Canlı Maç İzle

Tüm şifreli spor kanallarını izlemaç farkıyla ücretsiz olarak hd kalitede canlı maç izlemek için izlemac42.net’i tercih edin!

DUYURU: Instagram'da @izlemacnettv olarak bizi takip edebilirsiniz.
DUYURU: Twitter'da @izlemacnet olarak bizi takip edebilirsiniz.
Real Sociedad - Villarreal (spor SMART HD)
compressexpand
01:39Energetik Minsk - Bastion MinskCANLI
01:30Deportivo Cali - La Equidad Segu |N|CANLI
01:20CA Colon de San - CA Independient |N|CANLI
01:20Velez Sarsfield - Gimnasia La Pla |N|CANLI
01:00Bahia-BA - São Paulo-SP |N|CANLI
00:30Vitória-BA - CRB-AL |N|CANLI
00:15The Strongest - Blooming |N|CANLI
00:00Bein 1 - HD |N|CANLI
00:00SSPOR 2 - Bundesliga |N|CANLI
00:00SSPORT 1 - Premier League |N|CANLI
00:00Smart Spor - La Liga HD |N|CANLI
23:45Atlético Venezuela - YaracuyanosCANLI
23:45Atlético Acreano - Ji-ParanaCANLI
23:00Heracles Almelo - AZ Alkmaar |N|CANLI
02:00Delfin - Independiente del Valle
02:00Santa Tecla - Municipal Limeño
02:00Diriangén - Walter Ferreti
02:15Vida - Real De Minas
02:30Real Tomayapo - Club Fancesa
02:30Club Jorge Wilstermann - Royal Pari
02:30Chagos Islands - William Brown
03:00Tauro - Sporting San Miguelito
03:00Yaracuy - Angostura
03:00Atlético Clube Goianiense - Sport Club Internacional
03:00Esporte Clube Juventude - Clube Náutico Capibaribe
03:00Guarani - Associação Chapecoense de Futebol
03:15Club Libertad - 12 de Octubre FutbolClub
03:30Rosario Central - Club Atlético River Plate
03:30Godoy Cruz Antonio Tomba - Club Atlético Banfield
03:30Rampla Juniors - Juventud de Las Piedras
04:00Suva - Labasa
04:00Club Atlético Nacional - América de Cali
04:00Juventud Escazuceña - Guanacasteca
04:00Deportivo La Guaira - Estudiantes de Mérida
04:00Auckland City - Hawke's Bay United
04:00Club León - Puebla
04:30Club Deportivo El Nacional - Guayaquil City
06:00Canterbury United - Hamilton Wanderers
06:06Club América - Guadalajara
07:00Fukushima United - Azul Claro Numazu
07:00Grulla Morioka - Kagoshima United
07:00Vanraure Hachinohe - Yokohama Sports and Culture Club
07:00Honda - Maruyasu Okazaki
07:00Nara Club - Biwako Shiga
07:00Veertien - Kochi United
07:00Yokogawa Musashino - Matsue City
07:00Ryūkyū - Tokyo Verdy
08:00Nagano Parceiro - Imabari
08:00Avispa Fukuoka - Omiya Ardija
08:00Ehime - Mito HollyHock
08:00United Ichihara Chiba - Júbilo Iwata
08:00Matsumoto Yamaga - Kyoto Sanga
08:00Zweigen Kanazawa - Tokushima Vortis
08:00Shimizu S-Pulse - Shonan Bellmare
08:30Dreams Metro Gallery - North District
08:30Wofoo Tai - Sham Shui Po
08:30Kwong - Chelsea
08:30Wing Go Fu Moon - Tung Shing
08:30Tsim Mong - Wanchai
09:00Suwon - Gyeongnam
09:00Roasso Kumamoto - Blaublitz Akita
09:00Cerezo Osaka - Yokohama
09:00Kashima Antlers - Urawa Red Diamonds
10:00Kitchee - Happy Valley
10:00Machida Zelvia - Thespakusatsu Gunma
10:00Tochigi - Renofa Yamaguchi
10:00Ventforet Kofu - Montedio Yamagata
10:30South China Athletic Association - Shatin
10:30Wing Yee - Central & Western
10:30Wong Tai Sin District R&SC - Eastern District
10:30Kowloon City - Lucky Mile
10:30Leaper St Joseph - Kwai Tsing
10:30Tuen - Kwun Tong
10:35Guangzhou R&F - Suzhou Dongwu
11:00Hang Yuen - Tayvan Power Company
11:00Ming Chuan Üniversitesi - Taichung Futuro
11:00Taipei City Tatung - Tainan City
11:00Taipei Red Lions - NTUS
11:00Gamba Osaka - Sagan Tosu
11:45ACDC - Chanthaburi
11:45Assumption United - Rajpracha
11:45Banbueng - Royal Thai Fleet
11:45Inter Bangkok - Royal Thai Army
11:45Kanjanapat Group - Singha GB Kanchanaburi
11:45Kasem Bundit Üniversitesi - Thonburi United
11:45Mahasarakham United - Surin Sugar
11:45Prime Bangkok - Bangkok
11:45Watbot City - Uttaradit
12:00Metallurg Bekabad - Termez Surkhon
12:00Andijan - Kokand 1912
12:00Sogdiana Cizzak - Kızılkum Zarafşon
12:00Thong - Saraburi United
12:00Khonkaen Mordindang - Yasothon
12:00Nakhon Si United - Phattalung
12:00North Bangkok Üniversitesi - Chamchuri United
12:00Satun United - Jalor City
12:00Surin City - Nakhon Ratchasima United
12:00Ural Sverdlovsk Bölgesi - Soçi
12:30Austria Klagenfurt - Avusturya Lustenau
12:30Man - Eastern Sports Club
12:30Navbahor Namangan - AGMK
12:30Albirex Niigata Singapore - Tampines Rovers
12:30Courts Young Lions - Lion City Sailors
12:30Petržalka 1898 - ŠK Slovan II Bratislava
