Dunkerque - Pau
21:00Associação Desportiva Cabofriense - Cascavel
21:00Bangu Atlético Clube - Mirassol Futebol Clube
21:00Clube Nautico Marcilio Dias - Pelotas
21:00Ferroviário Atlético Clube - Nacional Atlatico Clube Sociedade Civil Ltda
21:00Novorizontino - Joinville Esporte Clube
21:00San Luis - Tubarao
21:00Toledo Colônia Work - Associação Atlética Portuguesa
21:00CFRJ Marica - Sampaio Corrêa Futebol Clube
21:00Nova Iguaçu Futebol Clube - Duque de Caxias Futebol Clube
21:00Betim - Athletic Club
21:00Audax Sao Paulo Esporte Clube - Portuguesa Santista
21:00Agua Santa - Novorizontino
21:00Primavera - Comercial de Ribeirão Preto
21:00Nacional Sao Paulo - Associação Portuguesa de Desportos
21:00Itarare - Manthiqueira
21:00Maua - Grêmio Prudente
21:00Brancо - São José Esporte Clube
21:00Brusque Futebol Clube - Volta Redonda
21:00Sao Jose Porto Alegre - Criciúma Esporte Clube
21:00Club Canoneros Marina - Azores de Hidalgo
21:10Radomiak Radom - Belchatow
21:15KOZAF - SONABEL
21:15AmaZulu - Cape Town City
21:30Itumbiara Esporte Clube - Inhumas
21:30Maranguape Futebol Clube - Centro Esportivo Uniao Ceara
21:30Santa Tecla - Jocoro
21:30Ferencvárosi - Budapest
21:45Dinamo București - Viitorul Constanța
22:00Haag - Heerenveen
22:00Wisła Kraków - Zagłębie Lubin
22:00Maceio - Associação Atlética Ponte Preta
22:00Atletico Palmaflor Vinto - San Jose Oruro
22:00Águia Negra - Rondonópolis
22:00Operario - Aparecidense
22:00Fast Clube - Galvez
22:00Goiania - Real Noroeste Capixaba
22:00Independente - Branco Sport Club
22:00River-PI - Sinop Futebol Clube
22:00Vitoria - Goianésia Esporte Clube
22:00Fluminense Joinville - Internacional de Lages
22:00Esporte Clube - Sao Bento
22:00Ituano Futebol Clube - Ypiranga Futebol Clube
22:00Londrina Esporte Clube - Tombense
22:00Lota Schwager - Provincial Ranco
22:05Deportivo Sacachispas - Club Xelajú
22:30Mirandés - Castellon
22:30Servette - Luzern
22:30Cochabamba - Chaco Petrolero
22:30Torre Fuerte - Deportivo Kivon
22:45Royal Mouscron-Péruwelz - Club Brugge
22:45Lierse Kempenzonen - Westerlo
22:45Imolese Calcio 1919 - Atletico Arezzo
22:45Atalanta - Verona (beIN SPORTS HD 3)
22:45Atalanta - Hellas Verona
23:00VVV-Venlo - Zwolle
23:00Santos - Sport Club do Recife
23:00Sociedade Esportiva Palmeiras - Clube Atlético Paranaense
23:00Potros Marietta - Matata
23:00Velo Clube - Marília Atlético Clube
23:00Treze Futebol Clube - Vila Nova
23:00Esporte Clube Comercial - Operario
23:00Cibao - Delfines Del Este
23:00Real Madrid - Alaves (spor SMART HD)
23:00Independiente de La Chorrera - Atlético Chiriquí
23:00Paris Saint Germain - Bordeaux (beIN SPORTS HD 4)
23:00WBA - Sheffield Utd (S SPORT HD)
23:00West Bromwich Albion - Sheffield United
23:00Real Madrid - Deportivo Alavés
23:00Paris Saint-Germain - Girondins de Bordeaux
23:10Barracas Central - Independiente Rivadavia
23:10Club Almagro - Gimnasia y Esgrima de Jujuy
23:10Club Atlético Atlanta - Platense
23:10Club Atlético Brown - Boys
23:10Deportivo Santamarina - Quilmes Atlético Club
23:10Racing Club de Avellaneda - Union de Santa
23:30Sporting Lisbon - Moreirense
