Canlı Maç İzle

Tüm şifreli spor kanallarını izlemaç farkıyla ücretsiz olarak hd kalitede canlı maç izlemek için izlemac42.net’i tercih edin!

DUYURU: Instagram'da @izlemacnettv olarak bizi takip edebilirsiniz.
DUYURU: Twitter'da @izlemacnet olarak bizi takip edebilirsiniz.
Stuttgart - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
compressexpand
20:30FC Helsingør - Fremad Amager |N|CANLI
20:30Darmstadt 98 - Eintracht Braun |N|CANLI
20:30FC St. Pauli - VfL Osnabrück |N|CANLI
20:20Paris - RossoneriCANLI
20:00Šibenik - Slaven Belupo |N|CANLI
20:00FK Pardubice - Sigma Olomouc |N|CANLI
20:00Wisła Płock - Cracovia Kraków |N|CANLI
19:45Sadd - SalalCANLI
19:45Al-Duhail - KharaitiyatCANLI
19:30Ankaragücü - Trabzonspor A.Ş |N|CANLI
19:30Górnik Łęczna - ŁKS ŁódźCANLI
19:30Miedz Legnica - Odra OpoleCANLI
19:30Ittihad - Al-QadisiyahCANLI
19:30Shabab Al Ordon Al Quadisiya - Al-Ahli Sports Club AmmanCANLI
19:30Ankaragücü - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)CANLI
19:15Ankaragücü - TrabzonsporCANLI
19:00Pembroke Athleta - San GwannCANLI
18:45Chindia Targoviste - HermannstadtCANLI
18:15Burgan Sports Club - Al-Sahel KuwaitCANLI
00:00SSPOR 2 - Bundesliga |N|
00:00SSPORT 1 - Premier League |N|
00:00Smart Spor - La Liga HD |N|
00:00Bein 1 - HD |N|
20:30Pauli - Osnabruck
20:30Darmstadt 98 - Eintracht Braunschweig
20:30Dornbirn 1913 - Liefering Salzburg
20:30Avusturya Wien - Lafnitz
20:30Horn - Grazer
20:30Kapfenberger - Amstetten
20:30Helsingør - Fremad Amager
20:45FC - Breda
20:45Cambuur - Den Bosch
21:00Alcorcón - Girona
21:00Randers - Odense Boldklub
21:00Uerdingen 05 - Verl
21:00Futebol Clube - Associação Olímpica de Itabaiana
21:00Associação Atlética Coruripe - Vitória da Conquista
21:00Campinense Clube - America Natal
21:00Globo - Atlético Cajazeirense de Desportos
21:00Floresta - Afogados da Ingazeıra
21:00Frei Paulistano - Potiguar
21:00Salgueiro - Guarany de Sobral
21:00Barra Mansa - Barcelona Esporte Clube
21:00Campo Grande - Perolas Negras
21:00Casimiro de Abreu - Ceres Rio de Janeiro
21:00Clube Atlético da Barra da Tijuca - Carapebus
21:00Tigres do Brasil - Abril 7
21:00Mageense - Bela Vista
21:00SERC Guarani de Palhoça - Clube Atlético Metropolitano Blumenau
21:00Monastir - Fasil Kenema
21:00Kolding - Vendsyssel
21:00Stars - Medeama
21:00Maritzburg United - SuperSport United
21:00Aarau - Winterthur
21:00Kriens - Stade Lausanne-Ouchy
21:15des Forces Armees - ASFA Yennenga
21:45Progresul Spartac Bükreş - Universitatea Craiova
22:00Twente - Waalwijk
22:00Paços de Ferreira - Famalicão
22:00Zamalek - Ahly Cairo
22:00Always Ready - Nacional Potosí
22:00Real Santa Cruz - Club Aurora
22:00Associação Atlética Caldense - Brasiliense Futebol Clube
22:00Associação Desportiva Bahia de Feira - Tupynambás
22:00do Gama - Alagoinhas
22:00Schaffhausen - Neuchâtel Xamax
22:001900 - Grasshopper Club Zürich
22:00Újpest - Paksi
22:30Wolfsburg - Werder Вremen
22:30Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin
22:30Wolfsburg - Werder Bremen (S SPORT 2 HD)
22:30Universidad de Los Andes - Hermanos Colmenares
22:45Brentford - Queens Park Rangers
22:45Eupen - R. Charleroi
22:45Fleetwood Town - Sunderland
22:45Notts County - Wealdstone
22:45Brentford - QPR (beIN SPORTS HD 2)
22:45KAS Eupen - Charleroi (tivibu SPOR 2 HD)
22:45Bala Town - Newtown
22:55Tranmere Rovers - Brackley Town
23:00Crystal Palace - Newcastle United
23:00Real Valladolid - Levante
23:00Strasbourg - Stade Rennais
23:00Málaga - Lugo
23:00ChievoVerona - Lecce
23:00Strasbourg - Rennes (beIN SPORTS MAX 2 HD)
23:00Crystal Palace - Newcastle (S SPORT HD)
23:00Valladolid - Levante (spor SMART HD)
23:00Volendam - Almere City
23:00Helmond Sport - Eindhoven
23:00Rocha - Albion Montevideo
23:10Club Almagro - Gimnasia y Esgrima de Jujuy
23:15Naxxar Lions - Mqabba
00:00Tondela - Vitoria Guimaraes
00:00Villa Santa Brigida - Guia
00:00San Fernando - Arucas
00:00Inter Playa del Carmen - Irapuato
00:00Portuguesa - Metropolitanos
00:15Club Bamin Real Potosí - Guabirá
00:30Liga Deportiva Universitaria de Quito - Olmedo
01:15Oeste Futebol Clube - América Futebol Clube Minas Gerais
