Canlı Maç İzle

Tüm şifreli spor kanallarını izlemaç farkıyla ücretsiz olarak hd kalitede canlı maç izlemek için izlemac42.net’i tercih edin!

DUYURU: Instagram'da @izlemacnettv olarak bizi takip edebilirsiniz.
DUYURU: Twitter'da @izlemacnet olarak bizi takip edebilirsiniz.
Getafe - Athletic Bilbao (spor SMART HD)
compressexpand
19:00Fenerbahçe - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)CANLI
19:00Samsunspor - Tuzlaspor (TRT Spor HD)CANLI
19:00Samsunspor - Tuzlaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)CANLI
19:00Nice - JDA Dijon (beIN SPORTS HD 4)CANLI
18:30Vllaznia - KukesiCANLI
18:30Shabab Alobaideya - Markaz AskarCANLI
18:15Getafe - Athletic Club B |N|CANLI
18:15Kuwait - QadsiaCANLI
18:15Getafe - Athletic Bilbao (spor SMART HD)CANLI
18:00SønderjyskE - FC Copenhagen |N|CANLI
18:00Baltika Kalinin - Torpedo Moscow |N|CANLI
18:00Gil Vicente - Rio Ave |N|CANLI
18:00Teplice - Sparta Praha |N|CANLI
18:00Lommel SK - RWDM47 |N|CANLI
18:00AA Gent - Zulte Waregem |N|CANLI
18:00Portimonense - Nacional Madeir |N|CANLI
18:00OFI Crete - PAS Giannina |N|CANLI
18:00Lausanne-Sport - Young Boys |N|CANLI
18:00Espanyol - Real Zaragoza |N|CANLI
18:00Getafe - Athletic BilbaoCANLI
18:00Oriental Dragon - IdealCANLI
18:00Al-Wahda Club Mecca - Al-BatinCANLI
17:45Marine - Havant & Waterl |N|CANLI
17:45Espanyol - Real ZaragozaCANLI
17:45Baltika Kaliningrad - Torpedo MoskovaCANLI
17:45Teplice - Sparta PragueCANLI
17:30Bayer Leverkuse - Hertha BSC |N|CANLI
17:30Marine - Havant & WaterloovilleCANLI
17:30B.Leverkusen - Hertha Berlin (S SPORT 2 HD)CANLI
17:00Monaco - Nîmes Olympique |N|CANLI
17:00Lorient - Montpellier |N|CANLI
17:00Lens - Angers |N|CANLI
17:00Metz - Brest |N|CANLI
17:00Reggiana - Cremonese |N|CANLI
17:00Bologna - Crotone |N|CANLI
17:00Hobro - Hvidovre |N|CANLI
17:00AC Milan - Fiorentina |N|CANLI
17:00Raków Częstocho - Warta Poznań |N|CANLI
17:00Novara Calcio - AlbinoLeffeCANLI
17:00Southampton - Manchester Utd (S SPORT HD)CANLI
17:00Milan - Fiorentina (beIN SPORTS HD 3)CANLI
17:00Monaco - Nimes (beIN SPORTS HD 4)CANLI
16:45Lorient - MontpellierCANLI
16:45Lens - AngersCANLI
16:45Milan - FiorentinaCANLI
16:45Hobro - HvidovreCANLI
16:45Chennaiyin - Kerala BlastersCANLI
16:45Shamrock Rovers - Sligo RoversCANLI
16:45Viterbese Castrense - Foggia CalcioCANLI
16:45Senica - ŠK Slovan BratislavaCANLI
23:00Heracles Almelo - AZ Alkmaar |N|
00:00Bein 1 - HD |N|
00:00SSPOR 2 - Bundesliga |N|
00:00SSPORT 1 - Premier League |N|
00:00Smart Spor - La Liga HD |N|
19:00Igualada - San Cristobal
19:00Terrassa - Europa
19:00Antequera - Palo
19:00Aqvital Csakvar - Szolnoki MÁV
19:00Kazincbarcikai - Szeged 2011
19:00Nyíregyháza Spartacus - Ajka
19:00Polonia Warszawa - Wisla Dzenzinuv
19:00Fontinhas - Clube Oriental de Lisboa
19:00Praiense - Real Sport Clube Queluz
19:00Backa Topola - Partizan Belgrade
19:00Hermanos Colmenares - Ureña
19:00Spartak Moskova - Rotor Volgograd
19:00Nice - Dijon
19:00Fenerbahçe - Beşiktaş
19:00Rapid Wien - Austria Wien
19:00Belouizdad - Al-Nasr Benghazi
19:00Racing Club d'Abidjan - ASKO Kara
19:00Rahimo - Enyimba International
19:00Samsunspor - Tuzlaspor
19:00Yeelen - Gendarmerie
19:00Maardu Linnameeskond - Pärnu Vaprus
19:00Nomme United - Elva
19:00Villanovense - Extremadura
19:00Estudiantes de Mérida - Don Benito
19:00Salmantino - Celta De Vigo
19:00Marino de Luanco - Langreo
19:00Arenas Club de Getxo - Real Sociedad
19:00Haro Deportivo - Ebro
19:00Deportivo Linares - Córdoba
19:00Yeclano Deportivo - Real Murcia
19:00Arcos Club de Fútbol - Cabecense
19:00Ciudad de Lucena - Utrera
19:00Cardassar - Genova
19:00Valverdeno - Azuaga
19:00Manchego - Roda
19:00Caudal Deportivo - Navarro
19:05Dinamo Zagreb - Hajduk Split
19:05Rijeka - Osijek
19:15Domžale - Olimpija Ljubljana
19:30Cultural y Deportiva Leonesa - Burgos
19:30Zamora - Unionistas de Salamanca
19:30Nucía - Alcoyano
19:30Rinconeda Polanco - Rayo Cantabria
19:30Cesena - Modena
19:30Calcio Padova - Pesaro
19:30Carpi 1909 - Triestina Calcio
19:30Fermana - Matelica
