Canlı Maç İzle

Tüm şifreli spor kanallarını izlemaç farkıyla ücretsiz olarak hd kalitede canlı maç izlemek için izlemac42.net’i tercih edin!

DUYURU: Instagram'da @izlemacnettv olarak bizi takip edebilirsiniz.
DUYURU: Twitter'da @izlemacnet olarak bizi takip edebilirsiniz.
04:30Cuiabá-MT - Avaí-SC |N|CANLI
04:00Millonarios FC - Once Caldas Man |N|CANLI
03:30Cruzeiro-MG - AD Confianca-SE |N|CANLI
03:00Oriente Petrole - Club Bolívar |N|CANLI
00:00Bein 1 - HD |N|
00:00SSPOR 2 - Bundesliga |N|
00:00SSPORT 1 - Premier League |N|
00:00Smart Spor - La Liga HD |N|
04:30Cuiabá Esporte Clube - Avaí Futebol Clube
06:00Rewa - Nadi
07:00Kamatamare Sanuki - Gifu
08:00Nagoya Grampus - Oita Trinita
08:00Sanfrecce Hiroshima - Consadole Sapporo
08:00Suva - Labasa
08:00V-Varen Nagasaki - Albirex Niigata
09:00Giravanz Kitakyushu - Fagiano Okayama
09:30Wuhan Zall - Taizhou Yuanda
10:00Southern District - Hong Kong Rangers
11:00Sagamihara - Gainare Tottori
11:45Kabin United - Marines Eureka
11:45KohKwang - Bankhai United
11:45Muangkan United - Pathumthani Üniversitesi
11:45Rayong United - Chachoengsao
11:45Samut Prakan Customs United - Grakcu Sai Mai United
11:45Thawi Watthana Samut Sakhon - Bang Pa-in Ayutthaya
12:00ACSF Vointa Turnu Magurele - Sepsi OSK Sfantul Gheorghe
12:00Hin City - Samut Songkhram
12:00Krabi FutbolClub - Songkla
12:00Siam - Force Welfare Department
12:00Ubon Kruanapat - Sakon Nakhon
12:30Queensland Lions - Brisbane Olympic United
12:30Resources Capital - Pegasus
12:30Balestier Khalsa - Geylang International
12:30Hougang United - Tanjong Pagar United
13:00Vissel Kobe - Guangzhou Evergrande
13:00Arhavispor - Şile Yıldızspor
13:00Çankaya - Manisaspor
13:00Çarşambaspor - İçel İdman Yurdu
13:00Çatalca Spor - Yeni Altındağ Belediyespor
13:00Elazig Karakocan - İsparta DavrazSpor
13:00Kemerspor 2003 - Diyarbakırspor
13:00Somaspor - Batman Petrolspor
13:00Sanmartin - Dunărea Călărași
13:30Gaziantep - Yeni Malatyaspor
13:30Ümraniyespor - Menemenspor (TRT Spor HD)
13:30Ümraniyespor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30Gaziantep FK - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 1)
13:30Ümraniyespor - Menemen Belediyespor
13:30Lori - Ararat - Ermenistan
13:30Juventud Torremolinos - Melilla
14:00Arsenal Tula - Zenit Saint Petersburg
14:00Belshina Bobruisk - Rukh Brest
14:00Dinamo Brest - Neman Grodno
14:00Dinamo Minsk - BATE Borisov
14:00Slavia-Mozyr - Energetik-BGU
14:00Slutsk - Smolevichi
14:00Vitebsk - Torpedo-BelAZ
14:00Isloch - Gorodeya
14:00Shakhtyor Soligorsk - Minsk
14:00Arda Kardzhali - Montana
14:00Narva Trans - Legion Tallinna
14:00Tallinna Kalev - Kuressaare
14:00Union Viera - Gran Tarajal
14:00Hang - Chun Ka I
14:00Olimpia Elbląg - Błękitni Stargard Szczeciński
14:00Starogard Gdanski - Pomorzanin Torun
14:00Radomsko - Broń Radom
14:00Académico de Viseu - Penafiel
14:00Caldas da Rainha - 1º de Dezembro
14:00Vitoria Guimarães - Tirsense
14:00Mbeya City - Mtibwa Sugar
14:00Lamphun Warrior - Kamphaeng Phet
14:00Kasetsart Üniversitesi - Chai
14:00Nong Bua Pitchaya - Khon Kaen United
14:00Chonburi - Port
14:00Rayong - Sukhothai
14:15U Craiova 1948 - Poli Timisoara
14:30Jastrzębie - Zagłębie Sosnowiec
14:30Puszcza Niepołomice - Stomil Olsztyn
14:30Olimpia Zambrów - Sokół Aleksandrów Łódzki
14:30Concordia Chiajna - Botoșani
14:30Farul Constanța - Academica Clinceni
14:30Viitorul Pandurii Targu - Argesul Pitesti
14:30Púchov - Poprad
14:30Komarno - Dubnica
14:30Košice - ŽP Šport Podbrezová
14:30Partizán Bardejov - Skalica
14:30Muangnont Bankunmae - Nonthaburi United
14:30Suphanburi - Ratchaburi
14:35Beijing Guoan - Chengdu Better City
14:40Nieciecza - Tychy
14:55Cibalia - Hrvatski Dragovoljac
15:00Vardar - Academy Pandev
15:00Kadino - Vardari Forino
15:00Labunishta - Skopje
15:00Ohrid - Velazerimi 77
15:00Pobeda Prilep - Kozuv Gevgelija
15:00Hutnik Nowa Huta - Bytovia Bytów