01:15Operario Ferroviario - Paraná Clube
01:15Sampaio Corrêa Futebol Clube - Grêmio Esportivo Brasil
01:15Central Español - Racing Club de Montevideo
02:00Paysandu Sport Club - Botafogo da Paraíba
02:00Independiente Medellín - Deportivo Pereira
02:30Guairena - Club Sportivo San Lorenzo
03:00Oriente Petrolero - Club Bolívar
03:00Mushuc Runa Sporting Club - Club Sport Emelec
03:00Gran Valencia - Aragua
03:00Waitakere United - Wellington
03:00Wellington Phoenix - Eastern Suburbs
03:30Cruzeiro Esporte Clube - Confianca
03:30Orlando Rovers - Inter Orlando
03:30Villa Española - Tacuarembó
04:00Bua - Savusavu
04:00Millonarios Fútbol Club - Once Caldas
04:30Cuiabá Esporte Clube - Avaí Futebol Clube
06:00Rewa - Nadi
07:00Kamatamare Sanuki - Gifu
08:00Nagoya Grampus - Oita Trinita
08:00Sanfrecce Hiroshima - Consadole Sapporo
08:00V-Varen Nagasaki - Albirex Niigata
09:00Giravanz Kitakyushu - Fagiano Okayama
09:30Wuhan Zall - Taizhou Yuanda
10:00Southern District - Hong Kong Rangers
11:00Sagamihara - Gainare Tottori
11:45Kabin United - Marines Eureka
11:45KohKwang - Bankhai United
11:45Muangkan United - Pathumthani Üniversitesi
11:45Rayong United - Chachoengsao
11:45Samut Prakan Customs United - Grakcu Sai Mai United
11:45Thawi Watthana Samut Sakhon - Bang Pa-in Ayutthaya
12:00ACSF Vointa Turnu Magurele - Sepsi OSK Sfantul Gheorghe
12:00Hin City - Samut Songkhram
12:00Krabi FutbolClub - Songkla
12:00Siam - Force Welfare Department
12:00Ubon Kruanapat - Sakon Nakhon
12:30Queensland Lions - Brisbane Olympic United
12:30Resources Capital - Pegasus
12:30Balestier Khalsa - Geylang International
12:30Hougang United - Tanjong Pagar United
13:00Arhavispor - Şile Yıldızspor
13:00Çankaya - Manisaspor
13:00Çarşambaspor - İçel İdman Yurdu
13:00Çatalca Spor - Yeni Altındağ Belediyespor
13:00Elazig Karakocan - İsparta DavrazSpor
13:00Kemerspor 2003 - Diyarbakırspor
13:00Somaspor - Batman Petrolspor
13:00Vissel Kobe - Guangzhou Evergrande
13:00Sumqayit - Gabala
13:00Sanmartin - Dunărea Călărași
13:30Gaziantep - Yeni Malatyaspor
13:30Gaziantep FK - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 1)
13:30Ümraniyespor - Menemenspor (TRT Spor HD)
13:30Ümraniyespor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30Ümraniyespor - Menemen Belediyespor
13:30Lori - Ararat - Ermenistan
13:30Juventud Torremolinos - Melilla
14:00Arsenal Tula - Zenit Saint Petersburg
14:00Belshina Bobruisk - Rukh Brest
14:00Dinamo Brest - Neman Grodno
14:00Dinamo Minsk - BATE Borisov
14:00Shakhtyor Soligorsk - Minsk
14:00Arda Kardzhali - Montana
14:00Narva Trans - Legion Tallinna
14:00Tallinna Kalev - Kuressaare
14:00Union Viera - Gran Tarajal
14:00Hang - Chun Ka I
14:00Olimpia Elbląg - Błękitni Stargard Szczeciński
14:00Starogard Gdanski - Pomorzanin Torun
14:00Radomsko - Broń Radom
14:00Académico de Viseu - Penafiel
14:00Caldas da Rainha - 1º de Dezembro
14:00Vitoria Guimarães - Tirsense
14:00Mbeya City - Mtibwa Sugar
14:00Lamphun Warrior - Kamphaeng Phet
14:00Kasetsart Üniversitesi - Chai
14:00Nong Bua Pitchaya - Khon Kaen United
14:00Chonburi - Port
14:00Rayong - Sukhothai
14:15U Craiova 1948 - Poli Timisoara
14:30Jastrzębie - Zagłębie Sosnowiec
14:30Puszcza Niepołomice - Stomil Olsztyn
14:30Olimpia Zambrów - Sokół Aleksandrów Łódzki
14:30Concordia Chiajna - Botoșani
14:30Farul Constanța - Academica Clinceni
14:30Viitorul Pandurii Targu - Argesul Pitesti
14:30Púchov - Poprad
14:30Komarno - Dubnica
14:30Košice - ŽP Šport Podbrezová
14:30Partizán Bardejov - Skalica
14:30Muangnont Bankunmae - Nonthaburi United
14:30Suphanburi - Ratchaburi
14:40Nieciecza - Tychy
14:55Cibalia - Hrvatski Dragovoljac
15:00Al-Foutoua Deir ez-Zor - Harjaleh
15:00Al-Sahel Tartus - Jableh
15:00Al-Talia - Al-Karamah
15:00Al-Wathba - Al-Ittihad SC Aleppo
15:00Hurriya - Al-Shorta Damascus
15:00Chiangmai - Sisaket
15:00KhonKaen - Ayutthaya United
15:00Ranong - Customs United
15:00Oleksandriya - Rukh Vinnyky
15:00Karlsruher - Paderborn 07
15:00Jahn Regensburg - Würzburger Kickers
15:00Sandhausen - Erzgebirge
15:00Neftchi Baku - Zirə
15:00Sloboda Tuzla - HŠK Zrinjski Mostar
15:00Olimpic Sarajevo - Tuzla City
15:00Skive - Fredericia