23:30Técnico Universitario - Deportivo Cuenca
23:30Atletico Grau - Alianza Universidad
23:30Carlos Stein - Universidad Técnica de Cajamarca
23:30Sport Huancayo - Alianza Lima
23:30Sporting Cristal - Academia Deportiva Cantolao
00:00Atlético Acreano - Ji-Parana
00:00Agila - Alianza San Salvador
00:00Marathón - Real Sociedad Tocoa
00:00Atlético Venezuela - Yaracuyanos
00:15Strongest - Club Blooming
00:30Vitoria Salvador - Maceio
01:00Bajai - São Paulo
01:00Club Atlético Sarmiento - Villa Dalmine
01:00Diaspora United - Orlando City Hunter's Creek
01:00Manaus - Clube do Remo
01:00Club Olimpia - River Plate Asuncion
01:10Club Atletico Mitre - Club Atlético Belgrano
01:10Instituto Atlético Central Córdoba - Chacarita Juniors
01:15Club Atletico Atenas - Cerrito
01:20Club Atlético Colón - Independiente Avellaneda
01:20Club Atlético Vélez Sársfield - Gimnasia y Esgrima La Plata
01:30Deportivo Cali - Equidad
02:00Delfin - Independiente del Valle
02:00Santa Tecla - Municipal Limeño
02:00Diriangén - Walter Ferreti
02:15Vida - Real De Minas
02:30Chagos Islands - William Brown
02:30Real Tomayapo - Club Fancesa
02:30Club Jorge Wilstermann - Royal Pari
03:00Atlético Clube Goianiense - Sport Club Internacional
03:00Esporte Clube Juventude - Clube Náutico Capibaribe
03:00Guarani - Associação Chapecoense de Futebol
03:00Yaracuy - Angostura
03:15Club Libertad - 12 de Octubre FutbolClub
03:30Rosario Central - Club Atlético River Plate
03:30Godoy Cruz Antonio Tomba - Club Atlético Banfield
04:00Club León - Puebla
04:00Suva - Labasa
04:00Club Atlético Nacional - América de Cali
04:00Deportivo La Guaira - Estudiantes de Mérida
04:00Auckland City - Hawke's Bay United
06:06Club América - Guadalajara
08:00Shimizu S-Pulse - Shonan Bellmare
09:00Cerezo Osaka - Yokohama
09:00Kashima Antlers - Urawa Red Diamonds
11:00Gamba Osaka - Sagan Tosu
12:00Ural Sverdlovsk Bölgesi - Soçi
13:00Yenisey Krasnoyarsk - Tekstilshchik Ivanovo
13:30Bandırmaspor - Balıkesirspor (TRT Avaz HD)
13:30Bandırmaspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
13:30Keçiörengücü - Adana Demirspor (TRT Spor HD)
13:30Keçiörengücü - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30BB Erzurumspor - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
13:30Erzurumspor - Antalyaspor
14:00Krasnodar - Akron Tolyatti
14:00Spartak Moskova - İrtiş Omsk
14:00Orenburg - Krylia Sovetov
14:00Veles Moskova - Shinnik Yaroslavl
14:00FC - Tambov
14:15Vitesse - Fortuna Sittard
14:30Lazio - Udinese (beIN SPORTS HD 3)
14:30Lazio - Udinese Calcio
15:00Lyon - Reims (beIN SPORTS HD 4)
15:00Alania Vladikavkaz - Nizhniy Novgorod
15:00Chertanovo Moskova - Neftekhimik Nizhnekamsk
15:00Volgar Astrakhan - Chaika Peschanokopskoye
15:00Nottingham Forest - Swansea City
15:00Lyon - Stade de Reims
15:30Heidenheim - Hamburg (S SPORT 2 HD)
15:30Mechelen - Beerschot (tivibu SPOR HD)
15:30Heidenheim - Hamburger
15:30Hannover 96 - Holstein Kiel
15:30Nurnberg - Greuther Furth
15:30Mechelen - Beerschot Wilrijk
16:00Barcelona - Osasuna (spor SMART HD)
16:00Eskişehirspor - Altınordu (TRT Spor HD)