15:00Lech Poznań - Wigry Suwałki
15:00Pogon - Śląsk Wrocław
15:00Kutno - MLKS Znicz Biala Piska
15:00Piast Żmigród - Miedz Legnica
15:00Polonia Bytom - Stal Brzeg
15:00Polonia-Stal - Foto-Higiena
15:00Record Bielsko-Biala - Polonia Nysa
15:00Ślęza Wrocław - Gwarek
15:00Unia Skierniewice - Legia Warsaw
15:00Warta Gorzow - Goczalkowice-Zdroj
15:00Buducnost Dobanovci - Zarkovo
15:00Dubocica - radnicki Pirot
15:00Jagodina - Radnički 1923
15:00Loznica - Dinamo Vranje
15:00Zeleznicar Pancevo - Kabel Novi
15:00Mačva Šabac - Inđija
15:00Al-Foutoua Deir ez-Zor - Harjaleh
15:00Al-Sahel Tartus - Jableh
15:00Al-Talia - Al-Karamah
15:00Al-Wathba - Al-Ittihad SC Aleppo
15:00Hurriya - Al-Shorta Damascus
15:00Chiangmai - Sisaket
15:00KhonKaen - Ayutthaya United
15:00Ranong - Customs United
15:00Oleksandriya - Rukh Vinnyky
15:00Karlsruher - Paderborn 07
15:00Jahn Regensburg - Würzburger Kickers
15:00Sandhausen - Erzgebirge
15:00Neftchi Baku - Zirə
15:00Sloboda Tuzla - HŠK Zrinjski Mostar
15:00Olimpic Sarajevo - Tuzla City
15:00Skive - Fredericia
15:00Vukovar '91 - Belisce
15:00Oriolik Oriovac - Dakovo
15:00Leopards - Tusker
15:00Bandari - Sofapaka
15:30Brighton & Hove Albion - Liverpool
15:30Kariana Erden - Strumska Slava
15:30Minyor Pernik - Yantra Gabrovo
15:30Neftochimic Burgas - Sozopol
15:30Vysočina Jihlava - Varnsdorf
15:30Ústí nad Labem - Fotbal Třinec
15:30Hradec Kralove - Prostějov
15:30Taborsko - Lisen
15:30Reading - Bristol City
15:30Chrudim - Blansko
15:30Slavoj Vysehrad - Graffin Vlašim
15:30Viktoria Zizkov - Dukla Prague
15:30Opatija - Croatia Zmijavc
15:30Sesvete - Dugopolje
15:30Solin - Junak Sinj
15:30HASK Zagreb - Gaj Mace
15:30Spansko - Trnje
15:30Vodice - GOSK Dubrovnik
15:30Vrbovec - Jarun
15:30Zagora Unešić - OSK Otok
15:30Bullets - Blue Eagles
15:30Ekwendeni Hammers - Kamuzu Barracks
15:30Karonga United - Chitipa United
15:30MAFCO - Lions
15:30Zarqa - Tanta
15:30Baladiyet El Mahallah - Bani Ebeid
15:30Gomhoreyet Shebeen - Sers Elyan
15:30Morecambe - Solihull Moors
15:30Brighton - Liverpool (S SPORT HD)
15:30Reading - Bristol City (beIN SPORTS HD 2)
15:40Al-Dhaid Sharjah - Taawon
16:00Elche - Cádiz
16:00İstanbul Başakşehir - Denizlispor
16:00Pisa 1909 - Cittadella
16:00Brescia Calcio - Frosinone Calcio
16:00Delfino Pescara 1936 - Pordenone Calcio
16:00Empoli - Vicenza Calcio
16:00Unione Venezia - Ascoli Calcio 1898
16:00Armée Patriotique Rwandaise - Mahia
16:00Yokohama F. Marinos - Shanghai Dongya
16:00Hansa Rostock - Bayern Munich
16:00Zwickau - Magdeburg
16:00Příbram - Mladá Boleslav
16:00Hallescher - Viktoria Köln
16:00SpVgg Unterhaching - Wehen Wiesbaden
16:001860 München - Turkgucu Ataspor
16:00Lübeck - Waldhof Mannheim
16:00Gillingham - Exeter City
16:00Partizani Tirana - Korabi Peshkopi
16:00Newport County - Salford City
16:00Køge - Esbjerg
16:00Roda JC Kerkrade - Excelsior
16:00Maccabi Petah Tikva - Ironi Sport Hadera
16:00Eskilsminne - Torns
16:00Lunds - Lindome
16:00Qviding - Oskarshamns
16:00Salibikhaet - Al-Shabab Ahmadi
16:00George's - Fgura United
16:00Birkirkara - Gudja United
16:00Hibernians - Sirens
16:00Port Vale - Leyton Orient
16:00ViOn Zlaté Moravce - Zemplín Michalovce
16:00Ružomberok - Nitra
16:00MŠK Žilina - Pohronie
16:00Dodoma - Ihefu
16:00Young Africans - Ruvu Stars
16:00Centro Atlético Fénix - Deportivo Maldonado
16:00Lusaka Dynamos - Zanaco
16:00Nkwazi - Prison Leopards
16:00Young Green Eagles - Kabwe Warriors
16:00M.Başakşehir - Denizlispor (beIN SPORTS HD 1)
16:00İstanbulspor - Giresunspor (TRT Spor HD)
16:00İstanbulspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Akhisarspor - Ankaraspor (TRT Avaz HD)
16:00Akhisarspor - Ankaraspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:00Elche - Cadiz (spor SMART HD)
16:00Akhisar Belediyespor - Ankaraspor A.Ş.
16:00İstanbulspor - Giresunspor
16:15Gornik Polkowice - 1925 Kalisz
16:15Mura 05 - Koper