15:00Vukovar '91 - Belisce
15:00Oriolik Oriovac - Dakovo
15:00Bandari - Kericho
15:00Vardar - Academy Pandev
15:00Kadino - Vardari Forino
15:00Ohrid - Velazerimi 77
15:00Pobeda Prilep - Kozuv Gevgelija
15:00Hutnik Nowa Huta - Bytovia Bytów
15:00Lech Poznań - Wigry Suwałki
15:00Pogon - Śląsk Wrocław
15:00Kutno - MLKS Znicz Biala Piska
15:00Piast Żmigród - Miedz Legnica
15:00Polonia Bytom - Stal Brzeg
15:00Polonia-Stal - Foto-Higiena
15:00Record Bielsko-Biala - Polonia Nysa
15:00Ślęza Wrocław - Gwarek
15:00Unia Skierniewice - Legia Warsaw
15:00Warta Gorzow - Goczalkowice-Zdroj
15:00Buducnost Dobanovci - Zarkovo
15:00Dubocica - radnicki Pirot
15:00Jagodina - Radnički 1923
15:00Loznica - Dinamo Vranje
15:00Zeleznicar Pancevo - Kabel Novi
15:00Mačva Šabac - Inđija
15:30Vysočina Jihlava - Varnsdorf
15:30Ústí nad Labem - Fotbal Třinec
15:30Hradec Kralove - Prostějov
15:30Taborsko - Lisen
15:30Brighton & Hove Albion - Liverpool
15:30Chrudim - Blansko
15:30Slavoj Vysehrad - Graffin Vlašim
15:30Viktoria Zizkov - Dukla Prague
15:30Opatija - Croatia Zmijavc
15:30Sesvete - Dugopolje
15:30Solin - Junak Sinj
15:30HASK Zagreb - Gaj Mace
15:30Spansko - Trnje
15:30Vodice - GOSK Dubrovnik
15:30Vrbovec - Jarun
15:30Zagora Unešić - OSK Otok
15:30Bullets - Blue Eagles
15:30Ekwendeni Hammers - Kamuzu Barracks
15:30Karonga United - Chitipa United
15:30MAFCO - Lions
15:30Zarqa - Tanta
15:30Baladiyet El Mahallah - Bani Ebeid
15:30Reading - Bristol City
15:30Morecambe - Solihull Moors
15:30Reading - Bristol City (beIN SPORTS HD 2)
15:30Brighton - Liverpool (S SPORT HD)
15:40Al-Dhaid Sharjah - Taawon
16:00Elche - Cádiz
16:00Yokohama F. Marinos - Shanghai Dongya
16:00Hansa Rostock - Bayern Munich
16:00Zwickau - Magdeburg
16:00Hallescher - Viktoria Köln
16:00SpVgg Unterhaching - Wehen Wiesbaden
16:001860 München - Turkgucu Ataspor
16:00Lübeck - Waldhof Mannheim
16:00Partizani Tirana - Korabi Peshkopi
16:00Køge - Esbjerg
16:00Roda JC Kerkrade - Excelsior
16:00Port Vale - Leyton Orient
16:00Pisa 1909 - Cittadella
16:00Maccabi Petah Tikva - Ironi Sport Hadera
16:00Brescia Calcio - Frosinone Calcio
16:00Leopards - Western Stima
16:00Delfino Pescara 1936 - Pordenone Calcio
16:00Salibikhaet - Al-Shabab Ahmadi
16:00Empoli - Vicenza Calcio
16:00George's - Fgura United
16:00Unione Venezia - Ascoli Calcio 1898
16:00Birkirkara - Gudja United
16:00Hibernians - Sirens
16:00ViOn Zlaté Moravce - Zemplín Michalovce
16:00Ružomberok - Nitra
16:00MŠK Žilina - Pohronie
16:00Dodoma - Ihefu
16:00Young Africans - Ruvu Stars
16:00Centro Atlético Fénix - Deportivo Maldonado
16:00Lusaka Dynamos - Zanaco
16:00Nkwazi - Prison Leopards
16:00Young Green Eagles - Kabwe Warriors
16:00Gillingham - Exeter City
16:00Newport County - Salford City
16:00İstanbul Başakşehir - Denizlispor
16:00Akhisarspor - Ankaraspor (TRT Avaz HD)
16:00Akhisarspor - Ankaraspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:00İstanbulspor - Giresunspor (TRT Spor HD)
16:00İstanbulspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00M.Başakşehir - Denizlispor (beIN SPORTS HD 1)
16:00Elche - Cadiz (spor SMART HD)
16:00Příbram - Mladá Boleslav
16:00Akhisar Belediyespor - Ankaraspor A.Ş.
16:00İstanbulspor - Giresunspor
16:15Gornik Polkowice - 1925 Kalisz
16:15Mura 05 - Koper
16:30Vorwarts Steyr - Juniors
16:30Wacker Innsbruck - Rapid Wien
16:30Magra - Chlef
16:30Olympique de Médéa - Saoura
16:30Connah's Quay - Barry Town
16:30Orlando Pirates - Baroka
16:30Galaxy - Lamontville Golden Arrows
16:30Khimki - Krasnodar
16:45Várda - Budafoki MTE-Ujbuda
17:00Grenoble Foot 38 - Paris
17:00Toulouse - Chamois Niortais
17:00Velež Mostar - Sarajevo
17:00Biskra - Skikda
17:00Bengaluru - Hyderabad
17:00Varaždin - Istra 1961
17:00Degerfors - Sundsvall
17:00GAIS - Akropolis
17:00Halmstads - Örgryte
17:00Sassuolo Calcio - Internazionale Milano
17:00Jönköpings Södra - Trelleborgs
17:00Östers - Ljungskile
17:00Umeå - Vasteras
17:00Vibonese Calcio - Ternana Calcio
17:00Pergolettese 1932 - Renate
17:00Anorthosis Famagusta - Enosis Neon Paralimni
17:00Tromsø - Ranheim Fotball
17:00Chrobry Głogów - Sandecja Nowy Sącz
17:00Bałtyk Gdynia - Swit Skolwin