16:00Eskişehirspor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:00Alanyaspor - Konyaspor (beIN SPORTS HD 2)
16:00Kasımpaşa - Gençlerbirliği (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Alanyaspor - Konyaspor
16:00Kasımpaşa - Gençlerbirliği
16:00Jablonec - Bohemians 1905 Prag
16:00Dynamo Bryansk - Tom Tomsk
16:00Fakel Voronezh - SKA-Khabarovsk
16:00Horsens - Vejle Boldklub
16:00Albacete Balompié - Tenerife
16:00Barcelona - Osasuna
16:30Rubin Kazan - CSKA Moskova
16:30Feyenoord - Utrecht (tivibu SPOR 2 HD)
16:30Groningen - Willem
16:30Feyenoord - Utrecht
16:30LASK Linz - Rheindorf Altach
16:30Wolfsberger - Ried
16:30Helsingborgs - Falkenbergs
16:30Östersunds - Göteborg
16:30Varbergs BoIS - Malmö
17:00Monaco - Nîmes Olympique
17:00Lorient - Montpellier
17:00Metz - Stade Brestois 29
17:00Lens - Angers
17:00Southampton - Manchester United
17:00Milan - Fiorentina
17:00Bologna 1909 - Krotone
17:00Milan - Fiorentina (beIN SPORTS HD 3)
17:00Southampton - Manchester Utd (S SPORT HD)
17:00Monaco - Nimes (beIN SPORTS HD 4)
17:00Raków Częstochowa - Warta Poznań
17:00Reggiana 1919 - Cremonese
17:30Bayer 04 Leverkusen - Hertha
17:30B.Leverkusen - Hertha Berlin (S SPORT 2 HD)
18:00Vicente - Ave
18:00Portimonense - Nacional da Madeira
18:00Teplice - Sparta Prague
18:00Baltika Kaliningrad - Torpedo Moskova
18:00Gent - Zulte Waregem
18:00SønderjyskE - Copenhagen
18:00Espanyol - Real Zaragoza
18:00Lausanne-Sport - Young Boys
18:00Lugano - Basel
18:00Zürich - Gallen
18:15Getafe - Athletic Bilbao
18:15Getafe - Athletic Bilbao (spor SMART HD)
18:45Heracles Almelo - Alkmaar
19:00Nice - Dijon
19:00Spartak Moskova - Rotor Volgograd
19:00Fenerbahçe - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
19:00Nice - JDA Dijon (beIN SPORTS HD 4)
19:00Samsunspor - Tuzlaspor (TRT Spor HD)
19:00Samsunspor - Tuzlaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Fenerbahçe - Beşiktaş
19:00Rapid Wien - Austria Wien
19:30Chelsea - Tottenham Hotspur
19:30Chelsea - Tottenham (S SPORT HD)
19:30Legia Warsaw - Piast Gliwice
19:30Häcken - Örebro
19:30Sirius Fotboll - Elfsborg
19:30Mjällby - Djurgårdens
20:00Sandefjord Fotball - Grenland
20:00Mainz 05 - Hoffenheim
20:00Cagliari Calcio - Spezia Calcio
20:00Mainz - Hoffenheim (S SPORT 2 HD)
20:00Cagliari - Spezia (beIN SPORTS HD 3)
20:00Nordsjælland - Aarhus
20:00Bodø-Glimt - Rosenborg
20:00Kristiansund - Strømsgodset
20:00Mjøndalen - Stabæk Fotball
20:00Molde - Haugesund
20:15Anderlecht - Standard Liège
20:15Mallorca - Logroñés
20:15Ponferradina - Leganés
20:15Anderlecht - Standard Liege (tivibu SPOR 3 HD)
20:30Celta de Vigo - Granada
20:30Celta Vigo - Granada (spor SMART HD)
20:30Boavista Porto - Belenenses
20:30Slavia Prague - Zbrojovka Brno
21:00Club Universidad Nacional - Pachuca
22:00Vålerenga Fotball - Sarpsborg 08
22:00Twente - PSV (tivibu SPOR 2 HD)
22:00Eindhoven - Sparta Rotterdam
22:15Arsenal - Wolverhampton
22:15Arsenal - Wolverhampton (S SPORT HD)
22:45Kortrijk - Oostende
22:45Napoli - Roma
22:45Napoli - Roma (beIN SPORTS HD 3)
23:00Las Palmas - Sporting de Gijón