16:30Khimki - Krasnodar
16:30Vorwarts Steyr - Juniors
16:30Wacker Innsbruck - Rapid Wien
16:30Costa - Platinum
16:30Magra - Chlef
16:30Olympique de Médéa - Saoura
16:30Connah's Quay - Barry Town
16:30Orlando Pirates - Baroka
16:30Galaxy - Lamontville Golden Arrows
16:45Várda - Budafoki MTE-Ujbuda
17:00Östers - Ljungskile
17:00Umeå - Vasteras
17:00Vibonese Calcio - Ternana Calcio
17:00Pergolettese 1932 - Renate
17:00Anorthosis Famagusta - Enosis Neon Paralimni
17:00Codru Lozova - Sheriff Tiraspol
17:00Tromsø - Ranheim Fotball
17:00Chrobry Głogów - Sandecja Nowy Sącz
17:00Bałtyk Gdynia - Swit Skolwin
17:00Al-Wehdat - Maan
17:00Sassuolo Calcio - Internazionale Milano
17:00Grenoble - Paris FC (beIN SPORTS HD 4)
17:00Sassuolo - Inter (beIN SPORTS HD 3)
17:00Grenoble Foot 38 - Paris
17:00Toulouse - Chamois Niortais
17:00Stal Mielec - Jagiellonia Białystok
17:00Velež Mostar - Sarajevo
17:00Bamenda - Kaizer Chiefs
17:00Biskra - Skikda
17:00Bengaluru - Hyderabad
17:00Varaždin - Istra 1961
17:00Degerfors - Sundsvall
17:00GAIS - Akropolis
17:00Halmstads - Örgryte
17:00Jönköpings Södra - Trelleborgs
17:30Caernarfon Town - Haverfordwest County
17:30Flint Town United - Cardiff Metropolitan University
17:30New Saints - Aberystwyth Town
17:30Borussia Dortmund - Köln
17:30Augsburg - Freiburg
17:30Leipzig - Arminia Вielefeld
17:30Union Berlin - Eintracht Frankfurt
17:30Stuttgart - Bayern Munich
17:30Stuttgart - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
17:45Amorebieta - Real Unión
18:00Manchester City - Burnley
18:00Alger - Sétif
18:00Liberty Professionals - Eleven Wonders
18:00Ipswich Town - Charlton Athletic
18:00Oxford United - Swindon Town
18:00Bolton Wanderers - Southend United
18:00Billericay Town - Hampton & Richmond Borough
18:00Chippenham Town - Concord Rangers
18:00Eastbourne Borough - Albans
18:00Hungerford Town - Dartford
18:00Tonbridge Angels - Hemel Hempstead Town
18:00Chester - Gateshead
18:00Fylde - Boston United
18:00Gloucester City - Farsley Celtic
18:00Hereford - Kettering Town
18:00Kidderminster Harriers - Curzon Ashton
18:00Leamington - York City
18:00Spennymoor Town - Bradford Park Avenue
18:00Telford United - Guiseley
18:00Altrincham - Maidenhead United
18:00Bromley - Wrexham
18:00Sutton United - Halifax Town
18:00Weymouth - Chesterfield
18:00Alloa Athletic - Heart of Midlothian
18:00Arbroath - Dunfermline Athletic
18:00Hibernian - Dundee
18:00Livingston - United
18:00Motherwell - Johnstone
18:00Airdrie United - Cove Rangers
18:00East Fife - Clyde
18:00Montrose - Partick Thistle
18:00Peterhead - Forfar Athletic
18:00Albion Rovers - Stirling Albion
18:00Annan Athletic - Edinburgh City
18:00Brechin City - Stranraer
18:00Elgin City - Cowdenbeath
18:00Queen's Park - Stenhousemuir
18:00Nairn County - Clachnacuddin
18:00Bonnyrigg Rose - East Kilbride
18:00Numancia - Real Valladolid
18:00Osasuna - Izarra
18:00Deportivo Alavés B - Leioa
18:00Alcúdia - Santa Catalina Atletico
18:00Cultural y Deportiva Leonesa - Atletico Astorga
18:00Santa Marta - Cristo Atletico
18:00Cliftonville - Portadown
18:00Coleraine - Larne
18:00Glenavon - Crusaders
18:00Glentoran Belfast United - Dungannon Swifts
18:00Olimpia Grudziądz - Garbarnia Kraków
18:00Cova da Piedade - Feirense
18:00Bradford City - Oldham Athletic
18:00Dynamo Kyiv - Vorskla Poltava
18:00Cheltenham Town - Crewe Alexandra
18:00Harrogate Town - Blackpool
18:00Plymouth Argyle - Lincoln City
18:00Portsmouth - King's Lynn Town
18:00Manchester City - Burnley (S SPORT HD)
18:00Sheffield W. - Stoke (beIN SPORTS HD 2)
18:00Midtjylland - Fodbold
18:00Birmingham City - Millwall
18:00Blackburn Rovers - Barnsley
18:00Cardiff City - Luton Town
18:00Derby County - Wycombe Wanderers
18:00Huddersfield Town - Middlesbrough
18:00Norwich City - Coventry City
18:00Rotherham United - Bournemouth
18:00Sheffield Wednesday - Stoke City
18:00Watford - Preston North