13:00Afjet Afyonspor - Amedspor
13:00Çorum Belediyespor - Erzincanspor
13:00Etimesgut Belediye Spor Kulubu - Konyaspor 1922
13:00Gümüşhanespor - Utaş Uşakspor
13:00Kırşehirspor - Bodrum Belediyesi Bodrumspor
13:00Kocaelispor - Kahramanmaraşspor
13:00Mamak - Karacabey Belediyespor
13:00Manisa - Hekimoğlu Trabzon
13:00Niğde Belediyespor - Ankara Demirspor
13:00Pendikspor - Sakaryaspor
13:00Serik Belediyespor - Kırklarelispor
13:00Sivas Belediye Spor - Kastamonuspor
13:00Turgutluspor - Eyüpspor
13:00Zonguldak Kömürspor - Hacettepe
13:001954 Kelkit Belediyespor - Bursa Yıldırımspor
13:00Muğlaspor - Adıyamanspor
13:00Santa Coloma - Engordany
13:00Keshla - Sabah Bakü
13:00Sevilla FC - Ejido
13:00Nairobi City Stars - Nzoia Sugar
13:00Posta Rangers - Kenya Commercial Bank
13:00Western Stima - Bidco United
13:00Újpest FC - Taksony
13:00Lokomotiv - Pahtakor Taşkent
13:00Lechia Tomaszów Mazowiecki - Legionovia Legionowo
13:00Prachuap - Trat
13:00Yenisey Krasnoyarsk - Tekstilshchik Ivanovo
13:15Santutxu - Juventud Deportiva Somorrostro
13:15Pelikan Łowicz - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
13:15Ripensia Timisoara - Astra Giurgiu
13:30Bandırmaspor - Balıkesirspor
13:30Keçiörengücü - Adana Demirspor
13:30BB Erzurumspor - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
13:30Keçiörengücü - Adana Demirspor (TRT Spor HD)
13:30Keçiörengücü - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30Bandırmaspor - Balıkesirspor (TRT Avaz HD)
13:30Bandırmaspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
13:30Club Portekizete - Laredo
13:30Orihuela - Peña Deportiva
13:30Villarreal CF - Valencia CF
13:30Llosetense - Esporles
13:30Real Zaragoza - Atletico Monzon
13:30Real Sociedad - Aurrera de Ondarroa
13:30Alamo - Trival Valderas
13:30Complutense Alcala - Santa
13:30Villaverde San Andres - Real Aranjuez
13:30San Fernando de Henares - Unión Adarve
13:30Erzurumspor - Antalyaspor
14:00Club Deportivo Artístico Navalcarnero - Atlético Baleares
14:00Villarrobledo - Villarrubia
14:00Internacional de Madrid - Rayo Majadahonda
14:00Melilla - Socuéllamos
14:00Poblense - Real Madrid C.F.
14:00San Sebastián de los Reyes - Rosas
14:00Covadonga - Sporting de Gijón
14:00Coruxo - Guijuelo
14:00Lealtad - Real Oviedo
14:00Tudelano - Mutilvera
14:00Ejea - Logrones
14:00Badalona - Espanyol
14:00Gimnàstic de Tarragona - L'Hospitalet
14:00Levante UD B - Atzeneta
14:00Ibiza - Hercules
14:00Granada CF - Real Betis
14:00Marino - Atlético Sanluqueño
14:00Real Balompédica Linense - Las Palmas
14:00UCAM Murcia - Lorca Deportiva
14:00Polvorin - Paiosaco
14:00Córdoba CF - Castilleja
14:00Sevilla - Coria
14:00Xerez - Rota
14:00Mallorca - San Rafael
14:00Portmany - Andratx
14:00Águilas - Minerva
14:00EDMF Churra - Club Olímpico de Totana
14:00Lorca - Ciudad de Murcia
14:00Cacereño - Trujillo
14:00Fuente De Cantos - Olivenza
14:00Berceo - Alfaro
14:00Logrones - Naxara
14:00Yagüe - Pradejon
14:00Puertollano - Albacete Balompié
14:00Vallobin - Real Avilés
14:00Guarnizo - Selaya Fútbol Club
14:00Castelldefels - Santfeliuenc
14:00Horta - Cerdanyola del Vallès
14:00Sant Andreu - Girona
14:00Torrent - Sylla
14:00Alcorcón - Parla
14:00Mostoles - Atlético de Pinto
14:00Pozuelo de Alarcón - Alcalá
14:00Leganés - Mostoles
14:00Burgos Promesas - Numancia
14:00Atlético Malagueño - Motril
14:00Jedinstvo Bijelo Polje - Bokelj
14:00Ibar Rozaje - Kom Podgorica
14:00Dinamo-Auto Tiraspol - Dacia Buiucani
14:00Alverca - Pero Pinheiro
14:00Anadia - Agueda
14:00Belenenses SAD - Estrela da Amadora
14:00Brito - Associacao Recreativa Sao Martinho
14:00Pinhalnovense - Juventude Evora
14:00Clube Desportivo Cerveira - Maria da Fonte
14:00Gondomar - Pedras Rubras
14:00GRAP - Carapinheirense
14:00Grupo Sportivo de Loures - Lourinhanense
14:00Lusitania Lourosa - Vila Cortez
14:00Merelinense - Vidago
14:00Mondinense - Berco
14:00Mortágua - Oleiros
14:00Olimpico Montijo - Rabo de Peixe
14:00Oliveira do Hospital - Sport Benfica e Castelo Branco
14:00Olhanense - Moncarapachense
14:00Joao - Castro Daire
14:00Coimbrões - Leca
14:00Salgueiros - Trofense
14:00Sertanense - Alcains
14:00Valadares Gaia Futebol Clube - Canelas 2010
14:00Tanzania Prisons - Mwadui
14:00Patong City - Surat Thani City
14:00Lampang - Samut Sakhon
14:00Nakhon Pathom United - Udon Thani
