Canlı Maç İzle

Tüm şifreli spor kanallarını izlemaç farkıyla ücretsiz olarak hd kalitede canlı maç izlemek için izlemac42.net’i tercih edin!

DUYURU: Instagram'da @izlemacnettv olarak bizi takip edebilirsiniz.
DUYURU: Twitter'da @izlemacnet olarak bizi takip edebilirsiniz.
21:03City - ParisCANLI
21:00Fuenlabrada - Málaga |N|CANLI
21:00Amiens - Dunkerque |N|CANLI
21:00Nancy - Toulouse |N|CANLI
21:00Pau - Caen |N|CANLI
21:00Paris FC - Sochaux |N|CANLI
21:00Le Havre - Auxerre |N|CANLI
21:00Valenciennes - AC Ajaccio |N|CANLI
21:00Niort - Clermont |N|CANLI
21:00Chambly FC - Rodez |N|CANLI
21:00Châteauroux - Grenoble |N|CANLI
21:00Guingamp - Troyes |N|CANLI
21:00Paris FC - Sochaux (beIN SPORTS MAX 1 HD)CANLI
21:00Le Havre - Auxerre (beIN SPORTS HD 4)CANLI
20:55Lokomotiv Moskova - Salzburg (beIN SPORTS HD 2)CANLI
20:55Shakhtar Donetsk - Real Madrid (beIN SPORTS HD 1)CANLI
20:45Go Ahead Eagles - Jong AZ Alkmaar |N|CANLI
20:45Ahly Cairo - Al-Ittihad Al-SakndaryCANLI
20:45Valenciennes - AjaccioCANLI
20:30Austria (W) - Serbia (W) |N|CANLI
20:00Hapoel Iksal Amad - Beitar Tel Aviv RamlaCANLI
19:45Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie LubinCANLI
00:00L Moscow - Salzburg - Samp. Ligi. |N|
00:00S Donetsk - Real Madrid - Samp. Ligi. |N|
00:00SSPOR 2 - Bundesliga |N|
00:00SSPORT 1 - Premier League |N|
00:00Smart Spor - La Liga HD |N|
21:30Morecambe - Barrow
21:45Maccabi Ashdod - Hakoah Amidar Ramat Gan
22:00Cardiff City - Huddersfield Town
22:00Blackpool - Portsmouth
22:00Crewe Alexandra - Swindon Town
22:00Lincoln City - Wigan Athletic
22:00Oxford United - Ipswich Town
22:00Sunderland - Burton Albion
22:00Chesterfield - Aldershot Town
22:00Bradford City - Cheltenham Town
22:00Colchester United - Crawley Town
22:00Forest Green Rovers - Newport County
22:00Grimsby Town - Exeter City
22:00Harrogate Town - Scunthorpe United
22:00Oldham Athletic - Tranmere Rovers
22:00Always Ready - Guabirá
22:00Atletico Palmaflor Vinto - Club Bolívar
22:00de Julho - River-PI
22:30ŁKS Łódź - Miedz Legnica
22:40Police - Sahel Mauritania
22:45Bournemouth - Preston North
22:45Birmingham City - Barnsley
22:45Derby County - Coventry City
22:45Queens Park Rangers - Bristol City
22:45Northampton Town - Fleetwood Town
22:45Plymouth Argyle - Rochdale
22:45King's Lynn Town - Bromley
22:45Maidenhead United - Dover Athletic
22:45Solihull Moors - Hartlepool United
22:45Wealdstone - Torquay United
22:45Woking - Sutton United
22:45Wrexham - Altrincham
22:45Yeovil Town - Eastleigh
22:45Caernarfon Town - Bala Town
22:45Cardiff Metropolitan University - Newtown
22:45Connah's Quay - Flint Town United
22:45Haverfordwest County - Aberystwyth Town
22:45Billericay Town - Chelmsford City
22:45Chippenham Town - Hampton & Richmond Borough
22:45Dorking Wanderers - Maidstone United
22:45Hungerford Town - Oxford City
22:45Tonbridge Angels - Concord Rangers
22:45Chester - Alfreton Town
22:45Chorley - Curzon Ashton
22:45Fylde - Bradford Park Avenue
22:45Gloucester City - Boston United
22:45Kidderminster Harriers - Kettering Town
22:45Leamington - Brackley Town
22:45Spennymoor Town - Guiseley
22:45Telford United - Hereford
22:45Ballymena United - Carrick Rangers
23:00Atalanta - Midtjylland
23:00Atletico Madrid - Bayern Munich
23:00Borussia Monchengladbach - Internazionale Milano
23:00Liverpool - Ajax
23:00Olympique de Marseille - Olympiacos
23:00Porto - Manchester City
23:00Rotherham United - Brentford
23:00Porto - Manchester City (beIN SPORTS HD 4)
23:00Monchengladbach - Inter (beIN SPORTS MAX 1 HD)
23:00Liverpool - Ajax (beIN SPORTS HD 2)
23:00Atletico Madrid - Bayern Münih (beIN SPORTS HD 1)
23:30Girona - Mirandés
23:30Juan Aurich - Unión Comercio
00:00Hercílio - SERC Guarani de Palhoça
00:00San Francisco - Independiente de La Chorrera
00:00San Antonio Unido - Independiente de Caquenes
00:15Club Bamin Real Potosí - Club Aurora
00:45Moreirense - Paços de Ferreira
01:00Associação Chapecoense de Futebol - Cuiabá Esporte Clube
01:15Clube Náutico Capibaribe - Guarani
01:15Maceio - Maceio
01:15Confianca - Figueirense Futebol Clube
01:15Union de Santa - Bajai
01:15Club Atlético River Plate - Clube Atlético Paranaense
01:15Santos - Liga Deportiva Universitaria de Quito
01:15River Plate - Paranaense (S SPORT HD)
02:30Oriente Petrolero - Royal Pari
03:00Yaracuyanos - Carabobo