18:00Sabadell - Fuenlabrada
18:00Monza Brianza 1912 - Reggina Calcio
18:00Viking - Start
18:00Slovácko - Opava
18:00Karviná - Fastav Zlín
18:15Valencia - Atletico Madrid
18:15Manacor - Sóller
18:15Spartak Trnava - DAC 1904 Dunajská Streda
18:15Larissa - Atromitos
18:15Valencia - Atletico Madrid (spor SMART HD)
18:15Sint-Truidense - Waasland-Beveren
18:20Bnei Sakhnin - Ashdod
18:30Dordrecht - Ajax
18:30Sant Jordi - Binissalem
18:30Agoncillo - Comillas
18:30Novelda - Hercules
18:30Fahaheel - Al-Arabi SC Kuwait
19:00Akhmat - Lokomotiv Moskova
19:00Rostov - Dynamo Moskova
19:00Olympique de Marseille - Nantes
19:00Borac Banja Luka - Široki Brijeg
19:00Lokomotiv Plovdiv - Botev Plovdiv
19:00Douanes Ouagadougou - Étoile Filante
19:00Buffles du Borgou - Alger
19:00Vipers - Al-Hilal Club
19:00Compostela - Pontevedra
19:00Tenerife Sur Ibarra - Mensajero
19:00Guadalajara - Tarancon
19:00Villacanas - Pedroñeras
19:00Gernika Club - Balmaseda
19:00Sociedad Cultural Deportiva Durango - Urduliz
19:00Elche CF Ilicitano - Crevillente Deportivo
19:00Jove Español San Vicente - Benigánim
19:00Fehervar - Zalaegerszegi
19:00Deportivo Llacuabamba - Cusco
19:00Ceahlăul Piatra Neamț - Petrolul Ploiești
19:00Ç.Rizespor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
19:00Altay - Bursaspor (TRT Spor HD)
19:00Altay - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Marsilya - Nantes (beIN SPORTS HD 4)
19:00Çaykur Rizespor - Galatasaray
19:00Pölten - Bull Salzburg
19:00Sturm Graz - Swarovski Tirol
19:00Trenkwalder Admira Wacker Mödling - Hartberg
19:00Altay - Bursaspor
19:30Podbeskidzie Bielsko-Biała - Śląsk Wrocław
20:00Benevento Calcio - Juventus
20:00Benevento - Juventus (beIN SPORTS HD 3)
20:00Brann - Aalesunds
20:15Rayo Vallecano - Cartagena
20:15Vaduz - Sion
20:30Everton - Leeds United
20:30Borussia Monchengladbach - Schalke 04
20:30Huesca - Sevilla
20:30Peterborough United - Chorley
20:30Monchengladbach - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
20:30Everton - Leeds United (S SPORT HD)
20:30Huesca - Sevilla (spor SMART HD)
20:30Cercle Brugge - Genk
20:30Dynamo Ceske Budejovice - Viktoria Plzen
20:45Emmen - Ajax
20:45FC Emmen - Ajax (tivibu SPOR 2 HD)
21:00Santa Clara - Porto
21:00Ajaccio - Chambly
21:00Auxerre - Valenciennes
21:00Clermont Foot - Nancy
21:00Sochaux-Montbéliard - Havre
21:00Rodez Aveyron Football - Avant de Guingamp
21:00Stade Malherbe Caen - Châteauroux
21:00Troyes - Amiens
21:00Dunkerque - Pau
22:00Haag - Heerenveen
22:00Wisła Kraków - Zagłębie Lubin
22:30Mirandés - Castellon
22:30Servette - Luzern
22:45Atalanta - Hellas Verona
22:45Atalanta - Verona (beIN SPORTS HD 3)
22:45Royal Mouscron-Péruwelz - Club Brugge
23:00West Bromwich Albion - Sheffield United
23:00Real Madrid - Deportivo Alavés
23:00Paris Saint-Germain - Girondins de Bordeaux
23:00VVV-Venlo - Zwolle
23:00Paris Saint Germain - Bordeaux (beIN SPORTS HD 4)
23:00WBA - Sheffield Utd (S SPORT HD)
23:00Real Madrid - Alaves (spor SMART HD)
23:00Santos - Sport Club do Recife
23:00Sociedade Esportiva Palmeiras - Clube Atlético Paranaense
23:30Sporting Lisbon - Moreirense
01:00Bajai - São Paulo
03:00Atlético Clube Goianiense - Sport Club Internacional
04:00Club León - Puebla
06:06Club América - Guadalajara
08:00Shimizu S-Pulse - Shonan Bellmare
09:00Cerezo Osaka - Yokohama
09:00Kashima Antlers - Urawa Red Diamonds
11:00Gamba Osaka - Sagan Tosu
12:00Ural Sverdlovsk Bölgesi - Soçi
13:00Yenisey Krasnoyarsk - Tekstilshchik Ivanovo
13:30Erzurumspor - Antalyaspor
13:30Bandırmaspor - Balıkesirspor (TRT Avaz HD)
13:30Bandırmaspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
13:30Keçiörengücü - Adana Demirspor (TRT Spor HD)
13:30Keçiörengücü - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30BB Erzurumspor - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
13:30Bandırmaspor - Balıkesirspor