14:00Bangkok United - Police Tero
14:00Buildcon - Lumwana Radiants
14:00FC - Tambov
14:00Krasnodar - Akron Tolyatti
14:00Spartak Moskova - İrtiş Omsk
14:00Orenburg - Krylia Sovetov
14:00Veles Moskova - Shinnik Yaroslavl
14:00Tabasalu JK Charma - Parnu
14:00Paide Linnameeskond - Flora Tallinn
14:00Talavera - Badajoz
14:15Eindhoven - Graafschap
14:15Baadraan Tehran - Kheybar Khorramabad
14:15Chooka Talesh - Malavan
14:15Khosheh Talaei - Esteghlal
14:15Navad Urmia - Reyhan Alborz
14:15Qashqai - Arman Gohar
14:15Sanat Mes Kerman - Shahin
14:15Sants - Figueres
14:15Académica de Coimbra - Covilhã
14:15Vitesse - Fortuna Sittard
14:30Lazio - Udinese (beIN SPORTS HD 3)
14:30Jamshedpur - Odisha
14:30Santanyi - Formentera
14:30Lagow - Stal Stalowa Wola
14:30Husana Husi - Universitatea Cluj
14:30ŠTK 1914 Šamorín - Dukla Banská Bystrica
14:30Buriram United - Samut Prakan City
14:30Lazio - Udinese Calcio
14:35Shandong Luneng Taishan - Hangzhou Greentown
14:40Widzew Łódź - Arka Gdynia
14:45Esteghlal Molasani - Havadar
14:45Pars Jonoubi - Rayka Babol
14:45Katowice - Motor Lublin
15:00Lyon - Reims (beIN SPORTS HD 4)
15:00Duisburg - Dynamo Dresden
15:00Club Atlético San Martín de Tucumán - Club Atlético Tigre
15:00Sabail - Karabağ
15:00Ludogorets 1945 - Botev Vratsa
15:00Tamaraceite - Cádiz CF
15:00Atlético Victoria - Atletico Union Guimar
15:00Buzanada - Atletico Paso
15:00Vera - Tenerife
15:00Buducnost Podgorica - Rudar Pljevlja
15:00Drezga - Grbalj
15:00Belasica Strumica - Rabotnički
15:00Makedonija Gjorče Petrov - Shkupi
15:00Pelister - Sileks
15:00Renova - Borec
15:00Békéscsaba 1912 Előre - Gyirmot Sportegyesulet
15:00DEAC - Budaörsi
15:00Dorogi - Kaposvári Rákóczi
15:00Győri - Vasas
15:00Soroksár - Pécsi
15:00Szentlorinc - Siófok
15:00Debreceni VSC - Diósgyőri VTK
15:00Rakosmenti Kozsegi SK-Rojik - Dunakanyar-Vác
15:00Elana Toruń - Chemik Police
15:00Kluczbork - Pniowek Pawlowice Slaskie
15:00Ruch Wysokie Mazowieckie - Wasilkow
15:00Kolubara Lazarevac - Zemun
15:00Radnicki Sremska Mitrovica - Fraficar Beograd
15:00Trayal - Borac Čačak
15:00Phrae United - Uthai Thani
15:00Siam Navy - Chiangmai United
15:00Minaj - Zorya Luhansk
15:00Lyon - Stade de Reims
15:00Nottingham Forest - Swansea City
15:00Alania Vladikavkaz - Nizhniy Novgorod
15:00Chertanovo Moskova - Neftekhimik Nizhnekamsk
15:00Volgar Astrakhan - Chaika Peschanokopskoye
15:15AŠK Bravo Publikum - Celje
15:30Mechelen - Beerschot (tivibu SPOR HD)
15:30Heidenheim - Hamburg (S SPORT 2 HD)
15:30Shabab Al Dhaheriya - Markz Balata
15:30Bijelo Brdo - Inter Zapresic
15:30Dinamo Zagreb - Kustosja
15:30Hajduk Split - Međimurje
15:30CIVO United - Silver Strikers
15:30Ntopwa United - Moyale Barracks
15:30Heidenheim - Hamburger
15:30Hannover 96 - Holstein Kiel
15:30Nurnberg - Greuther Furth
15:30Mechelen - Beerschot Wilrijk
16:00Eskişehirspor - Altınordu (TRT Spor HD)
16:00Eskişehirspor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:00Alanyaspor - Konyaspor (beIN SPORTS HD 2)
16:00Kasımpaşa - Gençlerbirliği (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Barcelona - Osasuna (spor SMART HD)
16:00Saarbrucken - Kaiserslautern
16:00Alemannia Aachen - Rot-Weiss Essen
16:00Osvaldo Cruz - Bandeirante
16:00Nomme Kalju - Levadia Tallinn
16:00Karlstad - Frej Taby
16:00Haninge - Karlslunds
16:00Luleå - Sylvia Norrköping
16:00Täby - Sandvikens
16:00Podgorica - Zeta
16:00Jahra SC Kuwait - Al-Salmiya
16:00Zebbug Rangers - Swieqi United
16:00Balzan - Senglea Athletic
16:00Ħamrun Spartans - Zejtun Corinthians
16:00AS Trenčín - ŠKF Sereď
16:00Polisi Tanzania - Coastal Union
16:00Ruvu Shooting - Kagera Sugar
16:00Progreso - Cerro Largo
16:00Panathinaikos - Panetolikos
16:00Indeni - Power Dynamos
16:00ZESCO United - Green Buffaloes
16:00Barcelona - Osasuna
16:00Horsens - Vejle Boldklub
16:00Albacete Balompié - Tenerife
16:00Dynamo Bryansk - Tom Tomsk
16:00Fakel Voronezh - SKA-Khabarovsk
16:00Alanyaspor - Konyaspor
16:00Kasımpaşa - Gençlerbirliği
16:00Eskişehirspor - Altınordu
16:05Mezőkövesd-Zsóry - Diósgyőri
16:30Feyenoord - Utrecht (tivibu SPOR 2 HD)
16:30Chippa United - Tshakhuma Tsha Madzivhadila
16:30Norrby - Dalkurd
16:30Ponte San Pietro Isola - 1913 Seregno Calcio
16:30Rimini 1912 - Aglianese
16:30Roccella - Troina
16:30Grassina - Sinalunghese