03:30Associação Atlética Ponte Preta - Sampaio Corrêa Futebol Clube
03:30Paraná Clube - Vitoria Salvador
03:30Deportivo Cali - Club Atlético Vélez Sársfield
03:30Flamengo Regatas - Racing Club de Avellaneda
03:30Flamengo - Racing Club (S SPORT HD)
03:40Deportivo Pereira - Rionegro Aguilas
04:00Arkahaie - Forge
04:30Houston - Panthers United
05:30Seattle Sounders - Dallas
06:15Marathón - Deportivo Saprissa
10:00Beijing Guoan - Wuhan Zall
13:00Arnavutköy Belediyesi - Edirnespor
13:00Batman Petrolspor - Karşıyaka
13:00Diyarbakırspor - Ofspor
13:00Fethiyespor - Erzin Belediyespor
13:00Şile Yıldızspor - Çarşambaspor
13:00Tepecik Belediye Spor - Halide Edip Adıvar
13:00Yeni Altındağ Belediyespor - Arhavispor
13:00Yomraspor - Kütahyaspor
13:00Albirex Niigata - Tochigi
13:00Ryūkyū - Zweigen Kanazawa
13:00Kyoto Sanga - V-Varen Nagasaki
13:00Mito HollyHock - Júbilo Iwata
13:00Montedio Yamagata - Machida Zelvia
13:00Omiya Ardija - Ehime
13:00Renofa Yamaguchi - Ventforet Kofu
13:00Thespakusatsu Gunma - Matsumoto Yamaga
13:00Tokushima Vortis - Giravanz Kitakyushu
13:00Tokyo Verdy - United Ichihara Chiba
13:30Altay - Giresunspor
13:30Ararat - Ermenistan - Ararat Yerevan
13:30Hong Kong Rangers - Southern District RSA
13:30Fagiano Okayama - Avispa Fukuoka
13:30Altay - Giresunspor (TRT Spor HD)
13:30Altay - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
14:00Al-Talaba - Al-Qasim
14:00Baghdad - Al-Hudood
14:00CWKS Resovia Rzeszów - Radomiak Radom
14:00Sandecja Nowy Sącz - Jastrzębie
14:00Garbarnia Kraków - Znicz Pruszków
14:00Skra Czestochowa - Olimpia Elbląg
14:00Śląsk Wrocław - Olimpia Grudziądz
14:00Port - Muangthong United
14:00Veres Rivne - Mariupol
14:00VPK-Agro Magdalinovka - Dnipro-1
14:30Odra Opole - Nieciecza
14:30Tatran Liptovský Mikuláš - Púchov
14:30Dukla Banská Bystrica - Komarno
14:30Slavoj Trebišov - ŠK Slovan II Bratislava
14:30Dubnica - Petržalka 1898
14:30Skalica - ŠTK 1914 Šamorín
14:30MŠK Žilina - Košice
14:30ŽP Šport Podbrezová - Partizán Bardejov
14:30Moghayer Al Sarhan - Al-Dawa
14:45Albirex Niigata Singapore - Tanjong Pagar United
14:45Courts Young Lions - Geylang International
14:45Hougang United - Balestier Khalsa
14:45Lion City Sailors - Tampines Rovers
15:00Krupa na Vrbasu - Borac Banja Luka
15:00Olimpic Sarajevo - Mladost Doboj Kakanj
15:00Dukla Prague - Hradec Kralove
15:00Guangzhou R&F - Shandong Luneng Taishan
15:00Jezero Plav - Petrovac
15:00Academy Pandev - Renova
15:00Borec - Struga Trim &
15:00Rabotnički - Pelister
15:00Shkëndija - Makedonija Gjorče Petrov
15:00Shkupi - Belasica Strumica
15:00Sileks - Vardar
15:00Ferencvárosi - Korosladany
15:00Tatabánya - Fehervar
15:00Jagiellonia - Pelikan Łowicz
15:00Gorica - Domžale
15:00Mohafaza - Al-Arabi Suwayda
15:00Al-Dumair - Nidal
15:00Mourek - Qamhana
15:00Muadamiyat al-Sham - Nabek
15:00Agrobiznes Volochisk - Vorskla Poltava
15:00Kfarsoum - Sama Al Sarhan
15:00That Ras Club - Tora
15:30Graffin Vlašim - Viktoria Zizkov
15:30Vysočina Jihlava - Taborsko
15:30Blansko - Ústí nad Labem
15:30Fotbal Třinec - Chrudim
15:30Varnsdorf - Slavoj Vysehrad
15:30Lisen - Prostějov
15:30Dinamo Zagreb - Međimurje
15:30II - Kitchee
15:30Beni Suef - Markaz Shabab Somosta
15:30Alameen - Aluminium
15:30Fayoum - Sharkeyah
15:30Qena - Asyut Petroleum
15:30Tahta Sporting Club - Shoban Moslemen Qena
15:40Rafsanjan - Tractor Tabriz
16:00Slavia Sofia - Botev Plovdiv
16:00Palestinian Forces - Silwan
16:00Iskra Danilovgrad - Buducnost Podgorica
16:00Khaitan Sporting Club - Burgan Sports Club
16:00Arturo Fernandez Vial - Lautaro de Buin
16:00Green Buffaloes - Lusaka Dynamos
16:00Kabwe Warriors - Buildcon
16:00Woon-jae - Nkwazi
16:30Pyunik - Lori
16:30Deportes Antofagasta - Palestino
17:00HŠK Zrinjski Mostar - Željezničar Sarajevo
17:00Hyderabad - Jamshedpur
17:00Atletico Arezzo - Sambenedettese Calcio
17:00Potenza - Avellino 1912
17:00Calcio Catania - Bisceglie 1913 Don
17:00Casertana - Vibonese Calcio
17:00Città di Palermo - Viterbese Castrense
17:00Città di Pontedera - Lucchese
17:00Zeta - Titograd
17:00Mura 05 - AŠK Bravo Publikum
17:30Oleksandriya - Minaj
17:45Al-Ahli Club Manama - Ittifaq Maqaba
17:45Hidd - Qalali Club
17:45Burgos Promesas - Beroil Bupolsa
17:45Dečić - Podgorica
18:00Menor - Racing Murcia
18:00Zagłębie Sosnowiec - Puszcza Niepołomice
18:00Leca - Pedras Rubras