13:30Keçiörengücü - Adana Demirspor
14:00FC - Tambov
14:00Krasnodar - Akron Tolyatti
14:00Spartak Moskova - İrtiş Omsk
14:00Orenburg - Krylia Sovetov
14:00Veles Moskova - Shinnik Yaroslavl
14:15Vitesse - Fortuna Sittard
14:30Lazio - Udinese Calcio
14:30Lazio - Udinese (beIN SPORTS HD 3)
15:00Lyon - Stade de Reims
15:00Lyon - Reims (beIN SPORTS HD 4)
15:00Nottingham Forest - Swansea City
15:00Alania Vladikavkaz - Nizhniy Novgorod
15:00Chertanovo Moskova - Neftekhimik Nizhnekamsk
15:00Volgar Astrakhan - Chaika Peschanokopskoye
15:30Mechelen - Beerschot (tivibu SPOR HD)
15:30Heidenheim - Hamburg (S SPORT 2 HD)
15:30Heidenheim - Hamburger
15:30Hannover 96 - Holstein Kiel
15:30Nurnberg - Greuther Furth
15:30Mechelen - Beerschot Wilrijk
16:00Barcelona - Osasuna
16:00Alanyaspor - Konyaspor
16:00Kasımpaşa - Gençlerbirliği
16:00Kasımpaşa - Gençlerbirliği (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Alanyaspor - Konyaspor (beIN SPORTS HD 2)
16:00Eskişehirspor - Altınordu (TRT Spor HD)
16:00Eskişehirspor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:00Barcelona - Osasuna (spor SMART HD)
16:00Jablonec - Bohemians 1905 Prag
16:00Horsens - Vejle Boldklub
16:00Albacete Balompié - Tenerife
16:00Dynamo Bryansk - Tom Tomsk
16:00Fakel Voronezh - SKA-Khabarovsk
16:00Eskişehirspor - Altınordu
16:30Rubin Kazan - CSKA Moskova
16:30Groningen - Willem
16:30Feyenoord - Utrecht
16:30Feyenoord - Utrecht (tivibu SPOR 2 HD)
16:30LASK Linz - Rheindorf Altach
16:30Wolfsberger - Ried
16:30Helsingborgs - Falkenbergs
16:30Östersunds - Göteborg
16:30Varbergs BoIS - Malmö
17:00Monaco - Nîmes Olympique
17:00Lorient - Montpellier
17:00Metz - Stade Brestois 29
17:00Lens - Angers
17:00Southampton - Manchester United
17:00Milan - Fiorentina
17:00Bologna 1909 - Krotone
17:00Monaco - Nimes (beIN SPORTS HD 4)
17:00Milan - Fiorentina (beIN SPORTS HD 3)
17:00Southampton - Manchester Utd (S SPORT HD)
17:00Raków Częstochowa - Warta Poznań
17:00Reggiana 1919 - Cremonese
17:30Bayer 04 Leverkusen - Hertha
17:30B.Leverkusen - Hertha Berlin (S SPORT 2 HD)
18:00Vicente - Ave
18:00Portimonense - Nacional da Madeira
18:00Teplice - Sparta Prague
18:00Gent - Zulte Waregem
18:00SønderjyskE - Copenhagen
18:00Espanyol - Real Zaragoza
18:00Lausanne-Sport - Young Boys
18:00Lugano - Basel
18:00Zürich - Gallen
18:00Baltika Kaliningrad - Torpedo Moskova
18:15Getafe - Athletic Bilbao
18:15Getafe - Athletic Bilbao (spor SMART HD)
18:45Heracles Almelo - Alkmaar
19:00Nice - Dijon
19:00Spartak Moskova - Rotor Volgograd
19:00Fenerbahçe - Beşiktaş
19:00Samsunspor - Tuzlaspor (TRT Spor HD)
19:00Samsunspor - Tuzlaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Fenerbahçe - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
19:00Rapid Wien - Austria Wien
19:00Nice - JDA Dijon (beIN SPORTS HD 4)
19:00Samsunspor - Tuzlaspor
19:30Chelsea - Tottenham Hotspur
19:30Legia Warsaw - Piast Gliwice
19:30Chelsea - Tottenham (S SPORT HD)
19:30Häcken - Örebro
19:30Sirius Fotboll - Elfsborg
19:30Mjällby - Djurgårdens
20:00Mainz 05 - Hoffenheim
20:00Cagliari Calcio - Spezia Calcio
20:00Mainz - Hoffenheim (S SPORT 2 HD)
20:00Cagliari - Spezia (beIN SPORTS HD 3)
20:00Nordsjælland - Aarhus
20:00Bodø-Glimt - Rosenborg
20:00Kristiansund - Strømsgodset
20:00Mjøndalen - Stabæk Fotball
20:00Molde - Haugesund
20:00Sandefjord Fotball - Grenland
20:15Anderlecht - Standard Liege (tivibu SPOR 3 HD)
20:15Anderlecht - Standard Liège
20:15Mallorca - Logroñés
20:15Ponferradina - Leganés
20:30Celta de Vigo - Granada
20:30Boavista Porto - Belenenses
20:30Slavia Prague - Zbrojovka Brno
20:30Celta Vigo - Granada (spor SMART HD)
21:00Club Universidad Nacional - Pachuca
22:00Eindhoven - Sparta Rotterdam
22:00Twente - PSV (tivibu SPOR 2 HD)
22:00Vålerenga Fotball - Sarpsborg 08
22:15Arsenal - Wolverhampton
22:15Arsenal - Wolverhampton (S SPORT HD)
22:45Napoli - Roma
22:45Napoli - Roma (beIN SPORTS HD 3)