23:00Cosenza Calcio - Salernitana 1919
23:00Saint-Étienne - Lille
23:00Real Sociedad - Villarreal
23:00St. Etienne - Lille (beIN SPORTS HD 4)
23:00Real Sociedad - Villarreal (spor SMART HD)
23:00Orlando City Soccer Club - England Revolution
23:00Braga - Farense
02:00Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense - Goiás Esporte Clube
03:30Cruz Azul - Tigres de la UANL
04:00Columbus Crew - Nashville
12:00Şahter Karağandı - Tobol Kostanay
12:00Taraz - Kayrat
12:00Jetısu - Kaspiy
12:00Kızıljar - Astana
12:00Okjetpes - Ordabası
18:00Adanaspor - Boluspor (TRT Spor HD)
18:00Adanaspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:30Kayserispor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS HD 2)
19:30Sivasspor - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
19:30Kayserispor - Fatih Karagümrük
19:30Sivasspor - Göztepe
20:00Lechia Gdańsk - Lech Poznań
20:30Leicester City - Fulham
20:30Torino - Sampdoria
20:30Torino - Sampdoria (beIN SPORTS HD 3)
21:00Brøndby - Lyngby Boldklub
21:00Fotboll - Kalmar
21:00Hammarby - Norrköping
22:00Marítimo - Benfica
22:30Bochum - Fortuna Düsseldorf
22:45Royal Antwerp - Oud-Heverlee Leuven
22:45Genoa - Parma
22:45Genoa - Parma (beIN SPORTS HD 3)
23:00Real Oviedo - Almería
23:00Virtus Entella - SPAL
23:00West Ham United - Aston Villa
23:00Real Betis - Eibar
23:00West Ham - Aston Villa (S SPORT HD)
23:00Real Betis - Eibar (spor SMART HD)
00:00Vasco da Gama - Ceará Sporting Club
02:00Fluminense FutbolClub - Clube Atletico Bragantino
13:00Vegalta Sendai - Kashiwa Reysol
13:30Menemenspor - Ankaraspor (TRT Spor HD)
13:30Menemenspor - Ankaraspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
18:00Royal Mouscron-Péruwelz - Sint-Truidense
20:55Lokomotiv Moskova - Bull Salzburg
20:55Shakhtar Donetsk - Real Madrid
22:45Bournemouth - Preston North
22:45Birmingham City - Barnsley
22:45Cardiff City - Huddersfield Town
22:45Derby County - Coventry City
22:45Queens Park Rangers - Bristol City
22:45Rotherham United - Brentford
23:00Atalanta - Midtjylland
23:00Atletico Madrid - Bayern Munich
23:00Borussia Monchengladbach - Internazionale Milano
23:00Liverpool - Ajax
23:00Olympique de Marseille - Olympiacos
23:00Porto - Manchester City
00:45Moreirense - Paços de Ferreira
01:15Club Atlético River Plate - Clube Atlético Paranaense
01:15Santos - Liga Deportiva Universitaria de Quito
03:30Flamengo Regatas - Racing Club de Avellaneda
05:30Seattle Sounders - Dallas
13:30Altay - Giresunspor (TRT Spor HD)
13:30Altay - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:55Başakşehir - Leipzig (beIN SPORTS HD 1)
20:55Sivasspor - Villarreal (beIN SPORTS HD 1)
19:00Bursaspor - Ümraniyespor (TRT Spor HD)
19:00Bursaspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Tuzlaspor - İstanbulspor (TRT Avaz HD)
19:00Tuzlaspor - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
19:30Beşiktaş - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
22:30Hertha Berlin - Union Berlin (S SPORT 2 HD)
23:00Aston Villa - Newcastle (S SPORT HD)
23:00Athletic Bilbao - Celta Vigo (spor SMART HD)
13:30Ankaraspor - Adanaspor (TRT Avaz HD)