16:30Lanusei Calcio - Latina Calcio
16:30Caravaggio - A. C. Krema 1908
16:30Citta di Varese - Vado
16:30Derthona - Fossano Calcio
16:30Rubin Kazan - CSKA Moskova
16:30Aprilia - Vastese
16:30Gelbison Cilento - Citta Di Sant'Agata
16:30Nuova Florida - Insieme Formia
16:30Real Forte Querceta - Polisportiva Lentigione Calcio
16:30Aversa Normanna - Nardo
16:30Caronnese - Imperia
16:30Tiferno Lerchi - Ostia Mare Lido Calcio
16:30Castellanzese - Casale Calcio
16:30Artena - Latte Dolce
16:30Mzuzu University - Mighty Wanderers
16:30Helsingborgs - Falkenbergs
16:30Östersunds - Göteborg
16:30Varbergs BoIS - Malmö
16:30Wimbledon - Crawley Town
16:30Barnet - Milton Keynes Dons
16:30Bristol Rovers - Darlington
16:30Carlisle United - Doncaster Rovers
16:30Mansfield Town - Dagenham & Redbridge
16:30Shrewsbury Town - Oxford City
16:30Stevenage - Hull City
16:30Stockport County - Yeovil Town
16:30Groningen - Willem
16:30Feyenoord - Utrecht
16:30LASK Linz - Rheindorf Altach
16:30Wolfsberger - Ried
17:00Milan - Fiorentina (beIN SPORTS HD 3)
17:00Southampton - Manchester Utd (S SPORT HD)
17:00Monaco - Nimes (beIN SPORTS HD 4)
17:00Southampton - Manchester United
17:00Milan - Fiorentina
17:00Bologna 1909 - Krotone
17:00Monaco - Nîmes Olympique
17:00Lorient - Montpellier
17:00Metz - Stade Brestois 29
17:00Lens - Angers
17:00Al-Wahda S.C.C. - Ain
17:00Radnik Bijeljina - Krupa na Vrbasu
17:00Esporte Clube Passo Fundo - Nova Prata
17:00Bantu - Nkana
17:00Bamenda - Kaizer Chiefs
17:00Hobro - Hvidovre
17:00Chennaiyin - Kerala Blasters
17:00Shamrock Rovers - Sligo Rovers
17:00Celtic - Ross County
17:00Vélez - Alhaurino
17:00Gubbio 1910 - FeralpiSalò
17:00Alma Juventus Fano 1906 - Virtusvecomp Verona
17:00Reggiana 1919 - Cremonese
17:00Südtirol - Perugia Calcio
17:00Sambenedettese Calcio - Legnago Salus
17:00Avellino 1912 - Calcio Catania
17:00Bari - Catanzaro 1929
17:00Città di Palermo - Monopoli
17:00Virtus Francavilla - Teramo
17:00Viterbese Castrense - Foggia Calcio
17:00Giana Erminio - Carrarese Calcio
17:00Aurora Pro Patria 1919 - Grosseto
17:00Novara Calcio - AlbinoLeffe
17:00Pro Sesto - Calcio Lecco 1912
17:00Alessandria Calcio 1912 - Pro Vercelli 1892
17:00Paphos - Doxa Katokopias
17:00Zimbru Chișinău - Sfîntul Gheorghe
17:00Estoril Praia - Vizela
17:00Čukarički - Napredak Kruševac
17:00Metalac Gornji Milanovac - Zlatibor
17:00Novi Pazar - Bačka Palanka
17:00Voždovac - Mladost Lučani
17:00Senica - ŠK Slovan Bratislava
17:00Raków Częstochowa - Warta Poznań
17:15Aluminij - Gorica
17:20Thuqbah - Hazm Rass
17:30B.Leverkusen - Hertha Berlin (S SPORT 2 HD)
17:30Bayer 04 Leverkusen - Hertha
17:30Pen-y-Bont - Cefn Druids
17:30Cayón - Revilla
17:30Mirandés - Granja
17:45Marine - Havant & Waterlooville
18:00Gent - Zulte Waregem
18:00SønderjyskE - Copenhagen
18:00Espanyol - Real Zaragoza
18:00Lausanne-Sport - Young Boys
18:00Lugano - Basel
18:00Baltika Kaliningrad - Torpedo Moskova
18:00Lommel - Molenbeek
18:00Ashanti Gold - Salitas
18:00Aduana Stars - Bechem United
18:00Ebusua Dwarfs - Berekum Chelsea
18:00Karela - Dreams
18:00Villalbés - Sociedad Deportiva Fisterra
18:00Menor - Huercal-Overa
18:00Diocesano - Arroyo
18:00Cariñena - Huesca
18:00Villanueva - Calamocha
18:00Elche CF Ilicitano - Crevillente Deportivo
18:00Moratalaz - Torrejón
18:00Becerril - 428189
18:00Kecskeméti - Ferencvárosi
18:00Arouca - Porto
18:00Oriental Dragon - Ideal
18:00Vicente - Ave
18:00Kolos Kovalevka - Desna Chernihiv
18:00Portimonense - Nacional da Madeira
18:00Crete - Giannina
18:00Teplice - Sparta Prague
18:15Getafe - Athletic Bilbao (spor SMART HD)
18:15Getafe - Athletic Bilbao
18:15Szombathelyi Haladás - Debreceni
18:15Lamia - PAOK
18:30Unisport de Sokode - Coton Sport FC de Garoua
18:30Calahorra - S. D. Tarazona
18:30Arzua - Viveiro
18:30River Ebro - Racing Rioja
18:30Oyonesa - Calzada
18:30Bembibre - Atlético Tordesillas
18:30Kuwait - Qadsia
18:30Naser Sporting Club - Yarmouk Kuwait
18:30Voluntari - Gaz Metan Mediaș
18:45Heracles Almelo - Alkmaar
19:00Ciudad de Lucena - Utrera
19:00Cardassar - Genova
19:00Valverdeno - Azuaga
19:00Manchego - Roda
19:00Caudal Deportivo - Navarro
19:00Igualada - San Cristobal
19:00Terrassa - Europa
19:00Antequera - Palo
19:00Aqvital Csakvar - Szolnoki MÁV
19:00Kazincbarcikai - Szeged 2011