22:45Kortrijk - Oostende
23:00Saint-Étienne - Lille
23:00Real Sociedad - Villarreal
23:00Braga - Farense
23:00Orlando City Soccer Club - England Revolution
23:00St. Etienne - Lille (beIN SPORTS HD 4)
23:00Real Sociedad - Villarreal (spor SMART HD)
23:00Las Palmas - Sporting de Gijón
23:00Cosenza Calcio - Salernitana 1919
02:00Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense - Goiás Esporte Clube
03:30Cruz Azul - Tigres de la UANL
04:00Columbus Crew - Nashville
12:00Şahter Karağandı - Tobol Kostanay
12:00Taraz - Kayrat
12:00Jetısu - Kaspiy
12:00Kızıljar - Astana
12:00Okjetpes - Ordabası
18:00Adanaspor - Boluspor (TRT Spor HD)
18:00Adanaspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
18:00Adanaspor - Boluspor
19:30Kayserispor - Fatih Karagümrük
19:30Sivasspor - Göztepe
19:30Kayserispor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS HD 2)
19:30Sivasspor - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
20:00Lechia Gdańsk - Lech Poznań
20:30Leicester City - Fulham
20:30Torino - Sampdoria
20:30Torino - Sampdoria (beIN SPORTS HD 3)
21:00Brøndby - Lyngby Boldklub
21:00Fotboll - Kalmar
21:00Hammarby - Norrköping
22:00Marítimo - Benfica
22:30Bochum - Fortuna Düsseldorf
22:45Genoa - Parma
22:45Genoa - Parma (beIN SPORTS HD 3)
22:45Royal Antwerp - Oud-Heverlee Leuven
23:00West Ham United - Aston Villa
23:00Real Betis - Eibar
23:00West Ham - Aston Villa (S SPORT HD)
23:00Real Betis - Eibar (spor SMART HD)
23:00Real Oviedo - Almería
23:00Virtus Entella - SPAL
00:00Vasco da Gama - Ceará Sporting Club
02:00Fluminense FutbolClub - Clube Atletico Bragantino
13:00Vegalta Sendai - Kashiwa Reysol
13:30Menemenspor - Ankaraspor (TRT Spor HD)
13:30Menemenspor - Ankaraspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
18:00Royal Mouscron-Péruwelz - Sint-Truidense
20:55Lokomotiv Moskova - Bull Salzburg
20:55Shakhtar Donetsk - Real Madrid
22:45Bournemouth - Preston North
22:45Birmingham City - Barnsley
22:45Cardiff City - Huddersfield Town
22:45Derby County - Coventry City
22:45Queens Park Rangers - Bristol City
22:45Rotherham United - Brentford
23:00Atalanta - Midtjylland
23:00Atletico Madrid - Bayern Munich
23:00Borussia Monchengladbach - Internazionale Milano
23:00Liverpool - Ajax
23:00Olympique de Marseille - Olympiacos
23:00Porto - Manchester City
00:45Moreirense - Paços de Ferreira
01:15Club Atlético River Plate - Clube Atlético Paranaense
01:15Santos - Liga Deportiva Universitaria de Quito
03:30Flamengo Regatas - Racing Club de Avellaneda
13:30Altay - Giresunspor (TRT Spor HD)
13:30Altay - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:55Başakşehir - Leipzig (beIN SPORTS HD 1)
20:55Sivasspor - Villarreal (beIN SPORTS HD 1)
19:00Bursaspor - Ümraniyespor (TRT Spor HD)
19:00Bursaspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Tuzlaspor - İstanbulspor (TRT Avaz HD)
19:00Tuzlaspor - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
19:30Beşiktaş - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
22:30Hertha Berlin - Union Berlin (S SPORT 2 HD)
23:00Aston Villa - Newcastle (S SPORT HD)
23:00Athletic Bilbao - Celta Vigo (spor SMART HD)
13:30Ankaraspor - Adanaspor (TRT Avaz HD)
13:30Ankaraspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
13:30Giresunspor - Eskişehirspor (TRT Spor HD)
13:30Giresunspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30Gençlerbirliği - Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
13:30Göztepe - Kayserispor (beIN SPORTS HD 2)
15:30Burnley - Everton (S SPORT HD)
16:00Levante - Getafe (spor SMART HD)
16:00Boluspor - Altay (TRT Spor HD)
16:00Boluspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Menemenspor - Bandırmaspor (TRT Avaz HD)
16:00Menemenspor - Bandırmaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:00Konyaspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS HD 2)