19:30Mantova - Ravenna
19:30Avellino 1912 - Calcio Catania
19:30Bisceglie 1913 Don - Potenza
19:30Juve Stabia - Paganese Calcio 1926
19:30Cavese - Casertana
19:30Livorno Calcio - Città di Pontedera
19:30Pistoiese - Lucchese
19:30Apollon Limassol - Limassol
19:30Chelsea - Tottenham Hotspur
19:30Legia Warsaw - Piast Gliwice
19:30Armed Forces - Teungueth
19:30Häcken - Örebro
19:30Sirius Fotboll - Elfsborg
19:30Mjällby - Djurgårdens
19:30Brage - Eskilstuna
19:30Chelsea - Tottenham (S SPORT HD)
19:40Al-Ahli - Al-Faisaly Harmah
20:00Carroi - Penya
20:00CSKA Sofia - CSKA Sofia 1948
20:00Suchitepéquez - Puerto San Jose
20:00Chimaltenango - Aurora Guatemala
20:00Deportivo Carchá - Zacapa Tellioz
20:00Deportivo Petapa - Siquinala
20:00Deportivo San Pedro - Quiche
20:00Solola - CSyD Nueva Concepcion
20:00Municipal - Deportivo Iztapa
20:00Barcelona - Lleida Esportiu
20:00Cornellà - Llagostera
20:00Marbella - Recreativo de Huelva
20:00Mainz 05 - Hoffenheim
20:00Cagliari Calcio - Spezia Calcio
20:00Nordsjælland - Aarhus
20:00Bodø-Glimt - Rosenborg
20:00Kristiansund - Strømsgodset
20:00Mjøndalen - Stabæk Fotball
20:00Molde - Haugesund
20:00Falkirk - Rangers
20:00Cagliari - Spezia (beIN SPORTS HD 3)
20:00Mainz - Hoffenheim (S SPORT 2 HD)
20:15Vittoriosa Stars - Qrendi
20:15Floriana - Mosta
20:15Tarxien Rainbows - Valletta
20:15Mallorca - Logroñés
20:15Ponferradina - Leganés
20:15Anderlecht - Standard Liège
20:15Anderlecht - Standard Liege (tivibu SPOR 3 HD)
20:30Asteras Tripolis - Athens
20:30Celta de Vigo - Granada
20:30Boavista Porto - Belenenses
20:30Inhulets Petrove - Olimpik
20:30Slavia Prague - Zbrojovka Brno
20:30Celta Vigo - Granada (spor SMART HD)
20:45Budapest Honvéd - Puskás Akadémia
21:00Atibaia - Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba
21:00Marau - Santo Angelo
21:00Aucas - Orense Sporting Club
21:00International Allies - Accra Hearts of Oak
21:00Deportivo de La Coruña - Racing de Ferrol
21:00Maccabi Netanya - Hapoel Ironi Kiryat Shmona
21:00Crvena Zvezda - FK
21:00Club Universidad Nacional - Pachuca
21:30Politehnica Iasi - Cluj
21:45Maccabi Tel Aviv - Hapoel Kfar Saba
22:00Seraing United - Royale Union Saint-Gilloise
22:00Sabanas - Brumas Jinotega
22:00Carabobo - Academia Puerto Cabello
22:00Eindhoven - Sparta Rotterdam
22:00Vålerenga Fotball - Sarpsborg 08
22:00PSV - Sparta Rotterdam (tivibu SPOR 2 HD)
22:05Achuapa - Comunicaciones
22:05Athlone Town - Dundalk
22:15Arsenal - Wolverhampton
22:15Arsenal - Wolverhampton (S SPORT HD)
22:30Club Atlético Acassuso - Argentino de Quilmes
22:30Independiente Petrolero - Quebracho Villa Montes
22:45Napoli - Roma
22:45Kortrijk - Oostende
22:45Napoli - Roma (beIN SPORTS HD 3)
23:00Ferroviário Atlético Clube - Botafogo Ribeirao Preto
23:00Kosta Rika - Chapadao SERC
23:00Universidad O&M - Atlético San Cristóbal
23:00Llaneros Fútbol Club - Deportes Quindío
23:00Valledupar - Bogotá
23:00Alianza de Panama - Universitario
23:00River Plate Montevideo - Defensor Sporting
23:00Real Sociedad - Villarreal
23:00Saint-Étienne - Lille
23:00Braga - Farense
23:00Las Palmas - Sporting de Gijón
23:00Cosenza Calcio - Salernitana 1919
23:00Orlando City Soccer Club - England Revolution
23:00St. Etienne - Lille (beIN SPORTS HD 4)
23:00Real Sociedad - Villarreal (spor SMART HD)
23:10Defensa y Justicia - Central Córdoba de Santiago
23:10Defensores de Belgrano - Club Atlético Gimnasia y Esgrima
23:10Estudiantes de Buenos Aires - Agropecuario
23:30Portoviejo - Universidad Católica del Ecuador
23:30Jocoro - Sonsonate
00:00Vendaval - Destroyer
00:00Atletico Marte - Isidro Metapán
00:00Luis Ángel Firpo - Chalatenango
00:00Once Municipal - CD
00:00Cuautla - Cafetaleros de Chiapas
00:00Deportivo Dongu - Deportivo Cafessa Jalisco
00:00Chinandega - Real Estelí
00:00America - Municipal
00:00Caracas - Deportivo Táchira
00:00San Martín de San Juan - Club Atlético Nueva Chicago
00:10Deportivo Guastatoya - Antigua
00:30Cerro Porteño - Club General Díaz
01:00Club Deportivo Olimpia - Club Deportivo Honduras Progreso