13:30Ankaraspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
13:30Giresunspor - Eskişehirspor (TRT Spor HD)
13:30Giresunspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30Gençlerbirliği - Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
13:30Göztepe - Kayserispor (beIN SPORTS HD 2)
15:30Burnley - Everton (S SPORT HD)
16:00Levante - Getafe (spor SMART HD)
16:00Boluspor - Altay (TRT Spor HD)
16:00Boluspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Menemenspor - Bandırmaspor (TRT Avaz HD)
16:00Menemenspor - Bandırmaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:00Konyaspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS HD 2)
16:00Y.Malatyaspor - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
17:30E.Frankfurt - B.Dortmund (S SPORT 2 HD)
18:00Manchester City - Fulham (S SPORT HD)
18:15Sevilla - Real Madrid (spor SMART HD)
19:00Balıkesirspor - Samsunspor (TRT Spor HD)
19:00Balıkesirspor - Samsunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Galatasaray - Hatayspor (beIN SPORTS HD 1)
20:30Bayern Münih - Leipzig (S SPORT 2 HD)
20:30West Ham - Manchester Utd (S SPORT HD)
20:30Atletico Madrid - Valladolid (spor SMART HD)
23:00Chelsea - Leeds United (S SPORT HD)
23:00Cadiz - Barcelona (spor SMART HD)
13:30Fatih Karagümrük - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 1)
15:00WBA - Crystal Palace (S SPORT HD)
16:00Antalyaspor - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 2)
16:00Altınordu - Keçiörengücü (TRT Spor HD)
16:00Altınordu - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Granada - Huesca (spor SMART HD)
17:15Sheffield Utd - Leicester City (S SPORT HD)
17:30Werder Bremen - Stuttgart (S SPORT 2 HD)
18:15Osasuna - Real Betis (spor SMART HD)
19:00Adana Demirspor - Akhisarspor (TRT Spor HD)
19:00Adana Demirspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Denizlispor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
19:30Tottenham - Arsenal (S SPORT HD)
20:00Schalke 04 - B.Leverkusen (S SPORT 2 HD)
20:30Villarreal - Elche (spor SMART HD)
22:15Liverpool - Wolverhampton (S SPORT HD)
23:00Alaves - Real Sociedad (spor SMART HD)
19:30Trabzonspor - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
22:30Hoffenheim - Augsburg (S SPORT 2 HD)
23:00Brighton - Southampton (S SPORT HD)
23:00Eibar - Valencia (spor SMART HD)
23:00Paris Saint Germain - Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
16:05Sochi - KazanCANLI
15:50Mavericks - NuggetsCANLI
15:00Ailyatsi - PerushtitsaCANLI
15:00Rubon Vitebsk - Brest RegionCANLI
15:00Madagascar - Central African |N|CANLI
14:30Hunan Yongsheng - Hefei YuanchangCANLI
16:30Gemlikspor - Kocaeli BŞB Kağıtspor
17:00İtalya - Kuzey Makedonya Cumhuriyeti
17:00Gargzdu - Suduva-Mantinga Marijampole
17:30İsviçre - Sırbistan
18:00Khimki-Podmoskovie - Moskova
18:00South Sudan - Mali
18:00Centrum Tigers Oslo - Asker Aliens
18:00Beyaz Rusya - Kıbrıs
18:00İzlanda - Kosova
18:30Romanya - Polonya
18:30Salzburg - Jennersdorf
18:30Uganda - Fas
19:00Katar - Suriye
19:00Basket Flames - Raiders Tirol
19:00Torpan Pojat - Tapiolan Honka