19:00Nyíregyháza Spartacus - Ajka
19:00Fontinhas - Clube Oriental de Lisboa
19:00Praiense - Real Sport Clube Queluz
19:00Backa Topola - Partizan Belgrade
19:00Hermanos Colmenares - Ureña
19:00Fenerbahçe - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
19:00Nice - JDA Dijon (beIN SPORTS HD 4)
19:00Samsunspor - Tuzlaspor (TRT Spor HD)
19:00Samsunspor - Tuzlaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Nice - Dijon
19:00Spartak Moskova - Rotor Volgograd
19:00Fenerbahçe - Beşiktaş
19:00Yeelen - Gendarmerie
19:00Belouizdad - Al-Nasr Benghazi
19:00Racing Club d'Abidjan - ASKO Kara
19:00Rahimo - Enyimba International
19:00Maardu Linnameeskond - Pärnu Vaprus
19:00Nomme United - Elva
19:00Villanovense - Extremadura
19:00Estudiantes de Mérida - Don Benito
19:00Salmantino - Celta De Vigo
19:00Marino de Luanco - Langreo
19:00Samsunspor - Tuzlaspor
19:00Arenas Club de Getxo - Real Sociedad
19:00Rapid Wien - Austria Wien
19:00Haro Deportivo - Ebro
19:00Deportivo Linares - Córdoba
19:00Yeclano Deportivo - Real Murcia
19:00Arcos Club de Fútbol - Cabecense
19:05Dinamo Zagreb - Hajduk Split
19:05Rijeka - Osijek
19:15Domžale - Olimpija Ljubljana
19:30Armed Forces - Teungueth
19:30Cultural y Deportiva Leonesa - Burgos
19:30Zamora - Unionistas de Salamanca
19:30Nucía - Alcoyano
19:30Rinconeda Polanco - Rayo Cantabria
19:30Brage - Eskilstuna
19:30Cesena - Modena
19:30Calcio Padova - Pesaro
19:30Carpi 1909 - Triestina Calcio
19:30Fermana - Matelica
19:30Mantova - Ravenna
19:30Bisceglie 1913 Don - Potenza
19:30Juve Stabia - Paganese Calcio 1926
19:30Cavese - Casertana
19:30Livorno Calcio - Città di Pontedera
19:30Pistoiese - Lucchese
19:30Apollon Limassol - Limassol
19:30Chelsea - Tottenham (S SPORT HD)
19:30Chelsea - Tottenham Hotspur
19:30Häcken - Örebro
19:30Sirius Fotboll - Elfsborg
19:30Mjällby - Djurgårdens
19:30Legia Warsaw - Piast Gliwice
20:00Carroi - Penya
20:00CSKA Sofia - CSKA Sofia 1948
20:00Suchitepéquez - Puerto San Jose
20:00Chimaltenango - Aurora Guatemala
20:00Deportivo Carchá - Zacapa Tellioz
20:00Deportivo Petapa - Siquinala
20:00Deportivo San Pedro - Quiche
20:00Solola - CSyD Nueva Concepcion
20:00Municipal - Deportivo Iztapa
20:00Falkirk - Rangers
20:00Barcelona - Lleida Esportiu
20:00Cornellà - Llagostera
20:00Marbella - Recreativo de Huelva
20:00Cagliari - Spezia (beIN SPORTS HD 3)
20:00Mainz - Hoffenheim (S SPORT 2 HD)
20:00Mainz 05 - Hoffenheim
20:00Cagliari Calcio - Spezia Calcio
20:00Nordsjælland - Aarhus
20:00Bodø-Glimt - Rosenborg
20:00Kristiansund - Strømsgodset
20:00Mjøndalen - Stabæk Fotball
20:00Molde - Haugesund
20:00Sandefjord Fotball - Grenland
20:15Vittoriosa Stars - Qrendi
20:15Floriana - Mosta
20:15Tarxien Rainbows - Valletta
20:15Anderlecht - Standard Liege (tivibu SPOR 3 HD)
20:15Anderlecht - Standard Liège
20:15Mallorca - Logroñés
20:15Ponferradina - Leganés
20:30Inhulets Petrove - Olimpik
20:30Asteras Tripolis - Athens
20:30Celta Vigo - Granada (spor SMART HD)
20:30Celta de Vigo - Granada
20:30Boavista Porto - Belenenses
20:30Slavia Prague - Zbrojovka Brno
20:45Budapest Honvéd - Puskás Akadémia
21:00Atibaia - Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba
21:00Marau - Santo Angelo
21:00Club Universidad Nacional - Pachuca
22:00Twente - PSV (tivibu SPOR 2 HD)
22:00Vålerenga Fotball - Sarpsborg 08
22:00Eindhoven - Sparta Rotterdam
22:15Arsenal - Wolverhampton (S SPORT HD)
22:15Arsenal - Wolverhampton
22:45Napoli - Roma (beIN SPORTS HD 3)
22:45Napoli - Roma
22:45Kortrijk - Oostende
23:00St. Etienne - Lille (beIN SPORTS HD 4)
23:00Real Sociedad - Villarreal (spor SMART HD)
23:00Real Sociedad - Villarreal
23:00Saint-Étienne - Lille
23:00Las Palmas - Sporting de Gijón
23:00Cosenza Calcio - Salernitana 1919
23:00Orlando City Soccer Club - England Revolution
23:00Braga - Farense
03:30Cruz Azul - Tigres de la UANL
04:00Columbus Crew - Nashville
10:00Okjetpes - Ordabası
12:00Şahter Karağandı - Tobol Kostanay
12:00Taraz - Kayrat
12:00Jetısu - Kaspiy
12:00Kızıljar - Astana
18:00Adanaspor - Boluspor
19:30Kayserispor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS HD 2)
19:30Sivasspor - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
19:30Kayserispor - Fatih Karagümrük
19:30Sivasspor - Göztepe
20:00Lechia Gdańsk - Lech Poznań