18:00ŠKF Sereď - DAC 1904 Dunajská Streda
18:15Larissa - Aris
18:30Levski Sofia - Lokomotiv Plovdiv
18:30Tadamun - Al-Shabab Ahmadi
18:30Al-Arabi SC Kuwait - Kazma Sporting Club
19:00Sarajevo - Radnik Bijeljina
19:00Gorica - Slaven Belupo
19:00Leioa - Racing de Santander
19:00Union Huaral - Deportivo Cultural Santa Rosa
19:00Belchatow - Chrobry Głogów
19:00Chojniczanka Chojnice - Hutnik Nowa Huta
19:00Bytovia Bytów - Katowice
19:00R. Charleroi - Waasland-Beveren
19:15Koper - Aluminij
19:30Jammerbugt - Holstebro
19:30Club Deportivo Santa Úrsula - Mensajero
19:30Motor Lublin - Lech Poznań
19:40Stal Mielec - Piast Gliwice
20:00Wisła Płock - Pogoń Szczecin
20:00Deportivo Marquense - Puerto San Jose
20:00Antigua - Santa Lucia Cotzumalguapa
20:00Rosas - Llagostera
20:00Hapoel Ramat Gan Giv'atayim - Hapoel Rishon LeZion
20:00Lillestrøm - KFUM-Kameratene Oslo
20:001925 Kalisz - Pogon
20:00Sokol Ostroda - Stal Rzeszów
20:00Wigry Suwałki - Gornik Polkowice
20:00Monza Brianza 1912 - Vicenza Calcio
20:00Aalesunds - Sandefjord Fotball
20:00Haugesund - Mjøndalen
20:00Start - Bodø-Glimt
20:00Grenland - Strømsgodset
20:00Sarpsborg 08 - Kristiansund
20:00Viking - Brann
20:15Lausanne-Sport - Vaduz
20:15Luzern - Sion
20:15Servette - Zürich
20:30Wiedenbrück 2000 - Borussia Mönchengladbach
20:30Levadia Tallinn - Flora Tallinn
20:55Krasnodar - Stade Rennais
20:55İstanbul Başakşehir - Leipzig
20:55Başakşehir - Leipzig (beIN SPORTS HD 1)
20:55Krasnodar - Rennes (beIN SPORTS HD 2)
21:00Logroñés - Ponferradina
21:00Hansa Rostock - Turkgucu Ataspor
21:00Hallescher - SpVgg Unterhaching
21:00Associação Portuguesa de Desportos - Nacional Sao Paulo
21:00Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba - Atibaia
21:00Novorizontino - Agua Santa
21:00São Bernardo Futebol Clube - Ponte Preta
21:00Clube Atlético do Porto - Veracruz Vitoria St Antao
21:00Ypiranga - İbis
21:00Sete de Setembro - Centro Limoeirense
21:00Wimbledon - Peterborough United
21:00Real Murcia - Club Olímpico de Totana
21:00Praviano - Mosconia
21:00Winterthur - Chiasso
21:00Birkirkara - Tarxien Rainbows
21:00Leganés - Rayo Vallecano
21:00Cartagena - Espanyol
21:15Molinos El Pirata - Sport Chavelines Juniors
21:30Homberg - Bergisch Gladbach 09
21:30Wuppertaler - Straelen
21:30Maringa Futebol Clube - Azuriz
21:30Fortuna Düsseldorf - Alemannia Aachen
22:00Middlesbrough - Swansea City
22:00Stabæk Fotball - Vålerenga Fotball
22:00Camboriu - Fluminense Joinville
22:00Bristol Rovers - Gillingham
22:00Hull City - Doncaster Rovers
22:00Shrewsbury Town - Accrington Stanley
22:00Carlisle United - Salford City
22:00Walsall - Stevenage
22:00Dagenham & Redbridge - Notts County
22:00Sants - Girona
22:30Mazarrón Fútbol Club - Cartagena
22:30Arka Gdynia - Korona Kielce
22:45Blackburn Rovers - Millwall
22:45Luton Town - Norwich City
22:45Nottingham Forest - Watford
22:45Sheffield Wednesday - Reading
22:45Wycombe Wanderers - Stoke City
22:45Cefn Druids - New Saints
22:45Charlton Athletic - Milton Keynes Dons
22:45Cambridge United - Mansfield Town
22:45Havant & Waterlooville - Hemel Hempstead Town
22:45Blyth Spartans - York City
22:45Darlington - Gateshead
22:45Southport - Farsley Celtic
22:45Halifax Town - Barnet
23:00Castellon - Real Zaragoza
23:00Comercial de Ribeirão Preto - Primavera
23:00Marília Atlético Clube - Velo Clube
23:00Borussia Dortmund - Lazio
23:00Club Brugge - Zenit Saint Petersburg
23:00Ferencvárosi - Barcelona
23:00Juventus - Dynamo Kyiv
23:00Manchester United - Paris Saint-Germain
23:00Sevilla - Chelsea
23:00Sevilla - Chelsea (beIN SPORTS HD 4)
23:00Manchester United - Paris Saint Germain (beIN SPORTS HD 2)
23:00Juventus - Dinamo Kiev (beIN SPORTS MAX 1 HD)
23:00Ferencvaros - Barcelona (beIN SPORTS MAX 2 HD)
23:00B.Dortmund - Lazio (beIN SPORTS HD 3)
23:30Lugo - Las Palmas
23:30Club Sport Alianza Atlético Sullana - Santos
00:00Aurora Guatemala - Deportivo Mixco
00:00Deportivo Mictlán - Siquinala
00:00Union Viera - San Fernando
00:00Irapuato - Cafetaleros de Chiapas
00:00Uruapan - Club Canoneros Marina
00:00Academia Puerto Cabello - Deportivo La Guaira
01:00Botafogo FC Ribeirao Preto - Esporte Clube Juventude
01:15Club Atlético Lanús - Club Bolívar
01:15Club Nacional Montevideo - Independiente del Valle
01:15Sociedade Esportiva Palmeiras - Delfin
01:15Palmeiras - Delfin Sc (S SPORT HD)