17:00Al-Wehdat - Maan
17:00Grenoble - Paris FC (beIN SPORTS HD 4)
17:00Sassuolo - Inter (beIN SPORTS HD 3)
17:00Stal Mielec - Jagiellonia Białystok
17:30Borussia Dortmund - Köln
17:30Augsburg - Freiburg
17:30Leipzig - Arminia Вielefeld
17:30Union Berlin - Eintracht Frankfurt
17:30Stuttgart - Bayern Munich
17:30Caernarfon Town - Haverfordwest County
17:30Flint Town United - Cardiff Metropolitan University
17:30New Saints - Aberystwyth Town
17:30Stuttgart - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
17:45Amorebieta - Real Unión
18:00Manchester City - Burnley
18:00Midtjylland - Fodbold
18:00Birmingham City - Millwall
18:00Blackburn Rovers - Barnsley
18:00Cardiff City - Luton Town
18:00Derby County - Wycombe Wanderers
18:00Huddersfield Town - Middlesbrough
18:00Norwich City - Coventry City
18:00Rotherham United - Bournemouth
18:00Sheffield Wednesday - Stoke City
18:00Watford - Preston North
18:00Sabadell - Fuenlabrada
18:00Monza Brianza 1912 - Reggina Calcio
18:00Viking - Start
18:00Bradford City - Oldham Athletic
18:00Cheltenham Town - Crewe Alexandra
18:00Harrogate Town - Blackpool
18:00Plymouth Argyle - Lincoln City
18:00Portsmouth - King's Lynn Town
18:00Alger - Sétif
18:00Ipswich Town - Charlton Athletic
18:00Oxford United - Swindon Town
18:00Alloa Athletic - Heart of Midlothian
18:00Arbroath - Dunfermline Athletic
18:00Hibernian - Dundee
18:00Livingston - United
18:00Motherwell - Johnstone
18:00Manchester City - Burnley (S SPORT HD)
18:00Sheffield W. - Stoke (beIN SPORTS HD 2)
18:00Slovácko - Opava
18:00Karviná - Fastav Zlín
18:15Valencia - Atletico Madrid
18:15Sint-Truidense - Waasland-Beveren
18:15Valencia - Atletico Madrid (spor SMART HD)
19:00Olympique de Marseille - Nantes
19:00Akhmat - Lokomotiv Moskova
19:00Rostov - Dynamo Moskova
19:00Çaykur Rizespor - Galatasaray
19:00Ç.Rizespor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
19:00Pölten - Bull Salzburg
19:00Altay - Bursaspor (TRT Spor HD)
19:00Sturm Graz - Swarovski Tirol
19:00Altay - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Trenkwalder Admira Wacker Mödling - Hartberg
19:00Marsilya - Nantes (beIN SPORTS HD 4)
19:00Altay - Bursaspor
19:30Podbeskidzie Bielsko-Biała - Śląsk Wrocław
20:00Brann - Aalesunds
20:00Benevento Calcio - Juventus
20:00Benevento - Juventus (beIN SPORTS HD 3)
20:15Rayo Vallecano - Cartagena
20:15Vaduz - Sion
20:30Cercle Brugge - Genk
20:30Borussia Monchengladbach - Schalke 04
20:30Everton - Leeds United
20:30Huesca - Sevilla
20:30Dynamo Ceske Budejovice - Viktoria Plzen
20:30Monchengladbach - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
20:30Everton - Leeds United (S SPORT HD)
20:30Huesca - Sevilla (spor SMART HD)
20:45Emmen - Ajax
20:45FC Emmen - Ajax (tivibu SPOR 2 HD)
21:00Ajaccio - Chambly
21:00Auxerre - Valenciennes
21:00Clermont Foot - Nancy
21:00Sochaux-Montbéliard - Havre
21:00Rodez Aveyron Football - Avant de Guingamp
21:00Stade Malherbe Caen - Châteauroux
21:00Troyes - Amiens
21:00Dunkerque - Pau
21:00Santa Clara - Porto
22:00Haag - Heerenveen
22:00Wisła Kraków - Zagłębie Lubin
22:30Mirandés - Castellon
22:30Servette - Luzern
22:45Royal Mouscron-Péruwelz - Club Brugge
22:45Atalanta - Hellas Verona
22:45Atalanta - Verona (beIN SPORTS HD 3)
23:00Paris Saint-Germain - Girondins de Bordeaux
23:00West Bromwich Albion - Sheffield United
23:00Real Madrid - Deportivo Alavés
23:00VVV-Venlo - Zwolle
23:00Santos - Sport Club do Recife
23:00Sociedade Esportiva Palmeiras - Clube Atlético Paranaense
23:00Real Madrid - Alaves (spor SMART HD)
23:00WBA - Sheffield Utd (S SPORT HD)
23:00PSG - Bordeaux (beIN SPORTS HD 4)
23:30Sporting Lisbon - Moreirense
01:00Bajai - São Paulo
03:00Atlético Clube Goianiense - Sport Club Internacional
04:00Club León - Puebla
06:06Club América - Guadalajara
08:00Shimizu S-Pulse - Shonan Bellmare
09:00Cerezo Osaka - Yokohama
09:00Kashima Antlers - Urawa Red Diamonds
11:00Gamba Osaka - Sagan Tosu
12:00Ural Sverdlovsk Bölgesi - Soçi
13:00Yenisey Krasnoyarsk - Tekstilshchik Ivanovo
13:30Erzurumspor - Antalyaspor
13:30BB Erzurumspor - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