01:00Puerto Golfito - Cariari Pococí
01:20Boca Juniors - Newell's Old Boys
01:30Club Independiente Santa - Deportivo Pasto
02:00Barcelona Sporting Club - Club Social y Deportivo Macará
02:00Real C.D. España - Motagua
02:00Costa del Este - Club Deportivo Plaza Amador
02:00Club Atlético Boston River - Club Nacional Montevideo
02:00Atlético Club Mineros de Guayana - Deportivo Lara
02:45Club Guaraní - Sportivo Luqueno
03:00Platense Puerto Cortes - Lobos UPNFM
03:00Zamora - Portuguesa
03:30Club Atlético Huracán - Club Atlético Patronato
03:30Club Atlético Lanús - Talleres de Córdoba
03:30Cruz Azul - Tigres de la UANL
04:00Deportes Tolima - Junior de Barranquilla
04:00Columbus Crew - Nashville
10:00Şahter Karağandı - Tobol Kostanay
10:00Kızıljar - Astana
10:00Okjetpes - Ordabası
13:00Beijing Guoan - Seoul
13:00Tokyo - Ulsan Hyundai
13:00Alashkert - Van
14:00Nyva Ternopil - Metallist 1925
14:00Kremin Kremenchuk - Volyn Lutsk
14:00Mykolaiv - Krystal Kherson
15:00Taraz - Kayrat
15:00Jetısu - Kaspiy
15:00Sumqayit - Gabala
15:00Csikszereda Miercurea Ciuc - Batrana Doamna
15:00Sloga Kraljevo - Novi Boegrad
15:00Prykarpatye - Hirnyk-Sport
15:30Lokomotiv Gorna Oryahovitsa - Ludogorets
15:30Rudeš - Osijek
15:45Persepolis - Shahr Khodro
16:00Chiangrai United - Melbourne Victory
16:00Shanghai Shenhua - Perth Glory
16:00Campo Grande - Queimados
16:00Mesquita - Barcelona Esporte Clube
16:00Machine Sazi - Gohar
16:00Biashara United Mara - Azam
16:00Club Plaza Colonia de Deportes - Club Atlético Torque
16:05Foolad Khuzestan FutbolClub - Aluminium Arak
16:30Deportes Copiapo - Club de Deportes Santa Cruz
17:00Ajman Club - Wasl
17:00Fujairah - Jazira Club
17:00FC - North East United
18:00Adanaspor - Boluspor
18:00Vitoria de Sernache - Leiria
18:00Ave - Fafe
18:00Proleter Novi - Javor Ivanjica
18:00Radnički Niš - Vojvodina
18:00Spartak Zdrepceva - Radnik Surdulica
18:30Etar 1924 Veliko Tarnovo - Tsarsko Selo Sofia
18:30Eindhoven - Cambuur
19:00Omonia - Ermis Aradippou
19:00Universidad San Martín - Club Cienciano Cusco
19:00Benfica - Varzim
19:30Kayserispor - Fatih Karagümrük
19:30Sivasspor - Göztepe
19:30Kayserispor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS HD 2)
19:30Sivasspor - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
20:00Lechia Gdańsk - Lech Poznań
20:00Sharjah - Shabab Al-Ahli Dubai
20:00Hatta Club - Khor Fakkan
20:30Leicester City - Fulham
20:30Torino - Sampdoria
20:30Leicester City - Fulham (S SPORT HD)
20:30Torino - Sampdoria (beIN SPORTS HD 3)
20:30Hapoel Bnei Lod - Ironi Or Yehuda
20:30Apollon Smyrni - Volos
20:45Avranches - Mans
20:45Utrecht - Telstar
21:00Bela Vista - Clube Atlético da Barra da Tijuca
21:00Casimiro de Abreu - Barra Mansa
21:00Ceres Rio de Janeiro - Tigres do Brasil
21:00Perolas Negras - Mageense
21:00Uniao Harmonia - Santa Cruz
21:00Hapoel Be'er Sheva - Hapoel Haifa
21:00Ethnikos Achna - Larnaca
21:00Brøndby - Lyngby Boldklub
21:00Fotboll - Kalmar
21:00Hammarby - Norrköping
21:00Meppen - Ingolstadt 04
21:00Carapebus - Profute Volantes
21:15Deportivo Binacional - Club Universitario de Deportes
21:45Maccabi Haifa - Beitar Jerusalem
22:00Club Jorge Wilstermann - Nacional Potosí
22:00Real Santa Cruz - Club Blooming
22:00Marítimo - Benfica
22:00Maritimo - Benfica (S SPORT 2 HD)
22:30Bochum - Fortuna Düsseldorf
22:45Canvey Island - Boreham Wood
22:45Royal Antwerp - Oud-Heverlee Leuven
22:45Genoa - Parma
22:45Genoa - Parma (beIN SPORTS HD 3)
23:00Grêmio Esportivo Brasil - Operario Ferroviario
23:00N.E.C. - Maastricht
23:00Calcio Como - Piacenza Calcio 1919
23:00Liverpool Montevideo - Montevideo Wanderers
23:00Real Oviedo - Almería
23:00Virtus Entella - SPAL
23:00West Ham United - Aston Villa
23:00Real Betis - Eibar
23:00Real Betis - Eibar (spor SMART HD)
23:00West Ham - Aston Villa (S SPORT HD)
23:10Club Atlético Temperley - Ferro Carril Oeste
23:10Aldosivi - Argentinos Juniors
23:30FAS - Aguila
23:30Ayacucho - Carlos Mannucci
23:30Universidad César Vallejo Club de Fútbol - Sport Boys Warnes