20:30Leicester City - Fulham (S SPORT HD)
20:30Torino - Sampdoria (beIN SPORTS HD 3)
20:30Leicester City - Fulham
20:30Torino - Sampdoria
21:00Brøndby - Lyngby Boldklub
21:00Fotboll - Kalmar
21:00Hammarby - Norrköping
22:00Maritimo - Benfica (S SPORT 2 HD)
22:00Marítimo - Benfica
22:30Bochum - Fortuna Düsseldorf
22:45Genoa - Parma (beIN SPORTS HD 3)
22:45Genoa - Parma
22:45Royal Antwerp - Oud-Heverlee Leuven
23:00West Ham - Aston Villa (S SPORT HD)
23:00Real Betis - Eibar (spor SMART HD)
23:00West Ham United - Aston Villa
23:00Real Betis - Eibar
23:00Real Oviedo - Almería
23:00Virtus Entella - SPAL
00:00Vasco da Gama - Ceará Sporting Club
00:00Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense - Goiás Esporte Clube
02:00Fluminense FutbolClub - Clube Atletico Bragantino
13:00Vegalta Sendai - Kashiwa Reysol
13:30Menemenspor - Ankaraspor (TRT Spor HD)
13:30Menemenspor - Ankaraspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
18:00Royal Mouscron-Péruwelz - Sint-Truidense
20:55Lokomotiv Moskova - Bull Salzburg
20:55Shakhtar Donetsk - Real Madrid
22:00Cardiff City - Huddersfield Town
22:45Bournemouth - Preston North
22:45Birmingham City - Barnsley
22:45Derby County - Coventry City
22:45Queens Park Rangers - Bristol City
23:00Atalanta - Midtjylland
23:00Atletico Madrid - Bayern Munich
23:00Borussia Monchengladbach - Internazionale Milano
23:00Liverpool - Ajax
23:00Olympique de Marseille - Olympiacos
23:00Porto - Manchester City
23:00Rotherham United - Brentford
00:45Moreirense - Paços de Ferreira
01:15Santos - Liga Deportiva Universitaria de Quito
01:15River Plate - Paranaense (S SPORT HD)
01:15Club Atlético River Plate - Clube Atlético Paranaense
03:30Flamengo Regatas - Racing Club de Avellaneda
03:30Flamengo - Racing Club (S SPORT HD)
05:30Seattle Sounders - Dallas
13:30Altay - Giresunspor (TRT Spor HD)
13:30Altay - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
18:00R. Charleroi - Waasland-Beveren
20:00Wisła Płock - Pogoń Szczecin
20:00Aalesunds - Sandefjord Fotball
20:00Haugesund - Mjøndalen
20:00Start - Bodø-Glimt
20:00Grenland - Strømsgodset
20:00Sarpsborg 08 - Kristiansund
20:00Viking - Brann
20:55Başakşehir - Leipzig (beIN SPORTS HD 1)
20:55Krasnodar - Stade Rennais
20:55İstanbul Başakşehir - Leipzig
22:00Middlesbrough - Swansea City
22:00Stabæk Fotball - Vålerenga Fotball
22:45Blackburn Rovers - Millwall
22:45Luton Town - Norwich City
22:45Nottingham Forest - Watford
22:45Sheffield Wednesday - Reading
22:45Wycombe Wanderers - Stoke City
23:00Borussia Dortmund - Lazio
23:00Club Brugge - Zenit Saint Petersburg
23:00Ferencvárosi - Barcelona
23:00Juventus - Dynamo Kyiv
23:00Manchester United - Paris Saint-Germain
23:00Sevilla - Chelsea
01:15Club Nacional Montevideo - Independiente del Valle
01:15Sociedade Esportiva Palmeiras - Delfin
01:15Palmeiras - Delfin Sc (S SPORT HD)
03:30Internacional - Boca Juniors (S SPORT HD)
20:55Sivasspor - Villarreal (beIN SPORTS HD 1)
03:30Gremio - Guarani (S SPORT HD)
19:00Bursaspor - Ümraniyespor (TRT Spor HD)
19:00Bursaspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Tuzlaspor - İstanbulspor (TRT Avaz HD)
19:00Tuzlaspor - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
19:30Beşiktaş - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
20:30Holstein Kiel - Bochum (S SPORT 2 HD)
22:30Hertha Berlin - Union Berlin (S SPORT 2 HD)
23:00Aston Villa - Newcastle (S SPORT HD)
23:00Athletic Bilbao - Celta Vigo (spor SMART HD)
13:30Ankaraspor - Adanaspor (TRT Avaz HD)
13:30Ankaraspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
13:30Giresunspor - Eskişehirspor (TRT Spor HD)
13:30Giresunspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30Gençlerbirliği - Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
13:30Göztepe - Kayserispor (beIN SPORTS HD 2)
15:30Burnley - Everton (S SPORT HD)
16:00Levante - Getafe (spor SMART HD)
16:00Boluspor - Altay (TRT Spor HD)
16:00Boluspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Menemenspor - Bandırmaspor (TRT Avaz HD)
16:00Menemenspor - Bandırmaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:00Konyaspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS HD 2)
16:00Y.Malatyaspor - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
17:30E.Frankfurt - B.Dortmund (S SPORT 2 HD)