13:30Bandırmaspor - Balıkesirspor
13:30Bandırmaspor - Balıkesirspor (TRT Avaz HD)
13:30Keçiörengücü - Adana Demirspor
13:30Bandırmaspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
13:30Keçiörengücü - Adana Demirspor (TRT Spor HD)
13:30Keçiörengücü - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
14:00FC - Tambov
14:00Krasnodar - Akron Tolyatti
14:00Spartak Moskova - İrtiş Omsk
14:00Orenburg - Krylia Sovetov
14:00Veles Moskova - Shinnik Yaroslavl
14:15Vitesse - Fortuna Sittard
14:30Lazio - Udinese Calcio
14:30Lazio - Udinese (beIN SPORTS HD 3)
15:00Lyon - Stade de Reims
15:00Nottingham Forest - Swansea City
15:00Alania Vladikavkaz - Nizhniy Novgorod
15:00Chertanovo Moskova - Neftekhimik Nizhnekamsk
15:00Volgar Astrakhan - Chaika Peschanokopskoye
15:00Lyon - Reims (beIN SPORTS HD 4)
15:30Heidenheim - Hamburger
15:30Hannover 96 - Holstein Kiel
15:30Nurnberg - Greuther Furth
15:30Mechelen - Beerschot Wilrijk
15:30Heidenheim - Hamburg (S SPORT 2 HD)
15:30Mechelen - Beerschot (tivibu SPOR HD)
16:00Barcelona - Osasuna
16:00Horsens - Vejle Boldklub
16:00Albacete Balompié - Tenerife
16:00Dynamo Bryansk - Tom Tomsk
16:00Fakel Voronezh - SKA-Khabarovsk
16:00Alanyaspor - Konyaspor
16:00Kasımpaşa - Gençlerbirliği
16:00Jablonec - Bohemians 1905 Prag
16:00Eskişehirspor - Altınordu
16:00Kasımpaşa - Gençlerbirliği (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Alanyaspor - Konyaspor (beIN SPORTS HD 2)
16:00Eskişehirspor - Altınordu (TRT Spor HD)
16:00Eskişehirspor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:00Barcelona - Osasuna (spor SMART HD)
16:30Rubin Kazan - CSKA Moskova
16:30Helsingborgs - Falkenbergs
16:30Östersunds - Göteborg
16:30Varbergs BoIS - Malmö
16:30Groningen - Willem
16:30Feyenoord - Utrecht
16:30LASK Linz - Rheindorf Altach
16:30Wolfsberger - Ried
16:30Feyenoord - Utrecht (tivibu SPOR 2 HD)
17:00Monaco - Nîmes Olympique
17:00Lorient - Montpellier
17:00Metz - Stade Brestois 29
17:00Lens - Angers
17:00Southampton - Manchester United
17:00Milan - Fiorentina
17:00Bologna 1909 - Krotone
17:00Reggiana 1919 - Cremonese
17:00Raków Częstochowa - Warta Poznań
17:00Southampton - Manchester Utd (S SPORT HD)
17:00Milan - Fiorentina (beIN SPORTS HD 3)
17:00Monaco - Nimes (beIN SPORTS HD 4)
17:30Bayer 04 Leverkusen - Hertha
17:30B.Leverkusen - Hertha Berlin (S SPORT 2 HD)
18:00Gent - Zulte Waregem
18:00SønderjyskE - Copenhagen
18:00Espanyol - Real Zaragoza
18:00Lausanne-Sport - Young Boys
18:00Lugano - Basel
18:00Zürich - Gallen
18:00Baltika Kaliningrad - Torpedo Moskova
18:00Vicente - Ave
18:00Portimonense - Nacional da Madeira
18:00Teplice - Sparta Prague
18:15Getafe - Athletic Bilbao
18:15Getafe - Athletic Bilbao (spor SMART HD)
18:45Heracles Almelo - Alkmaar
19:00Nice - Dijon
19:00Spartak Moskova - Rotor Volgograd
19:00Fenerbahçe - Beşiktaş
19:00Rapid Wien - Austria Wien
19:00Samsunspor - Tuzlaspor
19:00Nice - JDA Dijon (beIN SPORTS HD 4)
19:00Samsunspor - Tuzlaspor (TRT Spor HD)
19:00Samsunspor - Tuzlaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Fenerbahçe - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
19:30Chelsea - Tottenham Hotspur
19:30Häcken - Örebro
19:30Sirius Fotboll - Elfsborg
19:30Mjällby - Djurgårdens
19:30Legia Warsaw - Piast Gliwice
19:30Chelsea - Tottenham (S SPORT HD)
20:00Mainz 05 - Hoffenheim
20:00Cagliari Calcio - Spezia Calcio
20:00Nordsjælland - Aarhus
20:00Bodø-Glimt - Rosenborg
20:00Kristiansund - Strømsgodset
20:00Mjøndalen - Stabæk Fotball
20:00Molde - Haugesund
20:00Sandefjord Fotball - Grenland
20:00Cagliari - Spezia (beIN SPORTS HD 3)
20:00Mainz - Hoffenheim (S SPORT 2 HD)
20:15Anderlecht - Standard Liège
20:15Mallorca - Logroñés
20:15Ponferradina - Leganés
20:15Anderlecht - Standard Liege (tivibu SPOR 3 HD)
20:30Celta de Vigo - Granada
20:30Boavista Porto - Belenenses
20:30Slavia Prague - Zbrojovka Brno
20:30Celta Vigo - Granada (spor SMART HD)
21:00Club Universidad Nacional - Pachuca
22:00Eindhoven - Sparta Rotterdam
22:00Vålerenga Fotball - Sarpsborg 08
22:00Twente - PSV (tivibu SPOR 2 HD)
22:15Arsenal - Wolverhampton
22:15Arsenal - Wolverhampton (S SPORT HD)
22:45Napoli - Roma