16:00Y.Malatyaspor - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
17:30E.Frankfurt - B.Dortmund (S SPORT 2 HD)
18:00Manchester City - Fulham (S SPORT HD)
18:15Sevilla - Real Madrid (spor SMART HD)
19:00Balıkesirspor - Samsunspor (TRT Spor HD)
19:00Balıkesirspor - Samsunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Galatasaray - Hatayspor (beIN SPORTS HD 1)
20:30Bayern Münih - Leipzig (S SPORT 2 HD)
20:30West Ham - Manchester Utd (S SPORT HD)
20:30Atletico Madrid - Valladolid (spor SMART HD)
23:00Chelsea - Leeds United (S SPORT HD)
23:00Cadiz - Barcelona (spor SMART HD)
13:30Fatih Karagümrük - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 1)
15:00WBA - Crystal Palace (S SPORT HD)
16:00Antalyaspor - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 2)
16:00Altınordu - Keçiörengücü (TRT Spor HD)
16:00Altınordu - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Granada - Huesca (spor SMART HD)
17:15Sheffield Utd - Leicester City (S SPORT HD)
17:30Werder Bremen - Stuttgart (S SPORT 2 HD)
18:15Osasuna - Real Betis (spor SMART HD)
19:00Adana Demirspor - Akhisarspor (TRT Spor HD)
19:00Adana Demirspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Denizlispor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
19:30Tottenham - Arsenal (S SPORT HD)
20:00Schalke 04 - B.Leverkusen (S SPORT 2 HD)
20:30Villarreal - Elche (spor SMART HD)
22:15Liverpool - Wolverhampton (S SPORT HD)
23:00Alaves - Real Sociedad (spor SMART HD)
19:30Trabzonspor - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
22:30Hoffenheim - Augsburg (S SPORT 2 HD)
23:00Brighton - Southampton (S SPORT HD)
23:00Eibar - Valencia (spor SMART HD)
23:00Paris Saint Germain - Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
04:30Scarpette Rosse - AlbatrossesCANLI
04:00Mets de Guaynabo - Brujos de GuayamaCANLI
04:00Connecticut Huskies - Hartford HawksCANLI
04:00Georgia Tech Yellow Jackets - Mercer BearsCANLI
03:30Marquette Golden Eagles - Eastern Illinois PanthersCANLI
03:15Texas Arlington Mavericks - Louisiana Tech BulldogsCANLI
03:10Argentina - Chile |N|CANLI
03:00Arjantin - ŞiliCANLI
03:00Rutgers Scarlet Knights - Fairleigh Dickinson KnightsCANLI
03:00Ross State Lobos - McMurry University HawksCANLI
03:00Irvine Anteaters - San Diego State AztecsCANLI
03:00Vanderbilt Commodores - Valparaiso CrusadersCANLI
03:00Wake Forest Demon Deacons - Longwood LancersCANLI
02:45Arkansas-Little Rock Trojans - Greensboro SpartansCANLI
02:15South Dakota State Jackrabbits - Saint Mary's GaelsCANLI
04:30Kansas State Wildcats - Colorado Buffaloes
04:30Atletico Aguada - Nacional Montevideo
05:00Memphis Tigers - Virginia Commonwealth Rams
05:00Wisconsin Badgers - Arkansas-Pine Bluff Golden Lions
11:00Bambitious Nara - Nishinomiya Storks
11:00Earthfriends Tokyo Z - Sendai 89ers
11:00Ibaraki Robots - Fukushima Firebonds
11:30Luoyang Zhonghe - Henan Shedian Laojiu
12:00Kongo - Tunus
12:00Nagoya Fighting Eagles - Rizing Fukuoka
12:00Takamatsu Five Arrows - Saga Ballooners
12:00Yamagata Wyverns - Gunma Crane Thunders
14:30Hunan Yongsheng - Hefei Yuanchang
15:00Madagascar - Orta Afrika Cumhuriyeti
15:00Yalova Spor - Manisa Belediye
16:00İran - Suudi Arabistan
16:00Sigortam.Net - Bornova Belediyesi
16:00Nidaros Jets Trondheim - Tromsø Storm
16:30Gemlikspor - Kocaeli BŞB Kağıtspor
17:00İtalya - Kuzey Makedonya Cumhuriyeti
17:30İsviçre - Sırbistan
18:00Beyaz Rusya - Kıbrıs
18:00İzlanda - Kosova
18:00Centrum Tigers Oslo - Asker Aliens
18:00Khimki-Podmoskovie - Moskova
18:30Romanya - Polonya
19:00Frøya Basket - Fyllingen
19:10Avusturya - Macaristan
20:30Finlandiya - Gürcistan
21:00Arnavutluk - Portekiz
21:00Lüksemburg - Slovakya
21:30Estonya - Rusya
21:30İsrail - İspanya
22:10Slovenya - Ukrayna
22:45ASVEL Lyon-Villeurbanne - Panathinaikos
22:45Olimpia Milano - Alba Berlin
23:15Barcelona Bàsquet - Valencia
15:15Beşiktaş - OGM Orman (tivibu SPOR HD)