02:00Strongest - Real Santa Cruz
02:00Coyotes de Tlaxcala - Atletico Morelia
03:00Estudiantes de Mérida - Atlético Club Mineros de Guayana
03:30Independiente Avellaneda - Centro Atlético Fénix
03:30Sport Huancayo - Coquimbo Unido
03:30Club Jorge Wilstermann - Club Libertad
03:30Sport Club Internacional - Boca Juniors
03:30Internacional - Boca Juniors (S SPORT HD)
04:00Envigado Fútbol Club - Independiente Medellín
04:00Club Deportivo Mineros de Zacatecas - Tampico Madero
05:00Sporting Kansas City - Minnesota United
06:05Guadalajara - Club León
15:00Tabor Sežana - Celje
15:30Al-Nasr Kahire - Gomhoreyet Shebeen
17:00Pro Sesto - Calcio Como
18:00FK - Metalac Gornji Milanovac
18:45Olimpija Ljubljana - Maribor
19:00Eupen - Mechelen
20:00Jerv - Grorud
20:00Tychy - Widzew Łódź
20:30Roskilde - Akademisk Boldklub
20:55Milan - Celtic
20:55Athens - Braga
20:55Feyenoord - Dinamo Zagreb
20:55Crvena Zvezda - Hoffenheim
20:55Gent - Slovan Liberec
20:55Karabağ - Maccabi Tel Aviv
20:55LASK Linz - Tottenham Hotspur
20:55Lille - Sparta Prague
20:55CSKA Moskova - Wolfsberger
20:55Royal Antwerp - Ludogorets 1945
20:55Sivasspor - Villarreal
20:55Zorya Luhansk - Leicester City
20:55Zory Luhansk - Leicester City (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:55Sivasspor - Villarreal (beIN SPORTS HD 1)
20:55Lille - Sparta Prag (beIN SPORTS HD 2)
20:55LASK - Tottenham (beIN SPORTS MAX 2 HD)
20:55AC Milan - Celtic (beIN SPORTS HD 4)
21:00Tenerife - Sabadell
21:00Real Oviedo - Alcorcón
21:00Almería - Mallorca
21:00Botafogo Ribeirao Preto - Ferroviário Atlético Clube
21:00Esbjerg - Kolding
23:00Omonia - PAOK
23:00Arsenal - Rapid Wien
23:00Alkmaar - Napoli
23:00Benfica - Lech Poznań
23:00Cluj - CSKA Sofia
23:00Granada - Eindhoven
23:00Molde - Dundalk
23:00Nice - Bayer 04 Leverkusen
23:00Rangers - Standard Liège
23:00Real Sociedad - Rijeka
23:00Roma - Young Boys
23:00Slavia Prague - Hapoel Be'er Sheva
23:00AZ Alkmaar - Napoli (beIN SPORTS HD 2)
23:00AS Roma - Young Boys (beIN SPORTS MAX 2 HD)
23:00Arsenal - Rapid Wien (beIN SPORTS MAX 1 HD)
23:30Sporting de Gijón - Albacete Balompié
00:00Gran Valencia - Zamora
00:30Solola - Deportivo San Pedro
01:15Union La Calera - Junior de Barranquilla
03:30Club Deportivo Universidad Católica - River Plate Montevideo
03:30Vasco da Gama - Defensa y Justicia
03:30Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense - Club Guaraní
03:30Gremio - Guarani (S SPORT HD)
04:00Jaguares de Córdoba Fútbol Club - Atlético Bucaramanga
04:00Pumas Tabasco - Atlante
06:00Cruz Azul - Club Universidad Nacional
16:00Tuzlaspor - İstanbulspor (TRT Spor HD)
16:00Tuzlaspor - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
17:00Doxa Katokopias - Anorthosis Famagusta
18:15Cherno More Varna - Etar 1924 Veliko Tarnovo
18:15Voluntari - Academica Clinceni
19:00Karmiotissa Polemidion - Salamis Famagusta
19:00Bursaspor - Ümraniyespor (TRT Spor HD)
19:00Bursaspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:30Beşiktaş - Kasımpaşa
19:30Beşiktaş - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
20:00Quevilly - Bastia-Borgo
20:00Villefranche - Orléans
20:00Polonia Warszawa - Sokół Aleksandrów Łódzki
20:00Bohemians 1905 Prag - Pardubice
20:30Fortuna Düsseldorf - Darmstadt 98
20:30Holstein Kiel - Bochum
20:30Barnsley - Bournemouth
20:30Juniors - Austria Klagenfurt
20:30Rapid Wien - Kapfenberger
20:30Amstetten - Avusturya Lustenau
20:30Barnsley - Bournemouth (beIN SPORTS HD 2)
20:30Holstein Kiel - Bochum (S SPORT 2 HD)
20:45Maastricht - Graafschap
20:45Telstar - Cambuur
21:00Odense Boldklub - Fodbold
21:00Magdeburg - Meppen
21:00Køge - Helsingør
21:00Skive - Hobro
21:00Stade Lausanne-Ouchy - 1900
21:30Argesul Pitesti - Dinamo București
22:00Boulogne - Lyon-Duchère
22:00Bourg-Péronnas - Avranches
22:00Red Star Saint-Ouen - Annecy
22:00Sète 34 - Créteil-Lusitanos
22:00Mans - Stade Briochin
22:00Concarneau - Stade Lavallois
22:00Grasshopper Club Zürich - Kriens
22:00Neuchâtel Xamax - Aarau
22:00Budafoki MTE-Ujbuda - Újpest
22:00Sparta Rotterdam - Emmen
22:25Grazer - Wacker Innsbruck
22:30Dungannon Swifts - Coleraine
22:30Hertha - Union Berlin
22:30Cracovia - Wisła Kraków
22:30Hertha Berlin - Union Berlin (S SPORT 2 HD)
22:45Zulte Waregem - Anderlecht
22:45Queen of the South - Inverness
22:45Zulte Waregem - Anderlecht (tivibu SPOR 2 HD)