22:45Kortrijk - Oostende
22:45Napoli - Roma (beIN SPORTS HD 3)
23:00Saint-Étienne - Lille
23:00Real Sociedad - Villarreal
23:00Orlando City Soccer Club - England Revolution
23:00Braga - Farense
23:00Las Palmas - Sporting de Gijón
23:00Cosenza Calcio - Salernitana 1919
23:00St. Etienne - Lille (beIN SPORTS HD 4)
23:00Real Sociedad - Villarreal (spor SMART HD)
02:00Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense - Goiás Esporte Clube
03:30Cruz Azul - Tigres de la UANL
04:00Columbus Crew - Nashville
12:00Şahter Karağandı - Tobol Kostanay
12:00Taraz - Kayrat
12:00Jetısu - Kaspiy
12:00Kızıljar - Astana
12:00Okjetpes - Ordabası
18:00Adanaspor - Boluspor
18:00Adanaspor - Boluspor (TRT Spor HD)
18:00Adanaspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:30Kayserispor - Fatih Karagümrük
19:30Sivasspor - Göztepe
19:30Kayserispor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS HD 2)
19:30Sivasspor - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
20:00Lechia Gdańsk - Lech Poznań
20:30Leicester City - Fulham
20:30Torino - Sampdoria
20:30Torino - Sampdoria (beIN SPORTS HD 3)
21:00Brøndby - Lyngby Boldklub
21:00Fotboll - Kalmar
21:00Hammarby - Norrköping
22:00Marítimo - Benfica
22:30Bochum - Fortuna Düsseldorf
22:45Genoa - Parma
22:45Royal Antwerp - Oud-Heverlee Leuven
22:45Genoa - Parma (beIN SPORTS HD 3)
23:00West Ham United - Aston Villa
23:00Real Betis - Eibar
23:00Real Oviedo - Almería
23:00Virtus Entella - SPAL
23:00West Ham - Aston Villa (S SPORT HD)
23:00Real Betis - Eibar (spor SMART HD)
00:00Vasco da Gama - Ceará Sporting Club
02:00Fluminense FutbolClub - Clube Atletico Bragantino
13:00Vegalta Sendai - Kashiwa Reysol
13:30Menemenspor - Ankaraspor (TRT Spor HD)
13:30Menemenspor - Ankaraspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
18:00Royal Mouscron-Péruwelz - Sint-Truidense
13:30Altay - Giresunspor (TRT Spor HD)
13:30Altay - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:55Başakşehir - Leipzig (beIN SPORTS HD 1)
20:55Sivasspor - Villarreal (beIN SPORTS HD 1)
19:00Bursaspor - Ümraniyespor (TRT Spor HD)
19:00Bursaspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Tuzlaspor - İstanbulspor (TRT Avaz HD)
19:00Tuzlaspor - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
19:30Beşiktaş - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
22:30Hertha Berlin - Union Berlin (S SPORT 2 HD)
23:00Athletic Bilbao - Celta Vigo (spor SMART HD)
13:30Göztepe - Kayserispor (beIN SPORTS HD 2)
13:30Ankaraspor - Adanaspor (TRT Avaz HD)
13:30Ankaraspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
13:30Gençlerbirliği - Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
13:30Giresunspor - Eskişehirspor (TRT Spor HD)
13:30Giresunspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Boluspor - Altay (TRT Spor HD)
16:00Boluspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Menemenspor - Bandırmaspor (TRT Avaz HD)
16:00Menemenspor - Bandırmaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:00Konyaspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS HD 2)
16:00Y.Malatyaspor - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
16:00Levante - Getafe (spor SMART HD)
17:30E.Frankfurt - B.Dortmund (S SPORT 2 HD)
18:15Sevilla - Real Madrid (spor SMART HD)
19:00Balıkesirspor - Samsunspor (TRT Spor HD)
19:00Balıkesirspor - Samsunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Galatasaray - Hatayspor (beIN SPORTS HD 1)
20:30Bayern Münih - Leipzig (S SPORT 2 HD)
20:30Atletico Madrid - Valladolid (spor SMART HD)
23:00Cadiz - Barcelona (spor SMART HD)
13:30Fatih Karagümrük - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 1)
16:00Altınordu - Keçiörengücü (TRT Spor HD)
16:00Altınordu - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Antalyaspor - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 2)
16:00Granada - Huesca (spor SMART HD)
17:30Werder Bremen - Stuttgart (S SPORT 2 HD)
18:15Osasuna - Real Betis (spor SMART HD)
19:00Adana Demirspor - Akhisarspor (TRT Spor HD)
19:00Adana Demirspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Denizlispor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