23:45Mafra - Vilafranquense
00:00Boyacá Chicó - Patriotas
00:00Unión San Felipe - Club de Deportes Valdivia
00:00Aragua - Monagas
00:00Vasco da Gama - Ceará Sporting Club
00:00Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense - Goiás Esporte Clube
00:15San Jose Oruro - Strongest
01:15Cerro - Rentistas
01:20Atlético Tucumán - Arsenal de Sarandí
01:30Club Sol de América - Club Nacional Asuncion
02:00Esporte Clube Jacuipense - Santa Cruz Futebol Clube
02:00Avaí Futebol Clube - Oeste Futebol Clube
02:00Leones - Corporación Club Deportivo Tuluá
02:00Fluminense FutbolClub - Clube Atletico Bragantino
03:30Estudiantes de La Plata - San Lorenzo de Almagro
03:30Melgar - Club Centro Deportivo Municipal
13:00Guangzhou Evergrande - Suwon Samsung Bluewings
13:00Yokohama F. Marinos - Jeonbuk Hyundai Motors
13:00Vegalta Sendai - Kashiwa Reysol
13:30Menemenspor - Ankaraspor (TRT Spor HD)
13:30Menemenspor - Ankaraspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
15:00Stomil Olsztyn - Górnik Łęczna
16:00Shanghai Dongya - Sydney
17:00Ittihad Kalba - Nasr Dubai
17:00Al-Wahda Abu Dhabi - Dhafra Club
17:45Dunărea Călărași - ACSF Vointa Turnu Magurele
18:00Muaither - Bidda
19:00Royal Mouscron-Péruwelz - Sint-Truidense
19:40Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Lubin
20:00Baniyas - Ain
20:00Chaves - Casa Pia
20:45Ahead Eagles - Alkmaar
20:55Lokomotiv Moskova - Bull Salzburg
20:55Shakhtar Donetsk - Real Madrid
21:00Verl - Zwickau
21:00Wimbledon - Peterborough United
21:00Fuenlabrada - Málaga
22:00Blackpool - Portsmouth
22:00Crewe Alexandra - Swindon Town
22:00Lincoln City - Wigan Athletic
22:00Oxford United - Ipswich Town
22:00Sunderland - Burton Albion
22:00Bradford City - Cheltenham Town
22:00Colchester United - Crawley Town
22:00Forest Green Rovers - Newport County
22:00Grimsby Town - Exeter City
22:00Harrogate Town - Scunthorpe United
22:00Morecambe - Barrow
22:00Oldham Athletic - Tranmere Rovers
22:00Chesterfield - Aldershot Town
22:00Cardiff City - Huddersfield Town
22:30ŁKS Łódź - Miedz Legnica
22:45Northampton Town - Fleetwood Town
22:45Plymouth Argyle - Rochdale
22:45Billericay Town - Chelmsford City
22:45Chippenham Town - Hampton & Richmond Borough
22:45Dorking Wanderers - Maidstone United
22:45Dulwich Hamlet - Albans
22:45Hungerford Town - Oxford City
22:45Tonbridge Angels - Concord Rangers
22:45Blyth Spartans - York City
22:45Chester - Alfreton Town
22:45Chorley - Curzon Ashton
22:45Darlington - Gateshead
22:45Fylde - Bradford Park Avenue
22:45Gloucester City - Boston United
22:45Kidderminster Harriers - Kettering Town
22:45Leamington - Brackley Town
22:45Southport - Farsley Celtic
22:45Spennymoor Town - Guiseley
22:45Telford United - Hereford
22:45King's Lynn Town - Bromley
22:45Maidenhead United - Dover Athletic
22:45Solihull Moors - Hartlepool United
22:45Wealdstone - Torquay United
22:45Woking - Sutton United
22:45Wrexham - Altrincham
22:45Yeovil Town - Eastleigh
22:45Bournemouth - Preston North
22:45Birmingham City - Barnsley
22:45Derby County - Coventry City
22:45Queens Park Rangers - Bristol City
23:00Rotherham United - Brentford
23:00Atalanta - Midtjylland
23:00Atletico Madrid - Bayern Munich
23:00Borussia Monchengladbach - Internazionale Milano
23:00Liverpool - Ajax
23:00Olympique de Marseille - Olympiacos
23:00Porto - Manchester City
23:30Girona - Mirandés
00:45Moreirense - Paços de Ferreira
01:15Club Atlético River Plate - Clube Atlético Paranaense
01:15Santos - Liga Deportiva Universitaria de Quito
01:15River Plate - Paranaense (S SPORT HD)
03:30Flamengo Regatas - Racing Club de Avellaneda
03:30Flamengo - Racing Club (S SPORT HD)
05:30Seattle Sounders - Dallas
13:00Albirex Niigata - Tochigi
13:00Ryūkyū - Zweigen Kanazawa
13:00Kyoto Sanga - V-Varen Nagasaki
13:00Mito HollyHock - Júbilo Iwata
13:00Montedio Yamagata - Machida Zelvia
13:00Omiya Ardija - Ehime
13:00Renofa Yamaguchi - Ventforet Kofu
13:00Thespakusatsu Gunma - Matsumoto Yamaga
13:00Tokushima Vortis - Giravanz Kitakyushu