19:00Decka Pelplin - Dziki Varşova
19:00MOSiR Krosno - Kotwica Kołobrzeg
19:00Zetkama Doral Nysa Klodzko - Wroclaw
19:00Frøya Basket - Fyllingen
19:10Brezilya - Paraguay
19:30Nyon - Lugano Tigers
19:30Pogon Prudnik - Gornik Walbrzych
19:30Politechnika Opolska - Ksiezak Lowicz
19:30Sokol Lancut - Znicz Basket Pruszkow
19:30STAR Novi - Borac Zemun
20:00Wiha Panthers Schwenningen - Science City Jena
20:00Union Neuchatel Basket - Starwings Basket Regio Basel
20:00Rogaška Crystal - Podcetrtek
20:00Bowling Green Falcons - South Carolina State Bulldogs
20:00Nebraska Cornhuskers - North Dakota State Bison
20:30Finlandiya - Gürcistan
20:30Flecha - Grupo Eule Carrefour El Bulevar de Avila
20:30Napoli Basket - Latina Basket
20:30Žalgiris - Joniškio Delikatesas
20:30Slask Wroclaw - Wisla
21:00Lüksemburg - Slovakya
21:00Borac Banja Luka - Mladost Mrkonjić Grad
21:00Ruanda - Nijeriya
21:00Surrey Scorchers - Worcester Wolves
21:00Tormes - Pielagos
21:00Napredak Aleksinac - Beograd
21:00Sloga Kraljevo - Vojvodina
21:00Penn State Nittany Lions - Virginia Military Keydets
21:00Pittsburgh Panthers - Drexel Dragons
21:00Arnavutluk - Portekiz
21:30Estonya - Rusya
21:30İsrail - İspanya
21:30Academics Heidelberg - Kirchheim Knights
21:30Karlsruhe Lions - Bayer Giants Leverkusen
21:30Bulls Kapfenberg - Graz UBSC
21:30Yeşil Burun Adaları - Mısır
22:00Takovo Leotar Trebinje - Capljina Lasta
22:00Corinthians - Mogi das Cruzes
22:00Planasa Navarra - Pardinyes Lleida
22:00Duke Blue Devils - Coppin State Eagles
22:00Furman Paladins - Upstate Spartans
22:00Kent State - Alcorn State Braves
22:10Slovenya - Ukrayna
22:10Venezuela - Şili
23:00Saint Francis Red Flash - UMBC Retrievers
23:00Saint Louis Billikens - Tigers
23:00Texas A&M-CC - Texas State Bobcats
23:00UAB - Güney-Doğu Louisiana Lions
00:00Elon Phoenix - High Point Panthers
00:00Liberty Flames - South Carolina Oyuncocks
00:00Texas Rio Grand Valley Vaqueros - Texas-San Antonio Roadrunners
00:00Wyoming Cowboys - Mississippi Valley State Delta Devils
01:00Atleticos de San German - Santeras De Aguada
01:10Uruguay - Panama
01:30Güney Florida Bulls - Rhode Island Rams
02:00Arkansas Razorbacks - North Texas Mean Green
02:00Minnesota Golden Gophers - Loyola Marymount Lions
03:00Dominion Monarchs - William & Mary Tribe
03:00Santa Clara Broncos - Nicholls State Colonels
03:30Oklahoma State Cowboys - Texas Southern Tigers
03:30Horned Frogs - Tulsa Golden Hurricane
04:00Vaqueros de Bayamón - Capitanes de Arecibo
04:00Baylor Bears - Louisiana-Lafayette Ragin Cajuns
04:00Michigan State Spartans - Notre Dame Fighting Irish
04:00Villanova Wildcats - Virginia Tech Hokies
04:10Arjantin - Kolombiya
17:00Fransa - Almanya
17:00Hollanda - Türkiye
17:30Danimarka - Çek Cumhuriyeti
18:00CSKA Moskova - Runa
20:00Bulgaristan - Yunanistan
20:00Büyük Britanya - Karadağ
20:00İsveç - Hırvatistan
20:30Litvanya - Belçika
22:00Ironi Nahariya - Maccabi Tel Aviv
22:45ASVEL Lyon-Villeurbanne - Panathinaikos
22:45Olimpia Milano - Alba Berlin
23:15Barcelona Bàsquet - Valencia
15:15Beşiktaş - OGM Orman (tivibu SPOR HD)