20:00Schalke 04 - B.Leverkusen (S SPORT 2 HD)
20:30Villarreal - Elche (spor SMART HD)
23:00Alaves - Real Sociedad (spor SMART HD)
19:30Trabzonspor - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
22:30Hoffenheim - Augsburg (S SPORT 2 HD)
23:00Eibar - Valencia (spor SMART HD)
20:45Fenerbahçe Beko - Valencia Basket (beIN SPORTS HD 3)CANLI
20:30Lithuania - Denmark |N|CANLI
20:25Lakers - SunsCANLI
20:10Bizoni - DrakonuCANLI
20:00Pacers - JazzCANLI
20:00Samara - KaliningradCANLI
20:00Great Britain - France |N|CANLI
20:00Greece - Latvia |N|CANLI
20:00Norfolk State Spartans - James Madison DukesCANLI
20:00Xavier Musketeers - Toledo RocketsCANLI
20:00Yunanistan - Letonya (S SPORT 2 HD)CANLI
19:30San Francisco - VirginiaCANLI
19:00Croatia - Turkey |N|CANLI
19:00Gonzaga Bulldogs - Auburn TigersCANLI
18:30Egypt - Uganda |N|CANLI
20:30Litvanya - Danimarka
20:30Keila Kervpallikool - Tartu Ulikool Rock
20:30Ciudad de Ponferrada - Grupo Alega Cantabria
20:45Fenerbahçe - Valencia
21:00Senegal - Angola
21:00Krakow - Polonia Bytom
21:00Florida Atlantic Owls - Jacksonville State Gamecocks
21:00Prairie View A&M Panthers - Evansville Purple Aces
21:00Troy Trojans - Western Carolina Catamounts
21:10Venezuela - Kolombiya
21:30Fas - Yeşil Burun Adaları
22:00Panathinaikos - Bayern Munich
22:00Panathinaikos - Bayern Münih (beIN SPORTS HD 4)
22:00Worcester Wolves - Plymouth Raiders
22:00Austin Peay Governors - Abilene Christian Wildcats
22:00Drake Bulldogs - South Dakota Coyotes
22:00George Mason Patriots - Belmont Bruins
22:00Incarnate Word - Rice Owls
22:00Texas Tech Red Raiders - Houston State Bearkats
22:00Tulane Green Wave - Lamar Cardinals
22:30Manchester Giants - Glasgow Rocks
22:45ASVEL Lyon-Villeurbanne - Barcelona Bàsquet
22:45Asvel Villeurbanne - Barcelona (beIN SPORTS MAX 1 HD)
23:00Maryland Terrapins - Navy Midshipmen
23:00Pepperdine Waves - UCLA Bruins
23:00Syracuse Orange - Bryant Bulldogs
23:00Almanya - Karadağ
23:00Bosna-Hersek - Bulgaristan
23:00Bradley Braves - Oakland Golden Grizzlies
23:00Houston Cougars - Boise State Broncos
23:30Salesianos - Estoril
23:30Anadia - Conimbricense
23:30Asheville Bulldogs - Wilmington Seahawks
00:00Salle Explorers - Saint Peter's Peacocks
00:00Louisville Cardinals - Seton Hall Pirates
00:00Santa Clara Broncos - Davis Aggies
00:10Uruguay - Paraguay
00:30Academico - GRIB Escondnovoengenho
01:00Indios de Mayagüez - Cariduros Fajardo
01:00Arizona Wildcats - Grambling State Tigers
01:00Iowa Hawkeyes - Southern Jaguars
01:30Kuzey Carolina State Wolfpack - Kuzey Florida Ospreys
02:00Richmond Spiders - Morehead State Eagles
02:15Urunday Universitario - Club Trouville
03:00Arkansas-Little Rock Trojans - Greensboro Spartans
03:00Idaho State Bengals - Nicholls State Colonels
03:00Marquette Golden Eagles - Eastern Illinois Panthers
03:00Rutgers Scarlet Knights - Fairleigh Dickinson Knights
03:00San Diego State Aztecs - Irvine Anteaters
03:00Vanderbilt Commodores - Valparaiso Crusaders
03:00Wake Forest Demon Deacons - Longwood Lancers
03:10Arjantin - Şili
03:30Louisiana Tech Bulldogs - Texas Arlington Mavericks
04:00Indigenas Matagalpa - Unan de Leon
04:00Mets de Guaynabo - Brujos de Guayama
04:00Connecticut Huskies - Hartford Hawks
04:00Georgia Tech Yellow Jackets - Mercer Bears
04:30Kansas State Wildcats - Colorado Buffaloes
04:30Atletico Aguada - Nacional Montevideo
05:00Memphis Tigers - Virginia Commonwealth Rams
05:00Wisconsin Badgers - Arkansas-Pine Bluff Golden Lions
06:00Pacific Tigers - Fresno State Bulldogs
15:00Yalova Spor - Manisa Belediye
16:00Sigortam.Net - Bornova Belediyesi
16:00Nidaros Jets Trondheim - Tromsø Storm
16:30Gemlikspor - Kocaeli BŞB Kağıtspor
17:00İtalya - Kuzey Makedonya Cumhuriyeti
17:30İsviçre - Sırbistan
18:00Beyaz Rusya - Kıbrıs
18:00İzlanda - Kosova
18:00Centrum Tigers Oslo - Asker Aliens
18:00Khimki-Podmoskovie - Moskova
18:30Romanya - Polonya
19:00Frøya Basket - Fyllingen
19:10Avusturya - Macaristan
20:30Finlandiya - Gürcistan
21:00Arnavutluk - Portekiz
21:00Lüksemburg - Slovakya
21:30Estonya - Rusya
21:30İsrail - İspanya
22:10Slovenya - Ukrayna
15:15Beşiktaş - OGM Orman (tivibu SPOR HD)