13:00Tokyo Verdy - United Ichihara Chiba
13:30Fagiano Okayama - Avispa Fukuoka
13:30Altay - Giresunspor (TRT Spor HD)
13:30Altay - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
14:00Sandecja Nowy Sącz - Jastrzębie
14:00Garbarnia Kraków - Znicz Pruszków
14:00Skra Czestochowa - Olimpia Elbląg
14:00Śląsk Wrocław - Olimpia Grudziądz
14:30Odra Opole - Nieciecza
15:00Dukla Prague - Hradec Kralove
15:00Ripensia Timisoara - Mioveni
15:30Graffin Vlašim - Viktoria Zizkov
15:30Vysočina Jihlava - Taborsko
15:30Blansko - Ústí nad Labem
15:30Fotbal Třinec - Chrudim
15:30Varnsdorf - Slavoj Vysehrad
15:30Lisen - Prostějov
17:45Universitatea Cluj - Farul Constanța
18:00Zagłębie Sosnowiec - Puszcza Niepołomice
18:00ŠKF Sereď - DAC 1904 Dunajská Streda
18:30Slavia Sofia - Botev Plovdiv
19:00Belchatow - Chrobry Głogów
19:00Bytovia Bytów - Katowice
19:00R. Charleroi - Waasland-Beveren
19:30Motor Lublin - Lech Poznań
19:40Stal Mielec - Piast Gliwice
20:001925 Kalisz - Pogon
20:00Wigry Suwałki - Gornik Polkowice
20:00Aalesunds - Sandefjord Fotball
20:00Haugesund - Mjøndalen
20:00Start - Bodø-Glimt
20:00Grenland - Strømsgodset
20:00Sarpsborg 08 - Kristiansund
20:00Viking - Brann
20:00Wisła Płock - Pogoń Szczecin
20:55Krasnodar - Stade Rennais
20:55İstanbul Başakşehir - Leipzig
20:55Başakşehir - Leipzig (beIN SPORTS HD 1)
21:00Hansa Rostock - Turkgucu Ataspor
21:00Hallescher - SpVgg Unterhaching
21:00Leganés - Rayo Vallecano
21:00Cartagena - Espanyol
21:00Logroñés - Ponferradina
21:30Homberg - Bergisch Gladbach 09
22:00Bristol Rovers - Gillingham
22:00Charlton Athletic - Milton Keynes Dons
22:00Hull City - Doncaster Rovers
22:00Shrewsbury Town - Accrington Stanley
22:00Cambridge United - Mansfield Town
22:00Carlisle United - Salford City
22:00Walsall - Stevenage
22:00Dagenham & Redbridge - Notts County
22:00Middlesbrough - Swansea City
22:00Stabæk Fotball - Vålerenga Fotball
22:30Arka Gdynia - Korona Kielce
22:45Havant & Waterlooville - Hemel Hempstead Town
22:45Halifax Town - Barnet
22:45Blackburn Rovers - Millwall
22:45Luton Town - Norwich City
22:45Nottingham Forest - Watford
22:45Sheffield Wednesday - Reading
22:45Wycombe Wanderers - Stoke City
23:00Castellon - Real Zaragoza
23:00Borussia Dortmund - Lazio
23:00Club Brugge - Zenit Saint Petersburg
23:00Ferencvárosi - Barcelona
23:00Juventus - Dynamo Kyiv
23:00Manchester United - Paris Saint-Germain
23:00Sevilla - Chelsea
23:30Lugo - Las Palmas
01:15Club Nacional Montevideo - Independiente del Valle
01:15Sociedade Esportiva Palmeiras - Delfin
01:15Palmeiras - Delfin Sc (S SPORT HD)
03:30Club Jorge Wilstermann - Club Libertad
03:30Sport Club Internacional - Boca Juniors
03:30Internacional - Boca Juniors (S SPORT HD)
05:00Sporting Kansas City - Minnesota United
18:00FK - Metalac Gornji Milanovac
20:55Sivasspor - Villarreal (beIN SPORTS HD 1)
03:30Gremio - Guarani (S SPORT HD)
19:00Bursaspor - Ümraniyespor (TRT Spor HD)
19:00Bursaspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Tuzlaspor - İstanbulspor (TRT Avaz HD)
19:00Tuzlaspor - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
19:30Beşiktaş - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
20:30Holstein Kiel - Bochum (S SPORT 2 HD)
22:30Hertha Berlin - Union Berlin (S SPORT 2 HD)
23:00Aston Villa - Newcastle (S SPORT HD)
23:00Athletic Bilbao - Celta Vigo (spor SMART HD)
13:30Göztepe - Kayserispor (beIN SPORTS HD 2)
13:30Giresunspor - Eskişehirspor (TRT Spor HD)
13:30Giresunspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30Gençlerbirliği - Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
13:30Ankaraspor - Adanaspor (TRT Avaz HD)
13:30Ankaraspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
15:00Hamburg - Hannover (S SPORT 2 HD)
15:30Burnley - Everton (S SPORT HD)
16:00Levante - Getafe (spor SMART HD)
16:00Boluspor - Altay (TRT Spor HD)
16:00Boluspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Menemenspor - Bandırmaspor (TRT Avaz HD)
16:00Menemenspor - Bandırmaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:00Konyaspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS HD 2)