23:00Ascoli Calcio 1898 - Delfino Pescara 1936
23:00Almere City - Utrecht
23:00Helmond Sport - Ahead Eagles
23:00Nîmes Olympique - Olympique de Marseille
23:00Aston Villa - Newcastle United
23:00Athletic Bilbao - Celta de Vigo
23:00Nimes - Marsilya (beIN SPORTS MAX 1 HD)
23:00Aston Villa - Newcastle (S SPORT HD)
23:00Athletic Bilbao - Celta Vigo (spor SMART HD)
00:00Deportivo Táchira - Aragua
03:40Patriotas - Millonarios Fútbol Club
08:00Consadole Sapporo - Cerezo Osaka
08:00Kashiwa Reysol - Nagoya Grampus
08:00Shimizu S-Pulse - Kawasaki Frontale
10:00Yokohama - Sagan Tosu
12:00ACSF Vointa Turnu Magurele - Comuna Recea
12:00Concordia Chiajna - Slatina
12:00Farul Constanța - Csikszereda Miercurea Ciuc
12:00Gloria Buzău - Aerostar Bacau
12:00Resita - Ripensia Timisoara
12:00Pandurii Targu - U Craiova 1948
13:00Keshla - Sabail
13:00Unirea Slobozia - Petrolul Ploiești
13:30Gençlerbirliği - Alanyaspor
13:30Göztepe - Kayserispor
13:30Giresunspor - Eskişehirspor (TRT Spor HD)
13:30Giresunspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30Gençlerbirliği - Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
13:30Göztepe - Kayserispor (beIN SPORTS HD 2)
14:00Recreativo de Huelva - Marino
14:00Lokomotiv Moskova - Rubin Kazan
15:00Eintracht Braunschweig - Pauli
15:00Greuther Furth - Heidenheim
15:00Hamburger - Hannover 96
15:00Osnabruck - Karlsruher
15:00Lviv - Inhulets Petrove
15:00Hamburg - Hannover (S SPORT 2 HD)
15:30Reading - Nottingham Forest
15:30Sepsi OSK Sfantul Gheorghe - Botoșani
15:30Burnley - Everton
15:30Reading - Nottingham Forest (beIN SPORTS HD 4)
15:30Burnley - Everton (S SPORT HD)
16:00Frosinone Calcio - ChievoVerona
16:00SPAL - Pisa 1909
16:00Cremonese - Virtus Entella
16:00Lecce - Unione Venezia
16:00Salernitana 1919 - Cittadella
16:00Kaiserslautern - Duisburg
16:00Dynamo Dresden - Uerdingen 05
16:00Ingolstadt 04 - Lübeck
16:00Viktoria Köln - 1860 München
16:00Levante - Getafe
16:00Turkgucu Ataspor - SpVgg Unterhaching
16:00Waldhof Mannheim - Saarbrucken
16:00Fremad Amager - Viborg
16:00Alkmaar - FC
16:00Gillingham - Swindon Town
16:00Hapoel Ironi Kiryat Shmona - Maccabi Haifa
16:00Nitra - Senica
16:00Pohronie - Ružomberok
16:00Zemplín Michalovce - MŠK Žilina
16:00ŠKF Sereď - Spartak Trnava
16:00Konyaspor - Erzurumspor
16:00Yeni Malatyaspor - İstanbul Başakşehir
16:00Opava - Banik Ostrava
16:00Konyaspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS HD 2)
16:00Y.Malatyaspor - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
16:00Menemenspor - Bandırmaspor (TRT Avaz HD)
16:00Menemenspor - Bandırmaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:00Boluspor - Altay (TRT Spor HD)
16:00Boluspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Levante - Getafe (spor SMART HD)
16:30Spartak Moskova - Tambov
16:30Dornbirn 1913 - Avusturya Wien
16:30Cape Town City - Orlando Pirates
16:30Lamontville Golden Arrows - Moroka Swallows
16:30Renate - Giana Erminio
16:45Zalaegerszegi - Mezőkövesd-Zsóry
17:00Spezia Calcio - Lazio
17:00Modena - Fermana
17:00Paganese Calcio 1926 - Bari
17:00Jagiellonia Białystok - Warta Poznań
17:00Spezia - Lazio (beIN SPORTS HD 3)
17:30Reggina Calcio - Brescia Calcio
17:30Köln - Wolfsburg
17:30Arminia Вielefeld - Mainz 05
17:30Eintracht Frankfurt - Borussia Dortmund
17:30Freiburg - Borussia Monchengladbach
17:30E.Frankfurt - B.Dortmund (S SPORT 2 HD)
18:00Vejle Boldklub - Midtjylland
18:00Brentford - Blackburn Rovers
18:00Bristol City - Birmingham City
18:00Coventry City - Rotherham United
18:00Huddersfield Town - Queens Park Rangers
18:00Millwall - Derby County
18:00Norwich City - Sheffield Wednesday
18:00Preston North - Wycombe Wanderers
18:00Stoke City - Middlesbrough
18:00Swansea City - Luton Town
18:00Watford - Cardiff City
18:00Alloa Athletic - United
18:00Dundee - Arbroath
18:00Greenock Morton - Heart of Midlothian
18:00Raith Rovers - Dunfermline Athletic
18:00Hamilton Academical - Kilmarnock
18:00Livingston - Dundee United
18:00Motherwell - Hibernian
18:00Mirren - Aberdeen
18:00Manchester City - Fulham
18:00Fastav Zlín - Jablonec
18:00Sigma Olomouc - Příbram
18:00Manchester City - Fulham (S SPORT HD)
18:00Coventry - Rotherham (beIN SPORTS MAX 2 HD)
18:15Waasland-Beveren - Royal Mouscron-Péruwelz
18:15Sevilla - Real Madrid
18:15Sevilla - Real Madrid (spor SMART HD)
18:30Waalwijk - VVV-Venlo