Maç İzle

Canlı Maç İzle siteleri arasında son 2 yıl içerisinde isim yapmış olan izlemaç izleyicilere süper lig, premier lig, bundesliga gibi büyük ligleri sunuyor. Sade ve anlaşılır arayüzüyle yapması gereken işi yapıyor. Yayın konusunda da sektörün lideri konumundadır. En düşük gecikme sürelerini sunmaktadır.

Bedava Maç İzle

Bedava Maç İzle demek anlayacağınız üzere beleş yani ücretsizdir. Jestyayın,iSpor,Sekastream,Tikobet gibi sitelerden farklı olarak izlemaç tek bir lige odaklanmaz. Yeri gelir 1080p yayın veriririz. Sezon içinde tuttuğunuz takımın bütün maçlarını buradan izlersiniz.

Bein Sports İzle

Bein Sports İzle bildiğiniz gibi digi çok yükse paralar istiyor. Biz ise para falan istemeyiz. Kafanıza göre izleyin bütün maçları. Futbol, basketbol, tenis onlarda olan tüm etkinlikler bizde de var. :)

Lig Tv İzle

Lig Tv izle bir zamanların popüler araması. Şimdi ise artın yerini bein sports aldı. Aynı şeyin laciverti işte. Değişen bir şey yok. Ekstra birkaç bir şey geldi. O kadar. Futbol basketbol tenis falan var işte.

Smart Spor İzle

Smart Spor İzle işte burası fenerbahçeli kardeşlerin sevdiği bir kanal. Panzerlerin yaptığı şeyleri burada görebiliyorlar. İşin şakası, hazırlık maçları, audi cup gibi etkinlikleri yayınlıyorlar. Tabi ki bizim sitemiz olan izlemaç adresinde de bu kanalı izleyebilirsiniz.

Tivibu Spor İzle

Tivibu spor izle ekranını kullanarak izlemaç güvencesi ile sizler de bu ekrandaki tüm canlı yayınları yani spor müsabakalarını ücretsiz olarak takip edebilirsiniz. 1080p yayın kalitesi ile birlikte kendinizi tribünde hissedecek ve bu heyecanı bir üst seviyede yaşayacaksınız.

Süper Kupa Burada!

Süper Kupa izlebutonuna tıkladığınız takdirde yayın direkt olarak karşınıza çıkacak ve sorunsuz bir şekilde müsabakayı seyredeceksiniz. Şampiyonlar Ligi şampiyonu ve Uefa Kupası şampiyonunu karşı karşıya getiren ve dünyada milyonlarca futbol severin büyük bir heyecanla takip ettiği özel bir etkinlik olan Süper Kupa, izlemaç farkı ile birlikte ücretsiz olarak karşınıza çıkıyor. Bu konuda aklınıza herhangi bir soru işareti takılmasın çünkü şifreli yayın değil ve sizlerden ücret talep eden bir site olmadığını da belirtmek gerekiyor. Futbol heyecanı bu adres ile birlikte bir üst seviyeye taşınıyor ve sizler de günü futbol ile tamamlayabiliyorsunuz.

Şampiyonlar Ligi Maçları

Şampiyonlar ligi izle aramalarına gerek kalmadan izlemac42.net üzerinden bu kupayı da takip etmek mümkündür. Şampiyonlar Ligi, milyonlarca futbol severi ekran başına kilitleyen turnuvalardan bir tanesidir. Dünyanın en büyük takımları yine dünyanın en büyük kupasını almak için mücadele veriyor ve ortaya harika bir futbol çıkıyor. Sizler de gerçek bir futbol tutkunu iseniz ve bu kupayı kaçırmak istemiyorsanız eğer sitedeki yerinizi alabilirsiniz. Ücretli kanallara ödediğiniz rakamlar artık canınızı sıkıyor ve alternatif arıyorsanız eğer izlemac42.net bu konuda sizlere en iyi şekilde yardımcı olacaktır. Heyecanı üst seviyeye taşıyan ve standartları yükselten yayın kalitesi ile futbola doyacaksınız ve tüm bunlar için hiçbir ücret ödemenize de gerek kalmıyor. Tek bir tık ile dünyanın en iyi takımları yaşam alanlarınıza taşınıyor.

Uefa Avrupa Ligi Heyecanı

Dünyanın nefesini tutup izlediği Uefa Kupası mücadeleleri de Uefa Kupası izleekranında yanı izlemaç’da sizleri bekliyor olacaktır… Dünyanın en iyilerinin karşı karşıya geldiği ve büyük bir heyecana sahne olduğu bu etkinlik, milyonlarca kişi tarafından takip ediliyor ve futbol severler bu kupa ile birlikte futbola doyuyor da diyebiliriz. Ücretli kanallara para ödemek yerine sizler de online dünya aracılığı ile hiçbir ücret ödemeden futbol keyfini sürebilirsiniz. Bültendeki tüm maçlar canlı olarak yayınlanıyor ve hem görüntü hem ses kalitesi bakımından bir inceleme yapıldığında ortaya muazzam bir yayın çıkıyor. Ayrıca, UEFA Avrupa Ligi ücretsiz canlı izleyebilirsin.