Maç İzle

Canlı Maç İzle siteleri arasında son 2 yıl içerisinde isim yapmış olan izlemaç izleyicilere süper lig, premier lig, bundesliga gibi büyük ligleri sunuyor. Sade ve anlaşılır arayüzüyle yapması gereken işi yapıyor. Yayın konusunda da sektörün lideri konumundadır. En düşük gecikme sürelerini sunmaktadır.

Bedava Maç İzle

Bedava Maç İzle demek anlayacağınız üzere beleş yani ücretsizdir. Jestyayın,iSpor,Sekastream,Tikobet gibi sitelerden farklı olarak izlemaç tek bir lige odaklanmaz. Yeri gelir 1080p yayın veriririz. Sezon içinde tuttuğunuz takımın bütün maçlarını buradan izlersiniz.

Bein Sports İzle

Bein Sports İzle bildiğiniz gibi digi çok yükse paralar istiyor. Biz ise para falan istemeyiz. Kafanıza göre izleyin bütün maçları. Futbol, basketbol, tenis onlarda olan tüm etkinlikler bizde de var. :)

Lig Tv İzle

Lig Tv izle bir zamanların popüler araması. Şimdi ise artın yerini bein sports aldı. Aynı şeyin laciverti işte. Değişen bir şey yok. Ekstra birkaç bir şey geldi. O kadar. Futbol basketbol tenis falan var işte.

Smart Spor İzle

Smart Spor İzle işte burası fenerbahçeli kardeşlerin sevdiği bir kanal. Panzerlerin yaptığı şeyleri burada görebiliyorlar. İşin şakası, hazırlık maçları, audi cup gibi etkinlikleri yayınlıyorlar. Tabi ki bizim sitemiz olan izlemaç adresinde de bu kanalı izleyebilirsiniz.

Tivibu Spor İzle

Tivibu spor izle ekranını kullanarak izlemaç güvencesi ile sizler de bu ekrandaki tüm canlı yayınları yani spor müsabakalarını ücretsiz olarak takip edebilirsiniz. 1080p yayın kalitesi ile birlikte kendinizi tribünde hissedecek ve bu heyecanı bir üst seviyede yaşayacaksınız.

Süper Kupa Burada!

Süper Kupa izlebutonuna tıkladığınız takdirde yayın direkt olarak karşınıza çıkacak ve sorunsuz bir şekilde müsabakayı seyredeceksiniz. Şampiyonlar Ligi şampiyonu ve Uefa Kupası şampiyonunu karşı karşıya getiren ve dünyada milyonlarca futbol severin büyük bir heyecanla takip ettiği özel bir etkinlik olan Süper Kupa, izlemaç farkı ile birlikte ücretsiz olarak karşınıza çıkıyor. Bu konuda aklınıza herhangi bir soru işareti takılmasın çünkü şifreli yayın değil ve sizlerden ücret talep eden bir site olmadığını da belirtmek gerekiyor. Futbol heyecanı bu adres ile birlikte bir üst seviyeye taşınıyor ve sizler de günü futbol ile tamamlayabiliyorsunuz.

Şampiyonlar Ligi Maçları

Şampiyonlar ligi izle aramalarına gerek kalmadan izlemac42.net üzerinden bu kupayı da takip etmek mümkündür. Şampiyonlar Ligi, milyonlarca futbol severi ekran başına kilitleyen turnuvalardan bir tanesidir. Dünyanın en büyük takımları yine dünyanın en büyük kupasını almak için mücadele veriyor ve ortaya harika bir futbol çıkıyor. Sizler de gerçek bir futbol tutkunu iseniz ve bu kupayı kaçırmak istemiyorsanız eğer sitedeki yerinizi alabilirsiniz. Ücretli kanallara ödediğiniz rakamlar artık canınızı sıkıyor ve alternatif arıyorsanız eğer izlemac42.net bu konuda sizlere en iyi şekilde yardımcı olacaktır. Heyecanı üst seviyeye taşıyan ve standartları yükselten yayın kalitesi ile futbola doyacaksınız ve tüm bunlar için hiçbir ücret ödemenize de gerek kalmıyor. Tek bir tık ile dünyanın en iyi takımları yaşam alanlarınıza taşınıyor.

Uefa Avrupa Ligi Heyecanı

Dünyanın nefesini tutup izlediği Uefa Kupası mücadeleleri de Uefa Kupası izleekranında yanı izlemaç’da sizleri bekliyor olacaktır… Dünyanın en iyilerinin karşı karşıya geldiği ve büyük bir heyecana sahne olduğu bu etkinlik, milyonlarca kişi tarafından takip ediliyor ve futbol severler bu kupa ile birlikte futbola doyuyor da diyebiliriz. Ücretli kanallara para ödemek yerine sizler de online dünya aracılığı ile hiçbir ücret ödemeden futbol keyfini sürebilirsiniz. Bültendeki tüm maçlar canlı olarak yayınlanıyor ve hem görüntü hem ses kalitesi bakımından bir inceleme yapıldığında ortaya muazzam bir yayın çıkıyor. Ayrıca, UEFA Avrupa Ligi ücretsiz canlı izleyebilirsin.