18:30Moreirense - Vicente
18:30Vitoria Guimaraes - Portimonense
19:00Stade Rennais - Lens
19:00Krasnodar - Rotor Volgograd
19:00Zenit Saint Petersburg - Ural Sverdlovsk Bölgesi
19:00Galatasaray - Hatayspor
19:00Austria Wien - Sturm Graz
19:00Rheindorf Altach - Pölten
19:00Trenkwalder Admira Wacker Mödling - Bull Salzburg
19:00Rennes - Lens (beIN SPORTS HD 4)
19:00Balıkesirspor - Samsunspor (TRT Spor HD)
19:00Balıkesirspor - Samsunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Galatasaray - Hatayspor (beIN SPORTS HD 1)
19:30Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa
20:00Juventus - Torino
20:00Juventus - Torino (beIN SPORTS HD 3)
20:30Oud-Heverlee Leuven - Cercle Brugge
20:30Bayern Munich - Leipzig
20:30West Ham United - Manchester United
20:30Atletico Madrid - Real Valladolid
20:30Viktoria Plzen - Karviná
20:30Bayern Münih - Leipzig (S SPORT 2 HD)
20:30West Ham - Manchester Utd (S SPORT HD)
20:30Atletico Madrid - Valladolid (spor SMART HD)
20:45Fortuna Sittard - Willem
21:00Famalicão - Sporting Lisbon
22:45Inter - Bologna (beIN SPORTS HD 3)
23:00Montpellier - Paris Saint Germain (beIN SPORTS HD 4)
23:00Chelsea - Leeds United (S SPORT HD)
23:00Cadiz - Barcelona (spor SMART HD)
23:30Porto - Tondela (S SPORT 2 HD)
13:30Fatih Karagümrük - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 1)
14:30Verona - Cagliari (beIN SPORTS HD 3)
15:00WBA - Crystal Palace (S SPORT HD)
15:00Lille - Monaco (beIN SPORTS HD 4)
15:30Paderborn - Nurnberg (S SPORT 2 HD)
16:00Antalyaspor - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 1)
16:00Granada - Huesca (spor SMART HD)
16:00Altınordu - Keçiörengücü (TRT Spor HD)
16:00Altınordu - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
17:00Udinese - Atalanta (beIN SPORTS HD 4)
17:00Roma - Sassuolo (beIN SPORTS HD 3)
17:00Bordeaux - Brest (beIN SPORTS MAX 2 HD)
17:15Sheffield Utd - Leicester City (S SPORT HD)
17:30Werder Bremen - Stuttgart (S SPORT 2 HD)
18:15Osasuna - Real Betis (spor SMART HD)
19:00Reims - Nice (beIN SPORTS HD 4)
19:00Adana Demirspor - Akhisarspor (TRT Spor HD)
19:00Adana Demirspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Denizlispor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
19:30Tottenham - Arsenal (S SPORT HD)
20:00Crotone - Napoli (beIN SPORTS HD 3)
20:00Schalke 04 - B.Leverkusen (S SPORT 2 HD)
20:30Villarreal - Elche (spor SMART HD)
22:15Liverpool - Wolverhampton (S SPORT HD)
22:45Sampdoria - Milan (beIN SPORTS HD 3)
23:00Alaves - Real Sociedad (spor SMART HD)
23:00Metz - Lyon (beIN SPORTS HD 4)
19:30Trabzonspor - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
22:30Hoffenheim - Augsburg (S SPORT 2 HD)
22:45Fiorentina - Genoa (beIN SPORTS HD 3)
23:00Brighton - Southampton (S SPORT HD)
23:00Eibar - Valencia (spor SMART HD)
23:00Paris Saint Germain - Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
19:30Göztepe - Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
19:30Hatayspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS HD 2)
23:00M.Tel Aviv - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
22:30Wolfsburg - E.Frankfurt (S SPORT 2 HD)
23:00Leeds United - West Ham (S SPORT HD)
21:12Novosibirsk - VladivostokCANLI
21:04Suns - SonicsCANLI
21:00Spurs - ClippersCANLI
21:00Ognivo Szczecin - KoszalinCANLI
20:30Bizoni - LeningradCANLI
20:15Anadolu Efes - Pinar Karşiyaka |N|CANLI
20:15Demir İnşaat Bü - Fenerbahçe Beko |N|CANLI
20:15Anadolu Efes - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR 2 HD)CANLI
20:15Büyükçekmece - Fenerbahçe Beko (TRT Spor HD)CANLI
20:15Büyükçekmece - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR 3 HD)CANLI
20:00Lyon ASVEL (W) - Basket Gdynia ( |N|CANLI
20:00BC Šiauliai - Neptunas-Akvase |N|CANLI
20:00Bourges Basket - UE Sopron (W) |N|CANLI
21:30Indiana - Texas Longhorns
22:00Leyma Basquet Coruna - Club Baloncesto Breogán
22:00Mets de Guaynabo - Capitanes de Arecibo
22:30Trojans - Brigham Young Cougars
22:45ASVEL Lyon-Villeurbanne - Panathinaikos
22:45Olimpia Milano - Alba Berlin
22:45Olimpia Milano - Alba Berlin (beIN SPORTS MAX 2 HD)
22:45Asvel Villeurbanne - Panathinaikos (beIN SPORTS HD 3)
23:00Purdue Boilermakers - Oakland Golden Grizzlies
23:00Greensboro Spartans - Prairie View A&M Panthers
23:15Barcelona Bàsquet - Valencia
23:30Bucaneros de La Guaira - Gigantes de Guayana