16:00Y.Malatyaspor - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
17:30E.Frankfurt - B.Dortmund (S SPORT 2 HD)
18:00Manchester City - Fulham (S SPORT HD)
18:15Sevilla - Real Madrid (spor SMART HD)
19:00Galatasaray - Hatayspor (beIN SPORTS HD 1)
19:00Balıkesirspor - Samsunspor (TRT Spor HD)
19:00Balıkesirspor - Samsunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:30Bayern Münih - Leipzig (S SPORT 2 HD)
20:30West Ham - Manchester Utd (S SPORT HD)
20:30Atletico Madrid - Valladolid (spor SMART HD)
23:00Chelsea - Leeds United (S SPORT HD)
23:00Cadiz - Barcelona (spor SMART HD)
23:30Porto - Tondela (S SPORT 2 HD)
13:30Fatih Karagümrük - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 1)
15:00WBA - Crystal Palace (S SPORT HD)
16:00Granada - Huesca (spor SMART HD)
16:00Altınordu - Keçiörengücü (TRT Spor HD)
16:00Altınordu - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Antalyaspor - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 2)
17:15Sheffield Utd - Leicester City (S SPORT HD)
17:30Werder Bremen - Stuttgart (S SPORT 2 HD)
18:15Osasuna - Real Betis (spor SMART HD)
19:00Adana Demirspor - Akhisarspor (TRT Spor HD)
19:00Adana Demirspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Denizlispor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
19:30Tottenham - Arsenal (S SPORT HD)
20:00Schalke 04 - B.Leverkusen (S SPORT 2 HD)
20:30Villarreal - Elche (spor SMART HD)
22:15Liverpool - Wolverhampton (S SPORT HD)
23:00Alaves - Real Sociedad (spor SMART HD)
19:30Trabzonspor - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
22:30Hoffenheim - Augsburg (S SPORT 2 HD)
23:00Brighton - Southampton (S SPORT HD)
23:00Eibar - Valencia (spor SMART HD)
23:00Paris Saint Germain - Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
19:30Hatayspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS HD 2)
19:30Göztepe - Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
18:30Uganda - Cape Verde |N|CANLI
18:30NMKY Helsinki - Kristika TurkuCANLI
18:25Pelicans - PistonsCANLI
18:00Sheffield Shark - Newcastle Eagle |N|CANLI
18:00Nigeria - Mali |N|CANLI
18:00Sheffield Sharks - Newcastle EaglesCANLI
18:00Nijeriya - MaliCANLI
18:00Lokoko Bisons - RaidersCANLI
17:30Denmark - Czech Republic |N|CANLI
17:00Netherlands - Turkey |N|CANLI
17:00France - Germany |N|CANLI
17:00Fransa - AlmanyaCANLI
19:00Hindistan - Bahreyn
19:00Raiffeisen Panthers Fürstenfeld - Posojilnica Bank Celovec
19:00Bnei Herzliya - Hapoel Haifa
19:00Derthona Basket - Pallacanestro Biella
19:00DEAC - Lions
19:00Guaiqueríes de Margarita - Gladiadores de Anzoategui
19:00Gimle BBK Bergen - Centrum Tigers Oslo
20:00Kakanj - Zrinjski HT Mostar
20:00Glasgow Rocks - Manchester Giants
20:00Caceres - Penarroya
20:00Castello - Aldaia
20:00Udine - Basket Gruppo Remer Treviglio
20:00Cestistica San Severo - Olimpia Basket Pistoia
20:00Scafati Basket - Chieti 1974
20:00Tezenis Verona - Pallacanestro Mantovana
20:00Tychy - Czarni Slupsk
20:00Vrsac - Pirot
20:00Tamis Petrohemija Pancevo - Dunav Stari Banovci
20:00UMass Lowell River Hawks - Ohio State
20:00Bulgaristan - Yunanistan
20:00Büyük Britanya - Karadağ
20:00İsveç - Hırvatistan
20:05Hapoel Holon - Ironi Nes-Ziona
20:30Boadilla - Pozuelo
20:30Litvanya - Belçika
21:00Ruanda - South Sudan
21:00Kentucky Wildcats - Richmond Spiders
21:00Tulsa Golden Hurricane - South Carolina Oyuncocks
21:30Fas - Mısır
22:00Boise State Broncos - Houston State Bearkats
22:00Florida AM Rattlers - Georgia Bulldogs
22:00Lipscomb Bisons - Tulane Green Wave
22:00Mount St. Mary's Mountaineers - Maryland Terrapins
22:00Northwestern State Demons - Louisiana Tech Bulldogs
22:00Ironi Nahariya - Maccabi Tel Aviv
22:10Avusturya - Slovenya
23:00Alabama A&M Bulldogs - Samford Bulldogs
23:00Orleans Privateers - Texas A&M
23:00Seattle - Force Falcons
23:00Bosna-Hersek - Letonya
23:30Horned Frogs - Liberty Flames
00:00ABD - Bahamalar
00:00Houston Baptist Huskies - Arizona State Sun Devils