Maç İzle

Canlı Maç İzle siteleri arasında son 2 yıl içerisinde isim yapmış olan izlemaç izleyicilere süper lig, premier lig, bundesliga gibi büyük ligleri sunuyor. Sade ve anlaşılır arayüzüyle yapması gereken işi yapıyor. Yayın konusunda da sektörün lideri konumundadır. En düşük gecikme sürelerini sunmaktadır.

Bedava Maç İzle

Bedava Maç İzle demek anlayacağınız üzere beleş yani ücretsizdir. Jestyayın,iSpor,Sekastream,Tikobet gibi sitelerden farklı olarak izlemaç tek bir lige odaklanmaz. Yeri gelir 1080p yayın veriririz. Sezon içinde tuttuğunuz takımın bütün maçlarını buradan izlersiniz.

Bein Sports İzle

Bein Sports İzle bildiğiniz gibi digi çok yükse paralar istiyor. Biz ise para falan istemeyiz. Kafanıza göre izleyin bütün maçları. Futbol, basketbol, tenis onlarda olan tüm etkinlikler bizde de var. :)

Lig Tv İzle

Lig Tv izle bir zamanların popüler araması. Şimdi ise artın yerini bein sports aldı. Aynı şeyin laciverti işte. Değişen bir şey yok. Ekstra birkaç bir şey geldi. O kadar. Futbol basketbol tenis falan var işte.

Smart Spor İzle

Smart Spor İzle işte burası fenerbahçeli kardeşlerin sevdiği bir kanal. Panzerlerin yaptığı şeyleri burada görebiliyorlar. İşin şakası, hazırlık maçları, audi cup gibi etkinlikleri yayınlıyorlar. Tabi ki bizim sitemiz olan izlemaç adresinde de bu kanalı izleyebilirsiniz.

Tivibu Spor İzle

Tivibu spor izle ekranını kullanarak izlemaç güvencesi ile sizler de bu ekrandaki tüm canlı yayınları yani spor müsabakalarını ücretsiz olarak takip edebilirsiniz. 1080p yayın kalitesi ile birlikte kendinizi tribünde hissedecek ve bu heyecanı bir üst seviyede yaşayacaksınız.

Süper Kupa Burada!

Süper Kupa izlebutonuna tıkladığınız takdirde yayın direkt olarak karşınıza çıkacak ve sorunsuz bir şekilde müsabakayı seyredeceksiniz. Şampiyonlar Ligi şampiyonu ve Uefa Kupası şampiyonunu karşı karşıya getiren ve dünyada milyonlarca futbol severin büyük bir heyecanla takip ettiği özel bir etkinlik olan Süper Kupa, izlemaç farkı ile birlikte ücretsiz olarak karşınıza çıkıyor. Bu konuda aklınıza herhangi bir soru işareti takılmasın çünkü şifreli yayın değil ve sizlerden ücret talep eden bir site olmadığını da belirtmek gerekiyor. Futbol heyecanı bu adres ile birlikte bir üst seviyeye taşınıyor ve sizler de günü futbol ile tamamlayabiliyorsunuz.

Şampiyonlar Ligi Maçları

Şampiyonlar ligi izle aramalarına gerek kalmadan izlemac42.net üzerinden bu kupayı da takip etmek mümkündür. Şampiyonlar Ligi, milyonlarca futbol severi ekran başına kilitleyen turnuvalardan bir tanesidir. Dünyanın en büyük takımları yine dünyanın en büyük kupasını almak için mücadele veriyor ve ortaya harika bir futbol çıkıyor. Sizler de gerçek bir futbol tutkunu iseniz ve bu kupayı kaçırmak istemiyorsanız eğer sitedeki yerinizi alabilirsiniz. Ücretli kanallara ödediğiniz rakamlar artık canınızı sıkıyor ve alternatif arıyorsanız eğer izlemac42.net bu konuda sizlere en iyi şekilde yardımcı olacaktır. Heyecanı üst seviyeye taşıyan ve standartları yükselten yayın kalitesi ile futbola doyacaksınız ve tüm bunlar için hiçbir ücret ödemenize de gerek kalmıyor. Tek bir tık ile dünyanın en iyi takımları yaşam alanlarınıza taşınıyor.

Uefa Avrupa Ligi Heyecanı

Dünyanın nefesini tutup izlediği Uefa Kupası mücadeleleri de Uefa Kupası izleekranında yanı izlemaç’da sizleri bekliyor olacaktır… Dünyanın en iyilerinin karşı karşıya geldiği ve büyük bir heyecana sahne olduğu bu etkinlik, milyonlarca kişi tarafından takip ediliyor ve futbol severler bu kupa ile birlikte futbola doyuyor da diyebiliriz. Ücretli kanallara para ödemek yerine sizler de online dünya aracılığı ile hiçbir ücret ödemeden futbol keyfini sürebilirsiniz. Bültendeki tüm maçlar canlı olarak yayınlanıyor ve hem görüntü hem ses kalitesi bakımından bir inceleme yapıldığında ortaya muazzam bir yayın çıkıyor. Ayrıca, UEFA Avrupa Ligi ücretsiz canlı izleyebilirsin.