00:00Hampshire Wildcats - Bryant Bulldogs
00:00Saint Francis Red Flash - Virginia
00:00Stanford Cardinal - North Carolina Tar Heels
00:00Washington - Riverside Highlanders
01:00Indios de Mayagüez - Santeras De Aguada
01:00Creighton Bluejays - Nebraska-Omaha Mavericks
01:00Villanova Wildcats - Hartford Hawks
01:00Virginia Military Keydets - Longwood Lancers
01:00Wisconsin Badgers - Wisconsin Green Bay Phoenix
01:15Nacional Montevideo - Atletico Aguada
02:00Louisville Cardinals - Western Kentucky Hilltoppers
02:00Navy Midshipmen - Georgetown
02:00Saint Peter's Peacocks - Stony Brook Seawolves
03:00Dayton Flyers - Eastern Illinois Panthers
03:00Florida International - Merkez Michigan Chippewas
03:00Güney Charleston Buccaneers - North Carolina A&T Aggies
03:00Marquette Golden Eagles - Oklahoma State Cowboys
03:00Providence Friars - Davidson Wildcats
03:00Toledo Rockets - Cleveland State Vikings
03:00Flames - Valparaiso Crusaders
03:30Duke Blue Devils - Michigan State Spartans
03:30Club Trouville - Urunday Universitario
04:00Brujos de Guayama - Cariduros Fajardo
04:00George Washington Colonials - Hampton Pirates
05:00Grand Canyon Antelopes - Mississippi Valley State Delta Devils
05:00Nebraska Cornhuskers - South Dakota Coyotes
05:30Alabama - UNLV Runnin' Rebels
05:30Kansas Jayhawks - Kentucky Wildcats
06:00Saint Mary's Gaels - Nicholls State Colonels
08:50Lokomotiv-pro - SKIF-pro
13:00Seoul SK Knights - Changwon LG Sakers
13:00Barangay Ginebra San Miguel - Talk 'N Text Tropang Texters
13:05Aisin Seahorses - Ryukyu Golden Kings Okinawa
13:05Akita Northern Happinets - Niigata Albirex
13:05Hiroshima Dragonflies - Shiga Lakestars
13:05Hitachi SunRockers - Yokohama B-Corsairs
13:05Kyoto Hannaryz - Mitsubishi Diamond Dolphins
13:05Levanga Hokkaido - Chiba Jets
13:05Shimane Susanoo Magic - SAN-EN NeoPhoenix
13:05Shinshu Brave Warriors Nagano - Osaka Evessa
13:05Toyama Grouses - Toyota Alvark Tokyo
13:25Utsunomiya Brex - Toshiba Brave Thunders Kanagawa
17:15Ufimets - Moskova
18:00Samara - Kupol-Rodniki
18:00Afyon Belediye - Bursaspor
18:00Tofaş - Fethiye Belediye
18:00Türk Telekom - Ormanspor
18:00Afyon Bld. - Bursaspor (tivibu SPOR 2 HD)
18:00Türk Telekom - OGM Orman (tivibu SPOR 3 HD)
19:30Kataja Basket Club - Lapuan Korikobrat
19:30Kauhajoen Karhu - Kaarinan
20:15Bahçeşehir Koleji - Galatasaray Medical Park
20:15Darüşşafaka - Beşiktaş
20:15Bahçeşehir Klj - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
20:15Darüşşafaka - Beşiktaş (tivibu SPOR 3 HD)
22:45Bourg - Reyer Venezia Mestre
22:45JL Bourg - Venezia (S SPORT 2 HD)
23:15Real Madrid Baloncesto - Saski Baskonia
20:00CSKA Moskova - Olympiacos SFP Pireus
20:00Zenit Saint-Petersburg - Fenerbahçe
20:00Zenit Basket - Fenerbahçe Beko (beIN SPORTS HABER HD)
20:00CSKA Moskova - Olympiakos (beIN SPORTS HD 3)
20:30Bilbao Basket - MoraBanc Andorra
20:30Venezia - JL Bourg (S SPORT 2 HD)
22:05Maccabi Tel Aviv - Crvena zvezda
22:05Maccabi Fox - Kızılyıldız (beIN SPORTS HD 3)
22:45Olimpia Milano - Panathinaikos
22:45Olimpia Milano - Panathinaikos (beIN SPORTS HD 4)
23:00Valencia - Alba Berlin
19:00Pınar Karşıyaka - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR 2 HD)
19:30Anadolu Efes - Saski Baskonia
19:30Anadolu Efes - Baskonia (beIN SPORTS HD 3)
21:00Žalgiris - Barcelona Bàsquet
21:00Zalgiris Kaunas - Barcelona (beIN SPORTS HD 4)
22:30Bayern Munich - Khimki
22:30Bayern Münih - Khimki Moskova (beIN SPORTS HD 3)
23:00Real Madrid Baloncesto - ASVEL Lyon-Villeurbanne
23:00Real Madrid - Asvel Villeurbanne (beIN SPORTS HD 4)
13:00Fethiye Bld. - Darüşşafaka (tivibu SPOR 2 HD)
15:15Beşiktaş - Türk Telekom (tivibu SPOR 2 HD)
17:30Gaziantep Basket - Tofaş (tivibu SPOR 2 HD)
18:00Athens - PAOK
18:00Aris Thessaloniki - Promitheas Patras
18:00Harilaos Trikoupis - Iraklis
18:00Kolossos Rodou - Larisa Basket
20:00Iberostar Tenerife Canarias - Obradoiro
20:00Galatasaray - Büyükçekmece (tivibu SPOR 2 HD)
20:30Peristeri - Lavrio
13:00Petkimspor - Anadolu Efes (tivibu SPOR 2 HD)
15:15Bursaspor - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR 2 HD)
15:15Beşiktaş - OGM Orman (tivibu SPOR HD)
17:30Fenerbahçe Beko - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
20:00OGM Orman - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR 2 HD)
16:00Mersin BB - Galatasaray (tivibu SPOR HD)