18:00Manchester City - Fulham (S SPORT HD)
18:15Sevilla - Real Madrid (spor SMART HD)
19:00Balıkesirspor - Samsunspor (TRT Spor HD)
19:00Balıkesirspor - Samsunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Galatasaray - Hatayspor (beIN SPORTS HD 1)
20:30Bayern Münih - Leipzig (S SPORT 2 HD)
20:30West Ham - Manchester Utd (S SPORT HD)
20:30Atletico Madrid - Valladolid (spor SMART HD)
23:00Chelsea - Leeds United (S SPORT HD)
23:00Cadiz - Barcelona (spor SMART HD)
13:30Fatih Karagümrük - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 1)
15:00WBA - Crystal Palace (S SPORT HD)
16:00Granada - Huesca (spor SMART HD)
16:00Altınordu - Keçiörengücü (TRT Spor HD)
16:00Altınordu - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Antalyaspor - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 2)
17:15Sheffield Utd - Leicester City (S SPORT HD)
17:30Werder Bremen - Stuttgart (S SPORT 2 HD)
18:15Osasuna - Real Betis (spor SMART HD)
19:00Adana Demirspor - Akhisarspor (TRT Spor HD)
19:00Adana Demirspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Denizlispor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
19:30Tottenham - Arsenal (S SPORT HD)
20:00Schalke 04 - B.Leverkusen (S SPORT 2 HD)
20:30Villarreal - Elche (spor SMART HD)
22:15Liverpool - Wolverhampton (S SPORT HD)
23:00Alaves - Real Sociedad (spor SMART HD)
19:30Trabzonspor - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
22:30Hoffenheim - Augsburg (S SPORT 2 HD)
23:00Brighton - Southampton (S SPORT HD)
23:00Eibar - Valencia (spor SMART HD)
23:00Paris Saint Germain - Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
19:30Hatayspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS HD 2)
19:30Göztepe - Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
01:10Uruguay - Panama |N|CANLI
01:00Atleticos de San German - Santeras De AguadaCANLI
00:15Emporia State - Northeastern State RiverHawksCANLI
00:00Missouri Southern State Lions - LincolnCANLI
02:00Arkansas Razorbacks - North Texas Mean Green
02:00Minnesota Golden Gophers - Loyola Marymount Lions
03:00Norfolk State Spartans - Radford Highlanders
03:00Dominion Monarchs - William & Mary Tribe
03:00Santa Clara Broncos - Nicholls State Colonels
03:30Brumas Jinotega - Real Esteli
03:30Oklahoma State Cowboys - Texas Southern Tigers
03:30Horned Frogs - Tulsa Golden Hurricane
04:00Vaqueros de Bayamón - Capitanes de Arecibo
04:00Baylor Bears - Louisiana-Lafayette Ragin Cajuns
04:00Michigan State Spartans - Notre Dame Fighting Irish
04:00Villanova Wildcats - Virginia Tech Hokies
04:10Arjantin - Kolombiya
05:00Asoheba Heredia - Perez Zeledon
05:00Brigham Young Cougars - Utah Valley Wolverines
05:00Trojans - Montana Grizzlies
07:00Takamatsu Five Arrows - Saga Ballooners
07:00Washington State Cougars - Eastern Washington Eagles
08:00Ibaraki Robots - Fukushima Firebonds
08:00Nagoya Fighting Eagles - Rizing Fukuoka
08:00Yamagata Wyverns - Gunma Crane Thunders
08:30Hebei Xianglan - Anhui Wenyi
09:00Bambitious Nara - Nishinomiya Storks
09:00Earthfriends Tokyo Z - Sendai 89ers
11:30Wuhan Dangdai - Guangxi Weizhuang
12:00Kongo - Madagascar
13:00Irak - Lübnan
13:00Talk 'N Text Tropang Texters - Barangay Ginebra San Miguel
14:00Akhisar Belediyespor - Anadolu Basket
15:00Yeni Mamak Spor - Balıkesir Büyükşehir Belediyespor
16:00İstanbul Kemerburgaz - Final Gençlik
17:00Düzce Belediye - Samsunspor
17:00Hollanda - Türkiye
17:00Fransa - Almanya
17:30Danimarka - Çek Cumhuriyeti
18:00Sheffield Sharks - Newcastle Eagles
18:00CSKA Moskova - Runa
18:30Tromsø Storm - Kongsberg Miners
19:00Gimle BBK Bergen - Centrum Tigers Oslo
20:00Glasgow Rocks - Manchester Giants
20:00Bulgaristan - Yunanistan
20:00Büyük Britanya - Karadağ
20:00İsveç - Hırvatistan
20:30Litvanya - Belçika
22:00Ironi Nahariya - Maccabi Tel Aviv
23:00Bosna-Hersek - Letonya
17:00Rusya - İtalya (S SPORT 2 HD)
20:00Sırbistan - Finlandiya (S SPORT 2 HD)
20:15Büyükçekmece - Fenerbahçe Beko (TRT Spor HD)
22:45ASVEL Lyon-Villeurbanne - Panathinaikos
22:45Olimpia Milano - Alba Berlin
23:15Barcelona Bàsquet - Valencia
22:45JL Bourg - Venezia (S SPORT 2 HD)
23:15Real Madrid Baloncesto - Saski Baskonia
20:30Venezia - JL Bourg (S SPORT 2 HD)
15:15Beşiktaş - OGM Orman (tivibu SPOR HD)
16:00Mersin BB - Galatasaray (tivibu SPOR HD)