00:00Rutgers Scarlet Knights - Hofstra Pride
00:30Amerika Birleşik Devletleri Virjin Adaları - Dominik Cumhuriyeti
00:30Creighton Bluejays - North Dakota State Bison
01:00South Alabama Jaguars - Jacksonville State Gamecocks
01:30Houston Cougars - Texas Tech Red Raiders
01:30San Francisco - Rhode Island Rams
02:00Unan de Leon - Indigenas Matagalpa
02:00Kuzey Florida Ospreys - Miami Hurricanes
02:00Michigan Wolverines - Oakland Golden Grizzlies
02:00Prairie View A&M Panthers - Louisville Cardinals
03:00Radford Highlanders - James Madison Dukes
03:30Porto Riko - Meksika
04:00Güney Florida Bulls - Virginia Tech Hokies
04:30Greensboro Spartans - Winthrop Eagles
11:30Chongqing Lanling - Hefei Yuanchang
14:30Henan Shedian Laojiu - Hunan Yongsheng
17:00İsviçre - Gürcistan
17:00Rusya - İtalya
17:00Rusya - İtalya (S SPORT 2 HD)
18:30İsrail - Polonya
19:00Burevestnik Jaroslav - Uralmash
20:00Sırbistan - Finlandiya
20:00Sırbistan - Finlandiya (S SPORT 2 HD)
21:30İspanya - Romanya
23:30Gigantes de Guayana - Bucaneros de La Guaira
20:15Büyükçekmece - Fenerbahçe Beko (TRT Spor HD)
22:45ASVEL Lyon-Villeurbanne - Panathinaikos
22:45Olimpia Milano - Alba Berlin
23:15Barcelona Bàsquet - Valencia
22:45JL Bourg - Venezia (S SPORT 2 HD)
23:15Real Madrid Baloncesto - Saski Baskonia
20:30Venezia - JL Bourg (S SPORT 2 HD)
15:15Beşiktaş - OGM Orman (tivibu SPOR HD)
16:00Mersin BB - Galatasaray (tivibu SPOR HD)
18:07Uchida, Kaichi - Ugo Carabelli, |N|CANLI
18:02Sviatlana Pirazhenka - Angelina PaluyanchykCANLI
18:02Sels, Jelle - Alvarez, Nicola |N|CANLI
17:51Alexandre Ponomarev - Alexander TishinCANLI
17:34Timofey Petrov - Georgiy SmirnovCANLI
17:28Verkin/Mikhaylyuk - Kolobov/KudrinCANLI
17:20Mark Pashukevich - Elena BairasheuskayaCANLI
16:13Ajdukovic, Duje - Sanchez-Izquier |N|CANLI
19:00Anton Bondarik - Alex Chan
20:00Felipe Meligeni Rodrigues Alves - Frederico Ferreira Silva
20:00Pavel Filin - Artem Avsievich
21:00Egor Baklanov - Hursan
21:00Vladimir Filippovich - Anastasiya Abramovich
22:00Thiago Agustin Tirante - Daniel Elahi Galan Riveros
22:00Alexandr Zhevnyak - Igor Maksimenko
00:00Annei Laska - Timofey Basalygo
01:00Pavel Filin - Vladimir Filippovich
01:00Kseniya Savenkava - Elizaveta Artemenko
02:00Artem Avsievich - Artem Cherkasov
02:30Olivia Gadecki - Olivia Tjandramulia
03:00Anastasia Rafalskaya - Karina Silkina
03:00Zhan Skindzer - Hursan
04:00Alexey Merkulov - Evgeny Rudnovsky
04:00Maddison Inglis - Lara Walker
05:00Yaroslav Narkevich - Egor Baklanov
05:00Roman Gumenyuk - Mark Pashukevich
05:30Alexander Crnokrak - Philip Sekulic
07:00Tristan Schoolkate - Moerani Bouzige
08:30Thomas Fancutt - Maverick Banes
10:00Dane Sweeny - Sach
12:00Emilio Gomez - Roberto Quiroz
12:00Francisco Cerundolo - Pedro Sakamoto
12:00Juan Pablo Ficovich - Joao Lucas Magalhaes Hueb de Menezes
12:00Matheus Pucinelli De Almeida - Orlando
12:00Roberto Carballes Baena - Roberto Ortega-Olmedo
13:00Alexey Vatutin - Constant Lestienne
13:00Daniel Masur - Kimmer Coppejans
13:00Gastao Elias - Pavel Kotov
13:00Hugo Grenier - Frederico Ferreira Silva
13:00Joao Domingues - Carlos Taberner
13:00Jozef Kovalik - Julian Lenz
13:00Nikola Milojevic - Marco Trungelliti
13:00Nuno Borges - Bernabe Zapata Miralles
13:00Pedro Martinez Portero - Andrea Arnaboldi
13:00Quentin Halys - Geoffrey Blancaneaux
13:00Tristan Lamasine - Arthur Rinderknech
13:00Zdenek Kolar - Henri Laaksonen
15:00Bueres/Camargo Lima - Duran/Cuevas
15:00Martinez/Meligeni Rodrigues Alves - Gutierrez/Ribeiro
15:00Matos/Menezes - Galdos/Mena
15:00Pucinelli De Almeida/Reis Da Silva - Gomez/Gomez-Herrera
16:00Guilherme Clezar - Facundo Mena
16:00Joao Lucas Reis Da Silva - Facundo Bagnis
16:00Marcelo Tomas Barrios Vera - Mohamed Safwat
16:00Renzo Olivo - Vitaliy Sachko
16:00Alejandro Tabilo - Thiago Seyboth Wild
16:00Giustino/Trungelliti - Cressy/Rinderknech
16:00Halys/Lamasine - Begemann/Olivetti
16:00Sousa/Falcao - Cacao/Faria
16:00Vavassori/Kolar - Borges/Cabral
16:00Vatutin/Kotov - Arnaboldi/Bonadio