Maç İzle

Canlı Maç İzle siteleri arasında son 2 yıl içerisinde isim yapmış olan izlemaç izleyicilere süper lig, premier lig, bundesliga gibi büyük ligleri sunuyor. Sade ve anlaşılır arayüzüyle yapması gereken işi yapıyor. Yayın konusunda da sektörün lideri konumundadır. En düşük gecikme sürelerini sunmaktadır.

Bedava Maç İzle

Bedava Maç İzle demek anlayacağınız üzere beleş yani ücretsizdir. Jestyayın,iSpor,Sekastream,Tikobet gibi sitelerden farklı olarak izlemaç tek bir lige odaklanmaz. Yeri gelir 1080p yayın veriririz. Sezon içinde tuttuğunuz takımın bütün maçlarını buradan izlersiniz.

Bein Sports İzle

Bein Sports İzle bildiğiniz gibi digi çok yükse paralar istiyor. Biz ise para falan istemeyiz. Kafanıza göre izleyin bütün maçları. Futbol, basketbol, tenis onlarda olan tüm etkinlikler bizde de var. :)

Lig Tv İzle

Lig Tv izle bir zamanların popüler araması. Şimdi ise artın yerini bein sports aldı. Aynı şeyin laciverti işte. Değişen bir şey yok. Ekstra birkaç bir şey geldi. O kadar. Futbol basketbol tenis falan var işte.

Smart Spor İzle

Smart Spor İzle işte burası fenerbahçeli kardeşlerin sevdiği bir kanal. Panzerlerin yaptığı şeyleri burada görebiliyorlar. İşin şakası, hazırlık maçları, audi cup gibi etkinlikleri yayınlıyorlar. Tabi ki bizim sitemiz olan izlemaç adresinde de bu kanalı izleyebilirsiniz.

Tivibu Spor İzle

Tivibu spor izle ekranını kullanarak izlemaç güvencesi ile sizler de bu ekrandaki tüm canlı yayınları yani spor müsabakalarını ücretsiz olarak takip edebilirsiniz. 1080p yayın kalitesi ile birlikte kendinizi tribünde hissedecek ve bu heyecanı bir üst seviyede yaşayacaksınız.

Süper Kupa Burada!

Süper Kupa izlebutonuna tıkladığınız takdirde yayın direkt olarak karşınıza çıkacak ve sorunsuz bir şekilde müsabakayı seyredeceksiniz. Şampiyonlar Ligi şampiyonu ve Uefa Kupası şampiyonunu karşı karşıya getiren ve dünyada milyonlarca futbol severin büyük bir heyecanla takip ettiği özel bir etkinlik olan Süper Kupa, izlemaç farkı ile birlikte ücretsiz olarak karşınıza çıkıyor. Bu konuda aklınıza herhangi bir soru işareti takılmasın çünkü şifreli yayın değil ve sizlerden ücret talep eden bir site olmadığını da belirtmek gerekiyor. Futbol heyecanı bu adres ile birlikte bir üst seviyeye taşınıyor ve sizler de günü futbol ile tamamlayabiliyorsunuz.

Şampiyonlar Ligi Maçları

Şampiyonlar ligi izle aramalarına gerek kalmadan izlemac42.net üzerinden bu kupayı da takip etmek mümkündür. Şampiyonlar Ligi, milyonlarca futbol severi ekran başına kilitleyen turnuvalardan bir tanesidir. Dünyanın en büyük takımları yine dünyanın en büyük kupasını almak için mücadele veriyor ve ortaya harika bir futbol çıkıyor. Sizler de gerçek bir futbol tutkunu iseniz ve bu kupayı kaçırmak istemiyorsanız eğer sitedeki yerinizi alabilirsiniz. Ücretli kanallara ödediğiniz rakamlar artık canınızı sıkıyor ve alternatif arıyorsanız eğer izlemac42.net bu konuda sizlere en iyi şekilde yardımcı olacaktır. Heyecanı üst seviyeye taşıyan ve standartları yükselten yayın kalitesi ile futbola doyacaksınız ve tüm bunlar için hiçbir ücret ödemenize de gerek kalmıyor. Tek bir tık ile dünyanın en iyi takımları yaşam alanlarınıza taşınıyor.

Uefa Avrupa Ligi Heyecanı

Dünyanın nefesini tutup izlediği Uefa Kupası mücadeleleri de Uefa Kupası izleekranında yanı izlemaç’da sizleri bekliyor olacaktır… Dünyanın en iyilerinin karşı karşıya geldiği ve büyük bir heyecana sahne olduğu bu etkinlik, milyonlarca kişi tarafından takip ediliyor ve futbol severler bu kupa ile birlikte futbola doyuyor da diyebiliriz. Ücretli kanallara para ödemek yerine sizler de online dünya aracılığı ile hiçbir ücret ödemeden futbol keyfini sürebilirsiniz. Bültendeki tüm maçlar canlı olarak yayınlanıyor ve hem görüntü hem ses kalitesi bakımından bir inceleme yapıldığında ortaya muazzam bir yayın çıkıyor. Ayrıca, UEFA Avrupa Ligi ücretsiz canlı izleyebilirsin.