Maç İzle

Canlı Maç İzle siteleri arasında son 2 yıl içerisinde isim yapmış olan izlemaç izleyicilere süper lig, premier lig, bundesliga gibi büyük ligleri sunuyor. Sade ve anlaşılır arayüzüyle yapması gereken işi yapıyor. Yayın konusunda da sektörün lideri konumundadır. En düşük gecikme sürelerini sunmaktadır.

Bedava Maç İzle

Bedava Maç İzle demek anlayacağınız üzere beleş yani ücretsizdir. Jestyayın,iSpor,Sekastream,Tikobet gibi sitelerden farklı olarak izlemaç tek bir lige odaklanmaz. Yeri gelir 1080p yayın veriririz. Sezon içinde tuttuğunuz takımın bütün maçlarını buradan izlersiniz.

Bein Sports İzle

Bein Sports İzle bildiğiniz gibi digi çok yükse paralar istiyor. Biz ise para falan istemeyiz. Kafanıza göre izleyin bütün maçları. Futbol, basketbol, tenis onlarda olan tüm etkinlikler bizde de var. :)

Lig Tv İzle

Lig Tv izle bir zamanların popüler araması. Şimdi ise artın yerini bein sports aldı. Aynı şeyin laciverti işte. Değişen bir şey yok. Ekstra birkaç bir şey geldi. O kadar. Futbol basketbol tenis falan var işte.

Smart Spor İzle

Smart Spor İzle işte burası fenerbahçeli kardeşlerin sevdiği bir kanal. Panzerlerin yaptığı şeyleri burada görebiliyorlar. İşin şakası, hazırlık maçları, audi cup gibi etkinlikleri yayınlıyorlar. Tabi ki bizim sitemiz olan izlemaç adresinde de bu kanalı izleyebilirsiniz.

Tivibu Spor İzle

Tivibu spor izle ekranını kullanarak izlemaç güvencesi ile sizler de bu ekrandaki tüm canlı yayınları yani spor müsabakalarını ücretsiz olarak takip edebilirsiniz. 1080p yayın kalitesi ile birlikte kendinizi tribünde hissedecek ve bu heyecanı bir üst seviyede yaşayacaksınız.

Süper Kupa Burada!

Süper Kupa izlebutonuna tıkladığınız takdirde yayın direkt olarak karşınıza çıkacak ve sorunsuz bir şekilde müsabakayı seyredeceksiniz. Şampiyonlar Ligi şampiyonu ve Uefa Kupası şampiyonunu karşı karşıya getiren ve dünyada milyonlarca futbol severin büyük bir heyecanla takip ettiği özel bir etkinlik olan Süper Kupa, izlemaç farkı ile birlikte ücretsiz olarak karşınıza çıkıyor. Bu konuda aklınıza herhangi bir soru işareti takılmasın çünkü şifreli yayın değil ve sizlerden ücret talep eden bir site olmadığını da belirtmek gerekiyor. Futbol heyecanı bu adres ile birlikte bir üst seviyeye taşınıyor ve sizler de günü futbol ile tamamlayabiliyorsunuz.

Şampiyonlar Ligi Maçları

Şampiyonlar ligi izle aramalarına gerek kalmadan izlemac42.net üzerinden bu kupayı da takip etmek mümkündür. Şampiyonlar Ligi, milyonlarca futbol severi ekran başına kilitleyen turnuvalardan bir tanesidir. Dünyanın en büyük takımları yine dünyanın en büyük kupasını almak için mücadele veriyor ve ortaya harika bir futbol çıkıyor. Sizler de gerçek bir futbol tutkunu iseniz ve bu kupayı kaçırmak istemiyorsanız eğer sitedeki yerinizi alabilirsiniz. Ücretli kanallara ödediğiniz rakamlar artık canınızı sıkıyor ve alternatif arıyorsanız eğer izlemac42.net bu konuda sizlere en iyi şekilde yardımcı olacaktır. Heyecanı üst seviyeye taşıyan ve standartları yükselten yayın kalitesi ile futbola doyacaksınız ve tüm bunlar için hiçbir ücret ödemenize de gerek kalmıyor. Tek bir tık ile dünyanın en iyi takımları yaşam alanlarınıza taşınıyor.

Uefa Avrupa Ligi Heyecanı

Dünyanın nefesini tutup izlediği Uefa Kupası mücadeleleri de Uefa Kupası izleekranında yanı izlemaç’da sizleri bekliyor olacaktır… Dünyanın en iyilerinin karşı karşıya geldiği ve büyük bir heyecana sahne olduğu bu etkinlik, milyonlarca kişi tarafından takip ediliyor ve futbol severler bu kupa ile birlikte futbola doyuyor da diyebiliriz. Ücretli kanallara para ödemek yerine sizler de online dünya aracılığı ile hiçbir ücret ödemeden futbol keyfini sürebilirsiniz. Bültendeki tüm maçlar canlı olarak yayınlanıyor ve hem görüntü hem ses kalitesi bakımından bir inceleme yapıldığında ortaya muazzam bir yayın çıkıyor. Ayrıca, UEFA Avrupa Ligi ücretsiz canlı izleyebilirsin.