Maç İzle

Canlı Maç İzle siteleri arasında son 2 yıl içerisinde isim yapmış olan izlemaç izleyicilere süper lig, premier lig, bundesliga gibi büyük ligleri sunuyor. Sade ve anlaşılır arayüzüyle yapması gereken işi yapıyor. Yayın konusunda da sektörün lideri konumundadır. En düşük gecikme sürelerini sunmaktadır.

Bedava Maç İzle

Bedava Maç İzle demek anlayacağınız üzere beleş yani ücretsizdir. Jestyayın,iSpor,Sekastream,Tikobet gibi sitelerden farklı olarak izlemaç tek bir lige odaklanmaz. Yeri gelir 1080p yayın veriririz. Sezon içinde tuttuğunuz takımın bütün maçlarını buradan izlersiniz.

Bein Sports İzle

Bein Sports İzle bildiğiniz gibi digi çok yükse paralar istiyor. Biz ise para falan istemeyiz. Kafanıza göre izleyin bütün maçları. Futbol, basketbol, tenis onlarda olan tüm etkinlikler bizde de var. :)

Lig Tv İzle

Lig Tv izle bir zamanların popüler araması. Şimdi ise artın yerini bein sports aldı. Aynı şeyin laciverti işte. Değişen bir şey yok. Ekstra birkaç bir şey geldi. O kadar. Futbol basketbol tenis falan var işte.

Smart Spor İzle

Smart Spor İzle işte burası fenerbahçeli kardeşlerin sevdiği bir kanal. Panzerlerin yaptığı şeyleri burada görebiliyorlar. İşin şakası, hazırlık maçları, audi cup gibi etkinlikleri yayınlıyorlar. Tabi ki bizim sitemiz olan izlemaç adresinde de bu kanalı izleyebilirsiniz.

Tivibu Spor İzle

Tivibu spor izle ekranını kullanarak izlemaç güvencesi ile sizler de bu ekrandaki tüm canlı yayınları yani spor müsabakalarını ücretsiz olarak takip edebilirsiniz. 1080p yayın kalitesi ile birlikte kendinizi tribünde hissedecek ve bu heyecanı bir üst seviyede yaşayacaksınız.

Süper Kupa Burada!

Süper Kupa izlebutonuna tıkladığınız takdirde yayın direkt olarak karşınıza çıkacak ve sorunsuz bir şekilde müsabakayı seyredeceksiniz. Şampiyonlar Ligi şampiyonu ve Uefa Kupası şampiyonunu karşı karşıya getiren ve dünyada milyonlarca futbol severin büyük bir heyecanla takip ettiği özel bir etkinlik olan Süper Kupa, izlemaç farkı ile birlikte ücretsiz olarak karşınıza çıkıyor. Bu konuda aklınıza herhangi bir soru işareti takılmasın çünkü şifreli yayın değil ve sizlerden ücret talep eden bir site olmadığını da belirtmek gerekiyor. Futbol heyecanı bu adres ile birlikte bir üst seviyeye taşınıyor ve sizler de günü futbol ile tamamlayabiliyorsunuz.

Şampiyonlar Ligi Maçları

Şampiyonlar ligi izle aramalarına gerek kalmadan izlemac42.net üzerinden bu kupayı da takip etmek mümkündür. Şampiyonlar Ligi, milyonlarca futbol severi ekran başına kilitleyen turnuvalardan bir tanesidir. Dünyanın en büyük takımları yine dünyanın en büyük kupasını almak için mücadele veriyor ve ortaya harika bir futbol çıkıyor. Sizler de gerçek bir futbol tutkunu iseniz ve bu kupayı kaçırmak istemiyorsanız eğer sitedeki yerinizi alabilirsiniz. Ücretli kanallara ödediğiniz rakamlar artık canınızı sıkıyor ve alternatif arıyorsanız eğer izlemac42.net bu konuda sizlere en iyi şekilde yardımcı olacaktır. Heyecanı üst seviyeye taşıyan ve standartları yükselten yayın kalitesi ile futbola doyacaksınız ve tüm bunlar için hiçbir ücret ödemenize de gerek kalmıyor. Tek bir tık ile dünyanın en iyi takımları yaşam alanlarınıza taşınıyor.

Uefa Avrupa Ligi Heyecanı

Dünyanın nefesini tutup izlediği Uefa Kupası mücadeleleri de Uefa Kupası izleekranında yanı izlemaç’da sizleri bekliyor olacaktır… Dünyanın en iyilerinin karşı karşıya geldiği ve büyük bir heyecana sahne olduğu bu etkinlik, milyonlarca kişi tarafından takip ediliyor ve futbol severler bu kupa ile birlikte futbola doyuyor da diyebiliriz. Ücretli kanallara para ödemek yerine sizler de online dünya aracılığı ile hiçbir ücret ödemeden futbol keyfini sürebilirsiniz. Bültendeki tüm maçlar canlı olarak yayınlanıyor ve hem görüntü hem ses kalitesi bakımından bir inceleme yapıldığında ortaya muazzam bir yayın çıkıyor. Ayrıca, UEFA Avrupa Ligi ücretsiz canlı izleyebilirsin.